Eventy

  • Rozpoczynający wątek Xx-Krycha-xX
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie dalsze eventy ?


  • W sumie głosujących
    184
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czy rafsty wchodzi na to forum? Ja mogę z nim pogadać osobiście ;) Może coś wskuram.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak na razie to napisalem ze 2 tygodnie temu do Seni-ego i gucio.
Napisalem rowniez w grze na s2 ale tez nic wiec wez tu czlowieku o cos zawalcz jak nie ma z kim
 

DeletedUser

Gość
Gość
Seni to chyba kobieta... ;)

pomocna dłoń nie może robić eventów?
 

DeletedUser

Gość
Gość
pewnie i moze ale zalezy czy umie
np Thompson on chyba umie robic eventy ale napewno pomagal w tym Gahowi
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomocna Dłoń nie może robić eventów w tym znaczeniu, że nie jest ich jakby "opiekunem". Co nie zmienia faktu, że może pomagać w ich tworzeniu i podczas ich trwania - tak, jak ostatnio z Gahem.
Ostateczna decyzja należy do Szeryfów, aczkolwiek nie ma reguły co do pojawiania się eventów. No, może poza jedną, którą wygłosiłem kiedyś na IRC: każde pytanie o event wydłuża ten event w czasie o co najmniej jeden dzień ;)

A tak już zupełnie poważnie: spokojnie, monitorujemy ten temat, pewnego dnia pojawią się eventy, jeszcze ciekawsze niż poprzednie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomocna Dłoń nie może robić eventów w tym znaczeniu, że nie jest ich jakby "opiekunem". Co nie zmienia faktu, że może pomagać w ich tworzeniu i podczas ich trwania - tak, jak ostatnio z Gahem.
Ostateczna decyzja należy do Szeryfów, aczkolwiek nie ma reguły co do pojawiania się eventów. No, może poza jedną, którą wygłosiłem kiedyś na IRC: każde pytanie o event wydłuża ten event w czasie o co najmniej jeden dzień ;)

A tak już zupełnie poważnie: spokojnie, monitorujemy ten temat, pewnego dnia pojawią się eventy, jeszcze ciekawsze niż poprzednie :)


Na takie cos liczylem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podstawową sprawą, aby pojawił się event, jest:

Jeden dzień bez łamania Regulaminu Forum: żadnych offtopów, wyzywania się itd. Dotyczy to wszystkich graczy. Bez tego ani rusz ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to UWAGA UWAGA !!!


OD JUTRA (ALBO PRZYNAJMNIEJ JUTRO )NIKT NIC NIE PISZE NA FORUM CO MOZE BYC BEZPOTRZEBNE,NIKT SIE NIE OBRAZA ANI WOGOLE NIC.
NAJLEPIEJ JAK BEDZIEMY CALY DZIEN CZYTAC REGULAMIN :)


zdaje sobie sprawe ze mogles to powiedziec sarkazmem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pytam z ciekawości i to nie ma żadnego związku z ewentualnymi eventami w przyszłości:

Wolelibyście jedną nagrodę, ale o większej wartości (ale zdobywa ją tylko jedna osoba), czy więcej nagród dla większej ilości osób, ale o mniejszej wartości?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pytam z ciekawości i to nie ma żadnego związku z ewentualnymi eventami w przyszłości:

Wolelibyście jedną nagrodę, ale o większej wartości (ale zdobywa ją tylko jedna osoba), czy więcej nagród dla większej ilości osób, ale o mniejszej wartości?

1 nagroda o dużej wartości dla zwycięzcy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no dobra to dam przyklad :
wygrywa ziomek i dostaje krotka srutowke -ja jestem za tym
wygrywa 5 ziomokow i dostaja po 2000 $ i 3 pkt.umiejetnosci
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nagrody dla kilku osób...
Wiadomo, nie każdy może wygrać, ale powinien zostać wynagrodzony za staranie które poświęcił na odgadnięcie zagadki;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to moze tak :(nagrody przypadkowe)


1-miejsce (wygrana)pistolet drakes ładowany od przodu,+3 pkt,umiejetnosci
2-miejsce(*odgadł jako 2) nóz bowiego +1000 $
3-miejsce(odgadł jako 3)jakas rzecz z krawca,general store + 1 pkt,umiejetnosci


Dodam ze nagrody ktore dotyczą broni powinny byc wybierane przez gracza ale ten bedzie mial tylko 2 mozliwosci np:
Gratulacje wygrale... jako nagrode mozesz wybrac deringer lub maczeta


Było by to po to aby gracz mogl tą bron uzywac a nie np dostac deringera a miec 1 strzelanie i 100 sila uderzenia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy reszta Forum ma coś do powiedzenia w tej sprawie, czy "wszystko mi jedno"?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja uwazam, ze nie macie prawa dawac za nagrody pkt. umiejetnosci i cech. To tyle ode mnie.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
>>>

Podstawową sprawą, aby pojawił się event, jest:

Jeden dzień bez łamania Regulaminu Forum: żadnych offtopów, wyzywania się itd. Dotyczy to wszystkich graczy. Bez tego ani rusz ;)

No dobra, to niech jutro nikt nic lepiej na forum nie pisze, nie będzie czego się uczepić ;)
Co do nagród za zagadki to myślę, że powinno się nagradzać parę osób. Gracze będą się głowić nad zagadką, poświecą swój czas by gdzieś dojść, coś znaleźć, kogoś zlać i pozostanie im tylko satysfakcja z gry - w ten sposób można się zniechęcić do Eventów i jest to najprostsza droga do wylewania swoich żali na forum. W Eventach, powinno się nagradzać paru graczy, w zależności od szybkości i wniesionego wkładu w zabawę.

Z pierwsze miejsce coś wartościowego (fant/pkt. umiejętności) zaś np. za miejsca 2-6 nagroda pocieszenia: eksp, fant, kasa... (ja osobiście wolał bym jakiś fajny fant, ponieważ wysokolewelowcy mają kupę kasy, a ekspa już im nie potrzeba :p)
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Jak pisałem w innym temacie, wolałbym wiele nagród o małej wartości.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście jedna ;) Ewentualnie jakieś nagrody pocieszenia dla 2 i 3.
 
Status
Zamknięty.
Do góry