Exp za forty

  • Rozpoczynający wątek marianek1004
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jako że dzisiaj weszła aktualizacja i można dostaĆ doświadczenie za walkę o fort więc chwalmy się w tym temacie ile najwięcej dostaliśmy doświadczenia i jakie znaleźliśmy przedmioty. Ja dostałem 72 i znalazłem rozbitą butelkę po whiskey.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja dostałem 109expa i znalazłem niebieską czapkę za 175$ w kupnie.
 

DeletedUser11924

Gość
Gość
A może udowodnijmy to screenami inaczej ja też mogę napisać, że zdobyłem milion pięćset sto dziewięćset(chyba tak to się pisze:p) expa za bitwe...
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
hmm... ja dostałem dzisiaj 152 expa i procę...
35874535.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
489exp i szlachecka koszula,jak na razie to chyba najlepsze znalezisko,screen w drodze..
kojoty.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13855

Gość
Gość
Sześciu atakujących przetrwało do 50 rundy, w tym ja :D

expgoc.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja dostałem 600 expa zadałem 6 ciosów w sumie 1200 obrażeń i uśpiłem 2 ludzi... Atakowałem no i przeżyłem :p Tutaj screen:
exp.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam pytanie :
Dostajemy raport z walki i w tej walce otrzymalismy 400 obrazen a czy jest mozliwe ze w raporcie napisane jest (strzał niemal pozbawił cie...straciłeś 540 zycia) to co dostaje 400+504 czy to nie jest mozliwe ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja teraz walczę jak skończę to dopiszę tutaj wynik nawet jeśli będzie upokarzający:)

Słabo poszło bo broniłem z kolegom małej mieściny i mało nas było(2 razy mnie od wroga) i tylko 74PD;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
E tam słabo wam coś się poexpiło :p

screen dla potwierdzenia:

33xhob7.png
 

Załączniki

  • bitwa o fort.jpg
    bitwa o fort.jpg
    15,9 KB · Wyświetlenia: 80
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13855

Gość
Gość
Ja mam pytanie :
Dostajemy raport z walki i w tej walce otrzymalismy 400 obrazen a czy jest mozliwe ze w raporcie napisane jest (strzał niemal pozbawił cie...straciłeś 540 zycia) to co dostaje 400+504 czy to nie jest mozliwe ?

w moim raporcie jest napisane, że straciłem 603 hp przez jakiś strzał, tyle właśnie otrzymałem obrażen w walce, jest to tylko tak napisane :) nie ma XXX+ZZZ
 

DeletedUser

Gość
Gość
w kategorii Pech i Dziadostwo mam gwarantowane miejsce pierwsze
z dzisiaj :

bitwa o fort 55 exp
polowanie na grizzly 2h 67 exp
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam najwięcej z Was wszystkich exp, i chyba najlepsze znalezisko xD Moze dlatego, że na bitwę przysszlo około 10 atakujacych, i ponad 100 obrońców?? i nawet raz sobie nie strzeliłem (byłęm obrońcą!) Już na becie w bitwie gdy miałem pierwszy lvl dostałęm wiecej exp.


bitefka.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry