Exp za forty

  • Rozpoczynający wątek marianek1004
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A mój to 666 wiem jakoś dziwnie się liczby ułożyły a i omdliłem 2 zadałem 2720 obrażeń i sam zostałem omdlony. To na razie mój rekord wczoraj byłem na 2 walkach o fort i zdobyłem 96pd i 14pd + brązowa czapka z daszkiem.
 

DeletedUser11924

Gość
Gość
beztytuuilw.png


Nawet nieźle jak na pierwszą bitwę łącznie zadałem 550 obrązeń, raz zostałem trafiony nikogo nie omdlałem(tak to się piszę?).
 

DeletedUser492

Gość
Gość
forta.jpg


Przyzwyczaiłem się do max 200 expa. A tu miła niespodzianka :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę że bardzo dużo zależy od ilości omdleń.

Ja zadałem sporo ponad 1500 obrażeń a dostałem ledwo 200exp dlatego że żaden z moich strzałów nie był ostatni.
A to trochę niesprawiedliwe. Bo ktoś może mieć zwykłego farta - ja zadam 200 obrażeń a on po mnie pozostałe 10 (nawet kamieniem) i policzy mu więcej doświadczenia niż mi :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niestety exp może jest liczony trochę nieuczciwie ale musimy się do tego przyzwyczaić. Chociaż po ostatnich raportach przekonałem się, że exp za walki powinien być zmniejszony. Do tej pory 1000 exp żmudnie biło się na doświadczeniowych pracach lub pojedynkach. A teraz wystarczy pójść na walkę (trzymać się dzielnie ;) ) i dostajesz wysoką nagrodę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cieniasy / Cienkie Bolki:D

19549810f289.jpg


Z ostatniej chwili!:

c8d7bbcdd6d9924f.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2832

Gość
Gość
Takiego raportu jeszcze nie było :) Nie chodzi tu wcale o exp
123xpq.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja dostałem 430 punktów doświadczenia a zadałem 2082 obrażeń,omdlałem 1 goscia a sam zginąłem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Możesz nawyżej omdleć... W sumie to troszkę dziwne ,że walcząc o forty nagle 200 osób z niewiadomych przyczyn zaczyna mdlić... Może czekolada ze śniadania?
 
Status
Zamknięty.
Do góry