Farmy i kopalnie - produkcja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19160
  • Data rozpoczęcia

Podoba się???

  • Tak

    Głosy: 148 53,6%
  • Tak, poprawka

    Głosy: 31 11,2%
  • Nie

    Głosy: 67 24,3%
  • Obojętnie

    Głosy: 30 10,9%

  • W sumie głosujących
    276
Status
Zamknięty.

DeletedUser19160

Gość
Gość
volveryin71 napisał:
Odsyłam do Plemion lub do Metina - Codziennie coś nowego :p

The West to MMOG i nie ma sensu zmieniać tego. Chcesz jakieś warsztaty czy farmy?? Odsyłam do plemion lub do "Wolni Famerzy" (wolni?? ta... akurat) czy Zielone Imperium

Coś co szybko się nie nudzi?? Coś mi się widzi że jakby te farmy (i warsztaty nieszczęsne) wprowadzili to po 2 miesiącach to by się jeszcze szybciej nudziło...
A tak naprawdę to każda gra szybko się nudzi jeżeli ma się nieodpowiednie podejście i styl...
The West - tylko jakieś marne prace i budowa wiochy i mnóstwo takich samych przegranych pojedynków a bitwy o fort?? ktoś wie co to jest??
Plemiona, Grepolis - gry polegające na budowie miasta, potem wojska, potem podbijaniu, potem od nowa... i tak w kółko
Gothic - chodzenie, zabijanie, chodzenie do NPC i klikanie Enter, Enter i jeszcze raz Enter

Widzisz?
Właściwie teraz po głębszym zastanowieniu się nad tymi farmami to iż pomysł jest dopracowany i przemyślany byłbym na NIE ale że oddałem już głos to trudno

tobie się jeszcze chce grać w TW??? patrząc na twoje podejście powinienieś grać w jakąś mniej stresującą grę

przyznam, plemiona są nudne, ale to właśnie dlatego, że tam nic się nie dzieje

a ja lubię gothica i sądze, że nie monotonny
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podałem tylko kilka przykładów jak moi niektórzy koledzy spostrzegają takie gry... osobiście gram w wiele gier via www, np.Plemiona, Grepolis, Travian, KingsAge, kiedyś Ikariam ale to również nudne :D, Wild guns, Gladiatus, Ogame, Dark orbit - a to tylko nie które :p :D

Gothica też lubię :)

PS.Większość moich kolegów to zwykli CS'owcy
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
to dziwne, że nie podoba ci się mój pomysł skoro lubisz tak wiele gier
 

DeletedUser

Gość
Gość
To dziwne, że nie podoba mi się Twój pomysł? Dostałem bana, a Ty już wyskakujesz z kolejnymi propozycjami nie odbiegającymi jakością od poprzednich. Po pierwsze o ile mnie moja zbanowana pamięć forumowa nie myli podobne pomysły już były. Po drugie o ile poprzedni pomysł (jeśli wo gule taki istniał) był chyba lepiej opracowany tak jak w nim głosuję na NIE.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Kamil0132 napisał:
To dziwne, że nie podoba mi się Twój pomysł? Dostałem bana, a Ty już wyskakujesz z kolejnymi propozycjami nie odbiegającymi jakością od poprzednich. Po pierwsze o ile mnie moja zbanowana pamięć forumowa nie myli podobne pomysły już były. Po drugie o ile poprzedni pomysł (jeśli wo gule taki istniał) był chyba lepiej opracowany tak jak w nim głosuję na NIE.

kurcze... a już się cieszyłem, że nie wrócisz...
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
nie róbie z TW plemion bądź trawiana...niewiele jest gier w których się nie buduje a TW to jedna z nich...
 

DeletedUser19794

Gość
Gość
Pomysł ciekawy i bardzo urozmaicił by grę, jestem na wielkie czerwone TAK.
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
grafika dobra ale ta jak powiedzial ten o gory raczej tego nie wprowadza. Poza tym lubie byc szlachcicem(i rzadzic:D):D. Zupelnie jak w plemionach:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak. Ale. Zawsze będzie jakieś ale. Podaję taką sytuację. Budujesz sobie farmę a tu nikt u ciebie nie pracuje! Dodałbym żeby można było się jakoś reklamować i ustalać pęsję graczy którzy tam idą.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
The West to gra zarówno dla pojedynkowiczów jak i farmerów, bo w końcu walczaki musiały coś jeść :D Pomysł dobry, ale nie przejdzie u niemców... Tak jak każdy inny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dopracowałeś, grafika też super ale to trochę za dużo już to napominali ale przypomnę co jeśli nikt nie będzie tam pracował ??? kto będzie opłacał robotników ??? jakie zyski to przyniesie miastu ??? Proponuję na pozostawieniu prac stanie nie naruszonym bo ja chcę grać w the-WEST a nie Wolni farmerzy czy zielone imperium. Głos na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za pod warunkiem , że będzie tak sami z innymi kopalniami (wycinka drzew, wydobycie srebra węgla itp)
 

DeletedUser

Gość
Gość
tobie się jeszcze chce grać w TW??? patrząc na twoje podejście powinienieś grać w jakąś mniej stresującą grę

przyznam, plemiona są nudne, ale to właśnie dlatego, że tam nic się nie dzieje

a ja lubię gothica i sądze, że nie monotonny

W plemionach nic się nie dzieję?o_ODo ilu wiosek lub punktów doszedłeś?Ja przy 400k punktów nie marudziłem na nudę i monotonię.
Gothic?A co Gothic ma wspólnego z TW?Zdecodowanie Gothic(szczególnie 3) wydaję mi się monotonnny.Tylko stuku- puku, stuku- puku.Wiedźmin to inna bajka:).

Osobiście po przeczytaniu CAŁEGO pomysłu(starsi userzy wiedzą, że zawsze to robię) głos na NIE.Uzasadnienia nie muszę robić.Przecie to TW,a nie Wolni Farmerzy.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
dobrze, zaczynamy

WOJOWNIKH napisał:
W plemionach nic się nie dzieję?Do ilu wiosek lub punktów doszedłeś?
grałem w plemiona i tak się składa, że miałem (a właściwie nadal mam :D) ponad 1 mln punktów (świat 8)
WOJOWNIKH napisał:
Ja przy 400k punktów nie marudziłem na nudę i monotonię.
wiesz, każdy ma inny gust. Jeśli przetrwałeś grę w plemiona to tylko pogratulować :D
WOJOWNIKH napisał:
Gothic?A co Gothic ma wspólnego z TW?Zdecodowanie Gothic(szczególnie 3) wydaję mi się monotonnny.Tylko stuku- puku, stuku- puku.Wiedźmin to inna bajka.
piszesz co ma wspólnego gothic z TW. A ja odpowiem co mają wspólnego plemiona z TW?? właściwie to tylko tyle, że są przez przeglądarke. A jeśli chodzi o Gothica to nie mam nic przeciwko przeciwko takiemu stuku-puku (bez aluzji, proszę :eek:kul:)
WOJOWNIKH napisał:
Osobiście po przeczytaniu CAŁEGO pomysłu(starsi userzy wiedzą, że zawsze to robię) głos na NIE.Uzasadnienia nie muszę robić.Przecie to TW,a nie Wolni Farmerzy.
nikt ci nie zabroni głosować na nie, ale mógłbyś wyjaśnić dlaczego akurat nie
ale skoro nie chcesz to nikt ci przecież tego nie nakaże...
 

DeletedUser

Gość
Gość
małe poprawki można by było tylko wprowadzić ogólnie super 10/10
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie gadajcie se co chcecie ja jestem na tak, to troszke zmienia grę lecz też bardzo urozmaica zarabianie, nowi gracze z 1-10 lvl co te prace im sie oplacaja byli by dobzi do zatrudnienia a aprocz tego niektortych ludzi tak jak mnie daje satysfakcje budowa czegos pod własnym nadzorem jestem na TAK! To dobre rozszerzenie gry bo przez forty kazde miasto jest budowane na 100% i nie ma poczucia moje miasto, trzeba sie pospieszyc zebrac ludzi i na fort.... sory za dynamike mojego stylu pisania
 

DeletedUser13826

Gość
Gość
Czytałem pierwszą stronę, a Jiyam zawsze miał swoją defensywną kontrę. Ja nie mogę. Ale popieram mimo wszystko. I jakby co, to na zachód przybywali hrabiowie ze wschodu, głównie po to, by spotkać się w interesach. Więc możecie sobie wyobrazić, że hrabiowie dążyli do wszelkiego zysku, i nie cofneli się nawet przed zainwestowaniem w zboże, zwłaszcza, że było ono cenne jak na tamte czasy.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
pkaytr napisał:
Czytałem pierwszą stronę, a Jiyam zawsze miał swoją defensywną kontrę. Ja nie mogę.

To nie jest do końca kontra. Po prostu wolę, aby wszystko dla wszystkich było jasne. Sądzę, że podstawą dobrego pomysłu jest zrozumiałość i rzetelność pomysłu.

pkaytr napisał:
Ale popieram mimo wszystko. I jakby co, to na zachód przybywali hrabiowie ze wschodu, głównie po to, by spotkać się w interesach. Więc możecie sobie wyobrazić, że hrabiowie dążyli do wszelkiego zysku, i nie cofneli się nawet przed zainwestowaniem w zboże, zwłaszcza, że było ono cenne jak na tamte czasy.

Właśnie m.in. ze względu na to dałem ten pomysł. Realistyczne i praktyczne, proste ::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ta i od razu The West zmieni nazwę na Wolni Farmerzy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry