Fifa 11

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19899
  • Data rozpoczęcia

Będziesz grał w "FIFE11"?

  • Jasne że tak

    Głosy: 24 43,6%
  • zobacze

    Głosy: 20 36,4%
  • NIE !

    Głosy: 11 20,0%

  • W sumie głosujących
    55
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ja tam i tak czekam na pes 11 który jak zwykle zmiażdży fifę :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Binox: PES lepszy tylko na pc. na konsolach dużo lepsza fifa:)
osobiście nie mam na razie zamiaru kupować fify 11, jeśli już mam wybierać, to kupiłbym PES'a 11 na kompa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zagram w nową fifę, nie lubię pesa. Podobno będzie ulepszone sterowanie i wiele innych bajerów. Gra zapowiada się bardzo ciekawie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja na kompa nie grama ale fifa na PS3 ma być tym razem sporo ulepszona
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale przyznajcie fifa 09 od fify 10 dużo się nie rużniła:/
 

DeletedUser19905

Gość
Gość
Fifa 11 podobno, tak gdzieś wyczytałem ma mieć ten sam silnik gry co na konsolach. Jednak ja wole PESa za grywalność mimo małej liczby drużyn. Wolę mniej drużyn a większą realistyczność niż co chwile był rzut wolny bo zawodnik zagrał ręką :/ W fife gram tylko w multi i do czasu aż nie wyjdzie PES.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A powiedzcie mi jak to będzie z trybem "Be a Goalkeeper" na PC? Oglądałem trailery jak to ma wyglądać i jestem bardzo na tak ;) Zawsze marzył mi się taki tryb z racji, że z reguły gram na bramce :D Jeśli ktoś ma jakieś wiarygodne źródło to niech się ze mną podzieli. Doszły do mnie słuchy, że na PC ma tego nie być i mam nadzieję, że to nieprawda. Bo jeśli to jednak fakt to chyba znowu w moim prywatnym rankingu wygra PES :) Bo to już na prawdę EA poleciałoby w kulki, gdyby dalej chcieli robić różnicę między PC-tową i konsolową wersją.
Na marginesie jestem ciekaw, czy EA ma podpisaną jakąś umowę z Sony i Microsoftem, która sprawia, że EA przyciąga "klientów", chcących kupić konsolę tylko dla tego, że "FIFKA jest lepsza" ;) Dobrze, że chociaż Konami olewa konsole (tylko w wypadku PESa XD I może słowo olewa nie jest na miejscu :)) i lepiej wychodzi im PES na PC niż na konsolach :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
gdzieś czytałem, że podobno ma tego nie być. pewnie będzie na kompach dopiero w fifie 12;/
 

DeletedUser18406

Gość
Gość
A powiedzcie mi jak to będzie z trybem "Be a Goalkeeper" na PC? Oglądałem trailery jak to ma wyglądać i jestem bardzo na tak ;) Zawsze marzył mi się taki tryb z racji, że z reguły gram na bramce :D Jeśli ktoś ma jakieś wiarygodne źródło to niech się ze mną podzieli. Doszły do mnie słuchy, że na PC ma tego nie być i mam nadzieję, że to nieprawda. Bo jeśli to jednak fakt to chyba znowu w moim prywatnym rankingu wygra PES :) Bo to już na prawdę EA poleciałoby w kulki, gdyby dalej chcieli robić różnicę między PC-tową i konsolową wersją.
Na marginesie jestem ciekaw, czy EA ma podpisaną jakąś umowę z Sony i Microsoftem, która sprawia, że EA przyciąga "klientów", chcących kupić konsolę tylko dla tego, że "FIFKA jest lepsza" ;) Dobrze, że chociaż Konami olewa konsole (tylko w wypadku PESa XD I może słowo olewa nie jest na miejscu :)) i lepiej wychodzi im PES na PC niż na konsolach :)

Nie wiadomo dokładnie, pewnie to tylko plotki że nie będzie na PC tego. Sam producent fify podkreślał że przekładają NEXTGEN na PC, kod ma być dokładnie taki sam jak na konsolach, żadna linijka ma nie być pominięta to zobaczymy co z tego wyjdzie :). Nie wiem czy zauważyliście ale odkąd wywalili tego durnego producenta co robił do 10 fifę to wiele ma się zmienić, no właściwie to wiele się zmieniło (gameplay) teraz wystarczy poczekać 4dni 1h i 44min do 15 września (wydanie demonstracyjnej wersji gry). Jak będzie to co mówią to po raz pierwszy dam się skusić i kupię 11 :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiadomo dokładnie, pewnie to tylko plotki że nie będzie na PC tego. Sam producent fify podkreślał że przekładają NEXTGEN na PC, kod ma być dokładnie taki sam jak na konsolach, żadna linijka ma nie być pominięta to zobaczymy co z tego wyjdzie :). Nie wiem czy zauważyliście ale odkąd wywalili tego durnego producenta co robił do 10 fifę to wiele ma się zmienić, no właściwie to wiele się zmieniło (gameplay) teraz wystarczy poczekać 4dni 1h i 44min do 15 września (wydanie demonstracyjnej wersji gry). Jak będzie to co mówią to po raz pierwszy dam się skusić i kupię 11 :)


a ja cie tak zmartwie:DD

czytałem że 16 września wyidzie demo ale tylko na xboxa i PS2:DDD
 

DeletedUser18406

Gość
Gość
a ja cie tak zmartwie:DD

czytałem że 16 września wyidzie demo ale tylko na xboxa i PS2:DDD
Oj chyba coś ci się pomyliło ;) EA jak daje dema to na wszystkie platformy na które można ściągać, przecież na PS2 nie będzie płatnego dema :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oj chyba coś ci się pomyliło ;) EA jak daje dema to na wszystkie platformy na które można ściągać, przecież na PS2 nie będzie płatnego dema :D


Przypominamy, że 15 września ukaże się demo FIFA 11 na Xboksa 360 i PlayStation 3, a dzień później dostępne będzie dla posiadaczy komputerów osobistych. Gracze będą mogli rozegrać jeden mecz (dwie połowy po cztery minuty każda), a do ich dyspozycji zostaną oddane takie drużyny, jak Barcelona, Real Madryt, Juventus, Chelsea, Bayer Leverkusen, Lyon.


o to jest już prawidłowe :)
bo na początku tam gdzie czytałem pisało że wyidze demo ale tylko na x boxa i ps3
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
ale pamiętajcie o tym że demo nigdy nie jest takie same jak pełna wersja ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale pamiętajcie o tym że demo nigdy nie jest takie same jak pełna wersja ;;)

to wiadomo bo demo to tak jaby jeszcze niedopracowana wersia gry:)

a mam pytanko wiadomo już czy tryb be a goalkeeper będzie dostępny w fifie 11 na pc??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam nadzieje że wprowadzą poprawki i urozmaicenia do fify 11 więc jeszcze nie wiem czy zagram bo muszę najpierw zobaczyć ją w akcji :))).
 
Status
Zamknięty.
Do góry