Fifa 11

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19899
  • Data rozpoczęcia

Będziesz grał w "FIFE11"?

  • Jasne że tak

    Głosy: 24 43,6%
  • zobacze

    Głosy: 20 36,4%
  • NIE !

    Głosy: 11 20,0%

  • W sumie głosujących
    55
Status
Zamknięty.

DeletedUser18406

Gość
Gość
Prawdopodobnie NIE :mad:

Nie kracz ::P: A co do tej premiery 15 września to musiało mi się coś pomylić :I: No to jeszcze 3 dni, mam tylko nadzieję że w pełnej wersji "oprogramowania" o nazwie fifa będzie na PC taka arena treningowa jak na PS3 :gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Demo już jest. Nawet fajnie wygląda, tylko składy troche nie aktualne. Nie mogłem siępogadać z padem ale już mi działa :p
 

DeletedUser18406

Gość
Gość
Pierwsza fifa która mi się na PC spodobała :)
Gregorius22 a czy FIFA miała kiedyś aktualne składy ?::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gregorius22 a czy FIFA miała kiedyś aktualne składy ?::P:

Gram akurat Realem więc tylko jego sprawdzałem dokładnie :p
Rozumiem, że Van der Vaart dalej jest, bo kontrakt z Tottenhamem podpisał 4h przed końcem okienka, ale nawet Ozila nie ma, a kontrakt podpisał 17 sierpnia. Mam nadzieje, że to wina dema i w pełnej wersji już będą takie transfery.

Odpowiadając na pytanie - Jeżeli nie ma takich transferów (Ozil) to tak, FIFA 08 miała stan na 27 sierpnia z tego co pamiętam.

Demo zajmuje 1.20GB o_O

PES ma tyle samo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
moze mi ktos z dobrym internetem to wysłac na e-maila jako załącznik?? ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niektorzy mowia ze podobno w pelnej wersji fify na pecety ma nie byc trybu "be a goalkeeper". Czy to prawda:?:
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wiem, jak to jest w demie, ale podobno ma go nie być. nie wiem, czy to prawda, czy nie, trzeba najprawdopodobniej czekać. a jak nie będzie teraz, to będzie za rok;(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fifa na pc to nie porozumienie
Dobrze że mam xboxa ;)
Gra będzie świetna bije PESA na ryj :D
Teraz czekać na 1 października na wersje PL :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zakupiłem i... się trochę rozczarowałem.
(Porównuje do 08, bo to jest moja najnowsza [prócz 11, ofc])

Rynek Transferowy - daje ofertę, ale się na nią zawodnik nie zgadza. Wchodzę w Historię negocjacji a tu dziwny znaczek, za chiny nie mogę się domyślić, o co chodzi. Mało kasy czy w ogóle nie jest zainteresowany?

Gram na... początkującym :(. Wygrywam po 5:0, ale jak daje na zawodowca to mam problem z remisem ze słabeuszami. Jak zwykle za duża przepaść.

Gdy wybieram zawodnika do składu, to brakuje mi tabelki z um obok listy zawodników. W 08 mogłem szybciutko porównać 2 obrońców i zobaczyć, który jest lepszy. Teraz się musze przebijać przez listę 50 cech i to kilka razy (zależy ilu mam zawodników).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niestety, zamiast do przodu EA poszło do tyłu. Dosłownie cała wstecz. W porównaniu do 08/09 porażka.
 

DeletedUser

Gość
Gość
według mnie wydywanie fify na pc straciło sens po tym jak wyszła fifa online tym bardziej że na pewno w przyszłości wprowadzą tryb 11 vs 11 :O.Ale na konsole to jak najbardziej niech robią bo jest świetna.
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
:(:mad: Trochę dziwnie to wygląda , że pierw jesteśmy w trybie treningu a z niego wybieramy następny tryb rozgrywki np: Szybki mecz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kilka dni temu zacząłem grać w FIFĘ 11 "na serio" i muszę przyznać, że to jednak świetna gra. Ale za prosta. Prowadzenie 8:0 po pierwszej połowie na zawodowcu to lekka przesada :(

Kto gra przez neta?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm-umieszczę to w tym temacie-mianowicie mam problem z fifa 11-gram przez pewien czas, gram, gram i gra się wyłącza-czasami pokazuje informację o błędzie, a czasami nie. Wymagania na pewno spełnia mój komputer, więc nie wiem czemu nie działa...-ktoś ma jakiś pomysł?
 

DeletedUser

Gość
Gość
reinstalacja?
ja tak czasami z neverwinter nights 2 miałem, reinstalowałem i śmiga... może jakiś patch wyszedł, który to naprawia? taki bug był w M&B:OiM...
 

DeletedUser

Gość
Gość
reinstalacja?
ja tak czasami z neverwinter nights 2 miałem, reinstalowałem i śmiga... może jakiś patch wyszedł, który to naprawia? taki bug był w M&B:OiM...

Reinstalacja pomogła na 1,5 dnia-potem znowu zaczął się ten sam problem...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kto gra w FIFĘ 11 przez neta?

Wracając do rozmowy o samej grze - wróciłem do niej po paru miesiącach przerwy i rzuciło mi sie w oczy (a raczej w uszy...) parę błędów. Pierwszy błąd to Szaranowicz, który "potrafi" rzucać teksty w stylu: "Spalony, minimalny... SŁUPEK!!!" albo po złapaniu dośrodkowania przez bramkarza "CO ZA BOMBA!!!". Jest też wiele innych, czasem są tak żałosne że aż śmieszne...

Kolejny minus to niezoptymalizowanie gry pod PC (mogli chociaż interfejs do klawiatury dostosować...).
 
Status
Zamknięty.
Do góry