FootballTeam

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11649
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
Zakładać konta na s4. Obrońcy!

Przyjmujemy od 10 UM :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na s3 dobry klub (mój- zastępca już 5 sezonów ponad) Dnipro Dniepropetrowsk szuka wzmocnień. Liga 1 (UKR) - przewidywane znowu 1 miejsce. Zapraszam ;) hehe
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jakich wzmocnien szukacie? Pomocnik 19.7k zdalby sie? Pewnie szanse na 1 sklad sa zerowe, baa, nawet na rezerwe nie przyjmiecie;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak napisałem wzmocnienia, najsłabszy z pomocników w I składzie ma 55.716 tyś um. Na rezerwie wystarczy jeden pomocnik (ja ;p). Obecnie potencjał klubu wynosi: 2.042.808 pkt. Pozdrawiam ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz, tak tylko spytalem;d skad mam wiedziec jaki masz sklad jak mi nie mowiles, a moze byc slaby lider w slabej 1 lidze, a mocny w mocnej, dlatego pytalem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jasne ;D No do słabych klubów raczej nie należymy...

PS. Nie ma słabych lig 1-wszych.
 

DeletedUser4824

Gość
Gość
Jest ktoś z serwera 4 kto ma do oddania/wymiany karty historyczne? Posiadam sporą kolekcję kart i też mogę oddać historczne :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
zapraszam graczy z s3 do klubu sandecja, jestem tam zalozycielem
 

DeletedUser21608

Gość
Gość
Może się zastanowię a jak bym przyszedł to bym miał zastępce
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Mój klub L.D FC rekrutuje. Gramy w 2B POR. Zapraszamy każdego. Na razie mamy bilans 0 w, 0 r, 4p. :D Ale to się zmieni ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Misiek, ja do was dojdę za 12 dni(kontrakt mam). pomocnik 3k um się nada?
@murphyslaw: zobaczymy, jak to będzie. a jaki to klub? bo sam w 2b polskiej jestem:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21594

Gość
Gość
sholder możesz jeszcze dojść do nas . zapraszam kazdego dobrego człowieka do mnie do klubu . na s4 . gramy w lidze 2b polskiej ;)
Więcej informacji jesli tam do mnie napiszecie na priv . Mam tam jnick murphyslaw murowy
 

DeletedUser

Gość
Gość
szukam dobrego klubu na s3. pomocnik, niecałe 7k um, szybko się rozwijam:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak wbijemy 10 k? co masz na myśli? jak łącznie będziemy mieć 10k? ja raczej wolę nie zarządzać klubem, nie mam do tego głowy ani zbyt wiele czasu.
 

DeletedUser21608

Gość
Gość
Nie 10.000UM można założyć klub + 50 mln Ja mam 6.654 UM::D:
@edit
Cały czas szukam klubu na 3 serwie Antoni Ronaldo mam 7.505 UM a jak mam 100% formy to 19 tys potencjału.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ej mam pomysła:D

jak powstanie s5 to może wszyscy którzy grają w Ft założą sobie konto na s5 i wtedy stworzylibyśmy jakiś klub :DD

co wy na to ??

potrzebujemy 1 bramkarza
4 obrońców
3 pomocników
3 napastników:)

ja na setę będę bramkarzem
czyli bramkarza juz nie potrzebujemy zgłaszać się:)

no chyba że na którymś z serwerów co teraz są:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry