FORTY-pytania

  • Rozpoczynający wątek leworwelowiec
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ale są koszary w których się śpi szybciej niż w hotelu.
Więc "dla picu" nie są nawet bez exp i handlarza.

I nazwa hrabstawa to też całkiem niezły bonus jest :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale są koszary w których się śpi szybciej niż w hotelu.


To prawda śpi się szybciej ale potrzeba większego poziomu budynku aby było 100 % życia i energi

Poza tym tylko duże forty mogą tak rozbudować fort aby było 6 poz. koszar
 

DeletedUser

Gość
Gość
To prawda śpi się szybciej ale potrzeba większego poziomu budynku aby było 100 % życia i energi

Poza tym tylko duże forty mogą tak rozbudować fort aby było 6 poz. koszar

Tak, ale porównując max poziom hotelu i max poziom koszar to koszary wygrywają i to znaacznie.

Nie potrzeba wcale dużego fortu.

Hotel 5 poziom = 100 energii w 8 godzin
Fort średni = 4 poziom koszar = 90 energii w 6 godzin = 120 energii w 8 godzin :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, ale porównując max poziom hotelu i max poziom koszar to koszary wygrywają i to znaacznie.

Nie potrzeba wcale dużego fortu.

Hotel 5 poziom = 100 energii w 8 godzin
Fort średni = 4 poziom koszar = 90 energii w 6 godzin = 120 energii w 8 godzin :)


A mały fort ? poziom koszar : 2 energia 80
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jeśli wprowadzą tą aktualizacje że expa da się dostawać w bitwi o fort,to ile expa się dostanie za jedną bitwe???
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jeśli wprowadzą tą aktualizacje że expa da się dostawać w bitwi o fort,to ile expa się dostanie za jedną bitwe???

Ostatnio jak uczestniczyłem w bitwie o fort to zgaręłem 400 parę PD A tak średnio to między 100 a 400 właśnie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raczej wszystko zależy od trafień

Ale pewien nie jestem bo na becie nie gram :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż rzeczywiście przed chwilą walczyłem jeszcze raz i zdobyłem 19 PD i czerwoną opaskę na czoło :D Trafiłem w tedy 4 razy i nie omdlałem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Te forty to jakieś dziwne są, dostałem w ostatniej bitwie 320 obrażeń, zadałem 1460 a omdlałem, miałem 1050hp, no to dziwne ;f
Ale te nazwy hrabstwa są jedynie fajne xd
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jak sprzymieżyć się z innym fortem, bo moje miasto ma fort a nie wiem jak można sprzymieżyć się z innymi fortami
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sprzymierzyć się tylko możesz ja twoje miasto zostanie zaproszone (dodane) do innego Fortu
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale mi chodzi czy fort z fortem mogą się sprzymierzać
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chodzi ci o zakładkę Przegląd fortów w której jest twój fort i sprzymierzone forty. To tak jak pisałem Sprzymierzone forty będą wtedy Jeśli twoje miasto zostanie zaproszone do kolejnego Fortu. Innego sojuszu nie ma
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jak zbudować fort

Aby rozbudować fort musisz mieć 80 ptk. energii Należeć to władz miasta. Czarny kapelusik. Posiadać w kasie miejskiej ($ 1500, $ 5000,$ 10000) w zależności jaki fort chcesz zbudować a twoje miasto musi mieć (24500, 36200, 41800 punktów rozbudowy) To też zależy od wielkości fortu
 

DeletedUser

Gość
Gość
A teraz moje pytanie czy można pomagać w walce o fort nie mając miasta?
 
Status
Zamknięty.
Do góry