FORTY-pytania

  • Rozpoczynający wątek leworwelowiec
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12188

Gość
Gość
a mam takie pytanko jeśli moje miasto ma 30000 punktów rozbudowy to czy możemy zaatakować duży fort
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Wydaje mi się że nie bo jakoś dziwnie by to było, ale najłatwiej jest to sprawdzić zbierzcie 10000 i niech założyciel wyzwie na walkę.
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
a z kolegami z miasta myslimy aby przejąć duży fort i mój kolega ma miasto z 42800 punktów rozbudowy i jeśli przejmiemy ten fort to moje miasto może do niego należeć i pomagać w rozbudowie
 

DeletedUser

Gość
Gość
a z kolegami z miasta myslimy aby przejąć duży fort i mój kolega ma miasto z 42800 punktów rozbudowy i jeśli przejmiemy ten fort to moje miasto może do niego należeć i pomagać w rozbudowie

Po wygranym ataku fort będzie należał do miasta które wypowiedziało bitwę.
A jakie inne miasta będą tam należeć zależy wtedy od założyciela tego miasta (które zaczęło bitwę).
W dużym forcie będzie mógł dodać 3 miasta czyli w sumie należeć będą 4 miasta...

W rozbudowie mogą pomóc wtedy wszyscy mieszkańcy dodanych miast bez względu na rangę. (czytnijcie FAQ)
 

DeletedUser

Gość
Gość
duży fort można przejmować chyba od 38000pkt z hakiem
 

DeletedUser13975

Gość
Gość
mi przy walce o fort wyskakuje takie coś:

rozpoczęto bitwę o fort,
Flash został zainicjowany,
rozpoczęto łączenie z serwerem,
WYSTĄPIŁ BŁĄD FLASH "SECURITY ERROR" ERROR:2048#ODŚWIEŻENIE STRONY MOŻE POMÓC-CO ZROBIĆ ŻĘBY TEGO NIE BYŁO A BYŁ NORMALNY OBRAZ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam pytanie:D
Jak tam się celuje i strzela?
Bo jakiś czas temu uczestniczyłem w walce o fort i złapałem deda w pierwszej rundzie. Jak klikałem na mojego ludka to jak potem jeździłem myszką po obszarze to myła tam taka czarna strzałka. I jak zaznaczyłem pole to ta czarna strzałka zamieniała się w taką czerwoną. To był kierunek strzału czy przemieszczenie się?

Podsumowując:
Jak strzelać i się przemieszczać?
 

DeletedUser

Gość
Gość
czarna strzałka która zmienia kolor póxniej na czerwony to jest ruch a wybierać gdzie postać ma strzelić się nie da postać automatycznie sama strzela do najbliższego przeciwnika
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy liczba maksymalna pieniędzy wkasie fortu zwiększa się podczas rozbudowy magazynu??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jaki jest maksymalny poziom budynku głównego w małym forcie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy jak ktoś zdeponuje do magazynu niepotrzebnął rzecz to można ją jakoś usunąc?
 

DeletedUser

Gość
Gość
I jeszcze jedno... Jaki jest maxymalny poziom baszt?
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy bitwy o fort mogą być 2 pod rząd czyli ja wyzwę walkę i zapłacę $$$
a po jakimś czasie nie 24h inne miasto może zainicjować atak?:confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry