odrzucony Gallifrey

Czy jesteś za wprowadzeniem?

  • Tak

    Głosy: 18 43,9%
  • Nie

    Głosy: 19 46,3%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 4 9,8%

  • W sumie głosujących
    41
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Tu się zgadzasz z nią , ale na innym temacie szykujesz dla niej izolatkę, dobrze sądziłem, że jestes chorągiewka. Natomiast to co @Madzia2 tutaj napisała odnośnie tematu jest obiektywne i to co prosiłem od dłuższego czasu, mianowicie chodzi o normalną rozmowę otwarte pomysły, modernizację i odniesienia. Jak widać można i też się w niektórych aspektach ze mną nie zgadza, ale wyraziła kulturalnie swoje stanowisko wobec pomysłu, a nawet zaproponowała swoją koncepcję . Uczcie się, a może wspólnymi siłami coś się zdziała dobrego w TW.
Xiu, nawet izolatka w miłym towarzystwie jest ok, byleby była ukwiecona! :D
 
Widzisz różnica polega na tym że ja nie muszę daleko szukać aby znaleźć poparcie dla moich słów wystarczy przeczytać ten temat a ty musisz jakieś teorie z dupy snuć (Podobnie jak twoje pomysły też wzięte z dupy) że to niby ja jestem pośmiewiskiem. Szkoda że ci wgl odpisuję bo na takiego robala co każdego wkłada do tego samego worka i oczekuje szacunku nic tylko napluć w ryj. Ps Nie zesraj się
Po 1 to poparcie masz u takich samych buraków jak ty co tylko atakują i szukają atencji wśród siebie. Po 2gie to nie są teorie tylko rzeczywistość, która powoli was przerasta widząc dalszą waszą konwersjacje w tematach, te wasze prowokacje atakowanie itd. Po 3cie nie oceniaj innych własną miarą, bo jest grono co tobie by hare w facjente wywaliło za to jak traktowałeś nie tylko mnie, ale i innych. Po 4te jakoś ciągle ty i twoje koleżanki odpisują, to jednak warto sam sobie zaprzeczasz koczkodanie. Po 5te ty i twoje psia psi macie rozwolnienie z tym,, nie zesraj sie''? Tampon wcisnijcie sobie w 4ry litery, albo palce sobie tam włóżcie abyście takich głupot nie pisali na tym forum, a szczególnie prowokacji. I tak uważam że gali 2 razy w tygodniu powinno być.
 
Przepraszam że tak ciebie skrzywdziłem @XIUXIU i twojego kolegę stifka32...... ŻARTOWAŁEM pluję ci na pysk platfusie buraku dawaj więcej mitomanii w twoim wykonaniu bo się nudzę
 
Xiu, Aziks- dajcie spokój, naprawdę to nie miejsce na przepychanki słowne- wiadomo, że w swoich oczach każdy z Was ma rację, a wzajemnie jej sobie i tak nie udowodnicie, szkoda spamowania nawet jeśli świetnie się przy tym bawicie (przejdźcie na priv czy coś) :)

Xiu- sam wspominałeś, że to temat stricte dotyczący propozycji rozwiązania problemów z fortami, więc daj już spokój z wypowiedziami odbiegającymi od niego bez względu na to jak bardzo denerwują Cię wypowiedzi innych :)
 
Podzielić się możemy w każdej chwili, aczkolwiek warto najpierw dać Wam szansę- jeszcze niedawno przychodziliście na bitwy, z Galli też nie macie większego problemu, więc po co od razu rozłamywać fajny, zgrany sojusz- jednakże wybacz, ale wydaje mi się, iż ten temat nie jest właściwym miejscem do rozgrzebywania spraw Hurona. :) W związku z tym proponowałabym pozostawić tą kwestię, co poskutkuje jednocześnie brakiem odpowiedzi na kolejny zarzut "czekania na gotowe"- mogę podjąć rękawicę w postaci dyskusji, ale nie tutaj. :)
Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Widzę, że nie masz pojęcia jak sprawy się mają i jak się miały. Dzielcie się śmiało, Bunga nie uwzględniajcie.

Gallifrey dla jagodziarzy, to Wasze miejsce.
 
Widzę, że nie masz pojęcia jak sprawy się mają i jak się miały. Dzielcie się śmiało, Bunga nie uwzględniajcie.

Gallifrey dla jagodziarzy, to Wasze miejsce.
Pierwszy nos wie jak grać na fortach ale blednie przy prostej strategi jaka zna nasza koleżanka,wiecie o kim wspominam
Edyta ma inne obowiązki jak niańczyć benkarty dzikiego zachodu
 
Status
Zamknięty.
Do góry