odrzucony Gallifrey

Czy jesteś za wprowadzeniem?

  • Tak

    Głosy: 18 43,9%
  • Nie

    Głosy: 19 46,3%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 4 9,8%

  • W sumie głosujących
    41
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Rozumiem, że popierasz stif32 czyli jego słowa z tego Forum także. Czyli popierasz słowa że wszyscy jesteśmy mulciakami HaraczJaracz, który został dodatkowo nazwany jednym ze slow Łowcy P. Pięknie xiuxiu się dobraliście jeden i drugi mieli takie propozycje ma rozwój gry, że thewest by po prostu rozkwitał.
A gdzieś napisałem, że kogoś popieram? ja beke z was kręce poprostu i tyle xd i dalej uważam że Gallifrey częściej powinno się odbywać niż raz w tygodniu.
 
Zależy kto ma okres
Patelkowa używa tampaksow i nie nazeka na przecieki
Gali to dobry pomysł w zależności czy się zwróci wkład w bitwę ,często nie ma sensu na udział w bitwieza marnego exspa
 
@Patelkowa weź zablokuj tego dzbana, żeby nie spamował tymi chorymi pomysłami
Po pierwsze jestem w temacie Gallifrey wychodzicie sami po za temat i prowokujecie to czego ty oczekujesz? A dzban to chyba masz tam gdzie słońce nie dociera. Tu jest forum i każdy ma prawo się wypowiadać, nie trzeba było prowokować i siedzieć cicho najpierw sami wywołujecie pożar, a potem udajecie bohaterów no sory, ale chyba rozdwojenie jaźni jakieś. I Prosisz o pomoc gdzie nie łamie regulaminu bo wypowiadam się w temacie i na temat? Weź siebie zgłoś i koleżanki za tak kulturalny dialog na tym forum gdzie prowokowaliscie mnie tylko jak się dało. A teraz udajesz głuptasa i szeryfa. @Patelkowa juz się tutaj wypowiedziała wcześniej no i co? Zamiast siedzieć w temacie to tylko prowokacje. Ja i tak dalej uważam że minimum 2 razy w tygodniu Gallifrey powinno się odbywać na światach TW.
 
Po prostu ciężko się czyta twoje idiotyczne wypowiedzi
Słuchaj naprawdę skoncz tą dyskusje prowokowania . Szkoda ze tak nie interweniowales, jak sam pisałeś lub twoje psia psi to co tutaj zostało napisane w tym temacie dlaczego wtedy nie byles takim szeryfem moralności??? Po za tym uważam, że Gallifrey powinno być częściej niż tylko w Niedziele.
 
Słuchaj naprawdę skoncz tą dyskusje prowokowania . Szkoda ze tak nie interweniowales, jak sam pisałeś lub twoje psia psi to co tutaj zostało napisane w tym temacie dlaczego wtedy nie byles takim szeryfem moralności??? Po za tym uważam, że Gallifrey powinno być częściej niż tylko w Niedziele.
Polecę klasykiem
Donna ma... A nie, to nie ten.

Nie zesraj sie
 
Status
Zamknięty.
Do góry