GIMP i PS -pytania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10308
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10308

Gość
Gość
Powstało już kilka tematów o pytania do gimpa wiec proponuje żeby nie robić śmietnika wszelkie pytania zadawać tutaj albo poszukać na jakimś forum graficznym(regulamin zabrania reklamowania innych for :p)...
 

DeletedUser

Gość
Gość
lub założyć forum graficzne członków forum the west
 

DeletedUser

Gość
Gość
ściągam do photoshopa a działają w Gimpie
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy da się coś zrobić aby brushe przeznaczone dla innej wersji działały w PS 7.0 CE?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tego co pamiętam jedynie Gimp jako program badziewny ma opcje używania brushy z Photoshopa. Photoshop zatem jako program świetny i czysty nie babrający się w gimpowskie bubelki niema owej opcji ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
właśnie gimp nmi czyta niektóre brushe a PS nie ale jakoś się żyje i kombinuje jeden brush PSem inny GIMPEM
 

DeletedUser

Gość
Gość
jaki programnajlepszy dla początkującego grafika (nie chce painta ani coś w tym rodzaju)?
 

DeletedUser

Gość
Gość
hehe no właśnie, też kiedyś próbowałem ale albo demo albo english

już wolę zostać przy Gimpie, może na uro dostanę photoshopa
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
No wiecie wydać 199$ za Photoshopa to nie jest tak dużo :p
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
dużo niby nie jest ale trzeba mieć tyle:)
collt w Polsce jest zł a nie $:)
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Co ty nie powiesz ale w Polsce trudno znaleść wersję edukacyjną PS :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też mam pytanie: ściągnąłem gimpa 2.4 i jak chcę go uruchomić to wyskakuje mi coś takiego:

Nie znaleziono punktu wejścia procedury cairo_format_stride_for_width w bibliotece libcairo-2.ddl.

Wie ktoś o co w tym chodzi? Co ciekawe, mam też gimpa 2.6, który również mi nie działa (pokazuje się ten sam błąd) chociaż wcześniej działał bezbłędnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pytanie może banalne, ale ja nie wiem jak zrobić pochyły napis...
 
Status
Zamknięty.
Do góry