GIMP i PS -pytania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10308
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
To w takim razie ktoś ma jakąś stronę, z której można ściągnąć gimpa 2.4?

(proszę o połączenie moich postów)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jaki jest limit brushe w GIMPie tak, żeby komp działał, a GIMP uruchamiał się 20-30sek.? miałem tego 515MB i komp ciął się, a GIMP uruchamiał 15min...
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
jaki jest limit brushe w GIMPie tak, żeby komp działał, a GIMP uruchamiał się 20-30sek.? miałem tego 515MB i komp ciął się, a GIMP uruchamiał 15min...

masz jakiegoś dziadowskiego kompa który pewnie gierka pamieta :D

u mnie zajmuje 380 mb (same pedzle) i uruchamia sie okolo 1 min i zamula tylko przy odpalaniu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
masz jakiegoś dziadowskiego kompa który pewnie gierka pamieta :D

u mnie zajmuje 380 mb (same pedzle) i uruchamia sie okolo 1 min i zamula tylko przy odpalaniu...

komp od komunii :p 256RAM :eek: problem był z wybieraniem pędzla już w samym przyborniku... wszystko Del i teraz tylko pościągam najpotrzebniejsze. max. 250MB...
 

DeletedUser

Gość
Gość
u mnie na początku okno dialogowe nie działa :D ale kompa mam starego z 5 lat już ma :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja go dostałem na komunie 5 lat temu a gimp sie uruchamia ok. 30 sekund tylko przy odpalaniu sie tnie, a brushy to mam pełno
 

DeletedUser

Gość
Gość
Joe ja Ci radzę sciągnij gimpa 2.6, bo większość funkcji się nie zmieniła.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Działa Wam planetrenders czy ogólnie coś się dzieje z serwerem?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam banalne pytanie - jak wyciąć render? Bo na tej stronie o gimpie (nie mogę podać adresu :p) postępuję zgodnie z instrukcjami, a na punkcie 4. mi się wszystko zawala :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
znacie się na PSP (paint shop pro?) bo nawet fajnie się obrabia zdjęcia ale przydała by się pomoc

edit

ściągnąłem gimpa i stwierdziłem że wole PSP
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry