Grafika

  • Rozpoczynający wątek Texas Rangers
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10568

Gość
Gość
Tło nawet ciekawe ale to co ty zrobiłeś z renderem to porażka tak się nie wtapia!!!! nigdy więcej takiego czegoś nie rób. Bardziej bym podkreślił tą głębie i skąd w końcu pada to światło czy z za niego czy z lewej strony :p napis może ewentualnie może być :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up- światło jest w pełni abstrakcyjne i szczerze powiedziawszy, nei pamiętam już, jak miało padać;d Chyba na ramiona i głowę, więc teoretycznie- za nim.
Co do wtopienia- styl smudge. Render jest dość ciężki do wtopienia, za bardzo z kolorystyką porąbałem, może lepiej by wyszło full smudge- bez c4d itd.
 
34195874.png

Masz za to ode mnie wielki czerwony +:D:D:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
NIE USPRAWIEDLIWIAJ SIĘ!!!!!!1

Trolololo, Neo, nie mam po co się usprawiedliwiać:) Po prostu zwykle robię taki smuż jak kiedyś bodajże szw w jednej ze swoich sygn, a że nie zawsze pasuje- cóż... W końcu przezwyciężę lenistwo i zacznę wtapiać inaczej, ale to później.
300 stron... nc1.
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Co tu tak cicho?
Oceń ktoś tą sygnę wyżej i
bc3k.png

tą.

Zepsułeś kolorystyke. Po jego hełmie można się domyśleć skąd jest światło ale za to brak głębi. Render tez nie za dobrze wtopiłeś. Hmm ogólnie to nie za ciekawie, próbuj dalej :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to coś nowego, trochę innym stylem inspirowanym innym forum:
grenth.png
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Mogło wyjść na prawdę ciekawie no ale jeszcze trochę roboty by trzeba było wsadzić w to. Tło jednak trochę odstaje mogłeś je zrobić bardziej magiczne, do tego przydałoby się bardziej podkreślić głębie. Napis jako napis mi się nie widzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Yy... Nie działa;/
Edit: tag z Hetfieldem, szukam czegoś nowego:
hetfieldtag.png

i takie cuś, średniawo wyszło:
stalkeer.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ładne, jedyne do czego mogę się przyczepić to zbyt jasne momentami te świetlikopodobne brushe. Profesjonalny minimalizm^^
 

DeletedUser

Gość
Gość

Do d*py fonty. Naliczyłem pięć. Za dużo. Bardzo lipny. :) Ale wiemy, że plakaty to chyba najtrudniejsza sprawa.
Piotrek, lepsze robiłeś. :)

Jakieś moje stare. Nie wiem, czy wstawiałem, może nie.
Pierwszy, kiedy jeszcze miało nie być wiadomo o co konkretnie chodzi: Here
Później pojawił się drugi, a na końcu jeszcze trzeci. Drugiego nie wstawię, bo nie jest aż taki udany. Za to: trzeci
(staroć sprzed roku)

Sygn. z klaunem z PayDaya najbardziej mi się podoba.
Jeszcze ten Grenth całkiem całkiem. Pomijając napis, bo jest słaby. :d Reszta nie.
*reszta sygn nie podoba mi sieu. pax
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Vasq, z tego co na fb bodajże widziałem(i o ile mam rację) to dwójka jest bez tych świetlików, jury itd.
1 bdb. Strasznie mi się podobają tech c4d z lewej strony, chociaż jest ich niewiele to robią zarąbiste wrażenie głębi a nawet można to uznać za eksplozję.
3 to dodanie świetlików do 1, napisu no i jury^^ Może za dużo świetlików, poza tym full prof.
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Tych z tutów nie będę oceniał bo nie ma to sensu :p
Jeśli chodzi o twoją eksperymentalna to nie jest tak źle. Jak szukasz stocka to zawsze dużego żeby go zmniejszyć, bo wtedy jest lepsza jakość a nie na odwrót. Miałeś fajny pomysł, aczkolwiek troche jest to za duże. Pusto jest z prawej strony. tyle ode mnie, ćwicz a bedzie dobrze pozdro :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ta ostatnia rozmazana trochę, w 3 rozciągnięty render..
Przypominam sobie fotoszopa, to sobie taką tapetkę badzeiwną strzeliłem:
[click]
ot, taki fail na poprawę humorów:)
 
Do góry