Halloween - Omdlenie 10 NPC

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem fortowcem pod full hp. Pokonać NPC mi jest trudno nie mówiąc o omdleniu go. Czy to znaczy że fortowcy są na straconej pozycji? Nie powinno tak być.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Nie wiem gdzie masz problem bo ja full handel mam postać i kłopotów nie mam za bardzo. Oczywiście trudniej niż pojedynkowiczowi ale da się zrobić. Więc nie jęcz, siekiera w doń, ciuch pod celowanie, jakiś dopalacz i jedziesz z nimi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ta ja PP full handel omdliłem 5 npc podczas całej gry (73 lvl). Więc raczej jest problem i to duży.
 

DeletedUser30544

Gość
Gość
ja mam ten sam problem pp full handel bez szans na pokonanie npc :(
 
Gorzej z tą kolejną głowną historią nagrody z listów gończych 0/1. Jak mam 340 poziom pojedynków to trudno mi pobic jakis mały lvl z listem gończym a na wyzszych lvl mało jest osób które maja na sb list :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pojedynkowicz pełną gębą, 41 pojedynków z NPC, 41 wygranych, 0 omdlałych. 99% moich NPC ma HP powyżej 2000, przy 8 celnych strzałach i średnich obrażeniach ok. 225, daje to 1800 obrażeń.
Kiedyś może skończę te zadanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem fortowcem pod full hp. Pokonać NPC mi jest trudno nie mówiąc o omdleniu go. Czy to znaczy że fortowcy są na straconej pozycji? Nie powinno tak być.

Pokonasz , trzeba mieć tylko dobry ciuszek typu "Secik Eatona , odpowiednie ustawione celowanie + zjeść coś i pokonasz :) Full HP jestem a zadaje im po 2000 dmg.
 

DeletedUser28075

Gość
Gość
a ja przyfarciłem i dostałem cały zestaw franka eatona (nie ze skrzynki) :mel:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
a ja przyfarciłem i dostałem cały zestaw franka eatona (nie ze skrzynki) :mel:


I co wnosi twój post do tematu ? To nie jest temat o chwaleniu się ja mam to czy tamto.

Nie jest łatwo ubić 10 NPC fortowcem i już i tak ma być zadanie trochę potrwa i dobrze.
 
I bardzo dobrze że nie jest łatwo, przynajmniej trzeba się nieco wysilić .
( jestem PP full hp i jakoś ich kładę pif paf )
 

DeletedUser28075

Gość
Gość
fortowiec, mam ok 50 pkt w celowanie, do tego eq freemana i franka i nie daję rady omdleć ::(:
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
fortowiec, mam ok 50 pkt w celowanie, do tego eq freemana i franka i nie daję rady omdleć ::(:

a co ja mam powiedzieć? 27 lvl założona niedawno postać nowa i nie mam jak tego omdleć, mam eq pod pojedynki full i do tego dobre uniki z celowaniem w taktyce a dalej mnie jadą jak chcą (jestem pp full znajomość zwierząt) więc o omdleniu mogę pomarzyć.
 
Mój fortowiec miał 60 su, 0 cel, 0 zaskok, 0 strzelanie i jakoś dałem radę. Polecam cel w głowę i zadbanie, by nie mieli wiele uniku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadanie beznadziejne. Jak przy użyciu dostępnych broni mam na 54 poziomie zabrać NPC więcej niż 800 punktów życia?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Serię zachodni koszmar można zakończyć w dowolnym terminie. Limit czasowy dotyczy jedynie pierwszego zadania.


To napisał Onufry w ogłoszeniach więc kto wam broni zrobić questa za pół roku?;>
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Ludzie myślcie trochę przy tych pojedynkach. Wybierajcie takich npc którzy mają mało HP i uniku, celujcie po łbach. Po kilku wygranych postarajcie się coś przegrać żeby zbić level trudności. Nie jest łatwo zrobić to zadanie nie będąc pojedynkowiczem ale w sumie o to chodzi, jest co robić. A że nie ma limitu czasowego to spokojnie można kombinować aż w końcu się uda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry