Halloween - Omdlenie 10 NPC

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Masz temat najlepsza postać pod forty i ewidentnie wygrywa zawadiaka, który ma 10% szans na kryta, który ma obrażenia ponad 10% hp w przypadku przykładowego koksa 12k hp jest to 1200+atak z broni obrażeń w jednej rundzie.
 

DeletedUser30278

Gość
Gość
Chyba mnie nie do końca zrozumiałeś o_O
Chodziło mi o to ze zawadiaka "dostaje baty" w porównaniu z żołnierzem (różnica w HP).

Po zmianach na fortach liczą się umiejki i nowe zestawy a nie hp.
Pojedynkowicz dziś nadaje się do wszystkiego - jak widać nawet w zadaniach ma fory.
Twój post miałby sens przed zmianami w pracach i na fortach, teraz klasa postaci nie ma znaczenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ożesz kurde :huh:

Proszę o wybaczenie..miałem długą przerwę i faktycznie nie wziąłem poprawki na zmiany :gwizd:

Ale co nie zmienia faktu że każdy mógł wybrać pojedynkowicza i mieć "luzy" ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ożesz kurde :huh:

Ale co nie zmienia faktu że każdy mógł wybrać pojedynkowicza i mieć "luzy" ::D:

No tak każdy.... Tylko, że wybieramy klasy postaci na bardzo wczesnym etapie gry, bez żadnego doświadczenia w grze. Nie sposób tez przewidzieć jakie zmiany i eventy zostaną wprowadzone. Żonę można zmienić, wyznanie a nawet płeć można zmienić. Ale klasy postaci w grze niestety nie można zmienić.... ::):
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Zawadiaka w niczym nie jest lepszy od boba, czy poszukiwacza w pojedynkach... Generalnie tylko tyle, że biegać nie trzeba strasznie, ale z drugiej strony ja podlatując w speedzie do przeciwników też dużo czasu nie tracę. Motywacja wzrasta szybciej, dziś każdy w topce i tak żre wspomagacze, więc tego tak nie widać. Teoretycznie żołnierz ma 'fory' w pojedynkach, dzięki taktyce. Ale zaskoczenie/taktyka są dość dziwnymi umiejętnościami, którym nie ufam od zmian w 2010:)
 

DeletedUser30666

Gość
Gość
jak juz ktos pisał opcja jest ale trzeba pamiętac by poziom pojedynków npc był jak najnizszy wtedy mamy do czynienia z zakapiorami z ok 1500 hp a nie 3000hp na 30 poziomie np..dopalacze to konieczność i troche farta.celowanie w głowe to bezsens lepiej trafiac w rece najnizej wieksze prawdopodowbieństwo trafienia...

Nie jest to zadanie nie do przejscia bo na wszystko jest sposób kwestia jak drogie - jeśli planujemy dosyc szybko je zakończyć potrzeba sp;oro dopalaczy oraz wolnego czasu - NPC zmieniają sie co 30 minut wiec trzeba czekać na tego odpowiedniego - nie ma co lac po kolei - wtedy zadanie się znacznie wydłuzy:)

wprowadzenie 1 omdlenia bedzie w miare optymalnym rozwiązaniem - połowa graczy znających motorykę oraz grających regularnie będzie pewnie krzyczeć o zaniżaniu poziomu trudności inni natomiast będą się cieszyć z faktu, że na ich poziomie wiedzy o grze i inne zmienne przez które 'odstają' od tzw ' topki' oraz omnibusów TW będą mogli sobie porobić zadania bez szczegółowego wdawania się w fora, czaty, plotki, info strony i googlowanie by ubić kilku NPC...

przepraszam za błędy ale kawa przysciki mi posklejała w klawiatórze:)
 
Gdybym miał wybierać postać do pojedynków to wziąłbym poszukiwacza z prostego względu - umiejki. W większości rzeczy w tw umiejki mają większe znaczenie niż cechy.
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
U mnie nie wyświetla się omdlić, tylko pokonać.

Zadanie jest do wykonania przy każdym buildzie.
 

DeletedUser6254

Gość
Gość
U mnie nie wyświetla się omdlić, tylko pokonać.

Zadanie jest do wykonania przy każdym buildzie.

Ewidentny brak znajomości tematu z Twojej strony. Niewiedza Cię nie usprawiedliwia, wystarczyło troszkę poczytać, tylko po co? Ty, kolego, akurat jesteś przy zadaniu "Sprawdź ranczo", przed Tobą jeszcze 6 zadań, po których pojawi Ci się zadanie "Znajdź lekarstwo"-o tym tutaj mowa. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
zaadanie bardzo fajne i co najwazniejsze przemyslane przez tworcow gry... ja majac postac full pod pojedynki po 78 wygranych z NPC ubilem az.... 4 :), gratuluje pomyslu i oby tak dalej, ciesze sie tylko, ze z kazdym kolejnym pojedynkiem zblizam sie ku koncowi :eek:kul:
 

DeletedUser30666

Gość
Gość
podpowiedz:
postac pod strzelanie:
bit tylko jak mają niskie wartosci refleksu i uniku oraz jak najnizsze hp
postac pod broń białą: nwybierac tych z anjnizszymi wskaźnikami odproności uniku i oczywiscie hp

koniecznie zakładac dopalacze na pojedynki kamień polerki, kabłąk...

najlepiej sie bije do poziomu pojedynku maks10 potem to katorga i marnotrawienie eny...
by zbic poziom pojedynkow trzeba założyc cos co nie daje nic umek ewentualnie sie rozebrac i omdlic...po każdej przegranej poziom pojedynku spada...
to jest wbrew pozorom bardzo ąłtwe zadanie...no jeden dzien testow i kilka światół załatwionych na 10 ubić metoda sprawdzona:)pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
podpowiedz:
postac pod strzelanie:
bit tylko jak mają niskie wartosci refleksu i uniku oraz jak najnizsze hp
postac pod broń białą: nwybierac tych z anjnizszymi wskaźnikami odproności uniku i oczywiscie hp

tyle, ze takie NPC mają zazwyczaj bardzo dużo celowania i strzelania/siły uderzenia więc mogą cię łatwo uśpić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
tyle, ze takie NPC mają zazwyczaj bardzo dużo celowania i strzelania/siły uderzenia więc mogą cię łatwo uśpić.


Ubierasz się pod unik + zdejmujesz broń.
@PADDY- - sprawdzę to Twoja metode , mam obecnie tak:
4lntrq.jpg

Przegralem z 7 pojedynkow , rozumiem ze lvl zniza się wraz z kolejnymi?
 

DeletedUser30666

Gość
Gość
tak mają 120 i lepiej poziom bo Ty masz podobny;) ale jak przeciwnik ma 1600 hp i ma ok 80 uniku refleksu (celowaniem sie nie przejmuj chyba ze ma powyżej 100) to po załozeniu dzemu i kamienia polerskiego powinieneś ubijac wszystkich podobnie wyglądających...

ja ten system sam rozpracowalem wczoraj zakonczylem juz na 3 światach to zadanie i dziś jak bede miał wiecej czas wieczorem zapewne postaramn sie o reszte:)

To zadanie jest banalnie proste - ale zanim kogoś pobijesz obejrzyjk co bijesz i używaj matematyki patrz na co mozesz sie porwac a nie po kolei i moze cos siue uda...to głupota i dzieki temu tracisz ene rosnie level pojkow etc..

lepiej wykonac 2 dobre omdlewające pojki na 4 godziny niz 20 bezowocnych przez 30 minut....
 

DeletedUser30666

Gość
Gość
a jak mają 1500- 1600 hp to akurat w sam raz dzem i kamien poleski i celowanie po rękach na dole i raczej powinienens ubic byleby tylko uników jak najmniej mieli
 
Status
Zamknięty.
Do góry