Halloween - Omdlenie 10 NPC

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
a to chyba o sobie piszesz - to pogratulować że u ciebie mają oni po 20 hp . jakoś u mnie mam większość questów skończonych - nie licząc teraz dodanych na święta ) i takich z 20 hp raczej nie spotykam .
nie wiem czy omdliłem ich 3 czy 4 - czyli do 10 jeszcze brakuje ale byłaby to chyba alternatywa dla proponowanej obniżki do 1

Bo w początkowych misjach NPC mają takie niskie HP.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dziwne myslenie

5, a 10 (jakbyś nie widział różnicy to ci w sekrecie napiszę, że jest dwukrotna).
Jak już mówiłem ty nie widzisz problemu, a to jest złe, bo jesteś pojedynkowiczem więc to ty powinieneś mieć problem, a nie PP full handel, który ma mieć łatwiej w zadaniach.

A po czym wniosłes że jestem pojedynkowiczem?? :) Już pisałem mam wszystko dane w siłe i budowanie.
Na innym świecie mam 102lvl wszystko w charyzme i handel i już także 10 omdliłem.
Ja rozumiem że zamiast pomysleć lepiej biadolić,ale osobiście uważam że zadanko jest baaaardzo proste i naprawdę tęsknię za zadankami takimi jak kiedyś "charlie", które by to ukończyć trzeba było zrobić 2razy reskila.
 

DeletedUser27637

Gość
Gość
Jak komuś trudno niech zrobi mały reskil a nie ciągłe marudzenie:)
Oby więcej trudnych zadań jak to było!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja ten quest traktuje jako naukę dla tych którzy nie mieli nigdy lub rzadko stykali się z pojedynkami albo dla tych którzy szukają nowych wyzwań.

Dla tych pierwszych [ze wskazaniem na nowicjuszy] to idealna lekcja aby zobaczyć jak poszczególne umiejętności wpływają na inne i co należy robić aby podnieść swe szanse na zwycięstwo znając build przeciwnika [jakie eq jest najlepsze na dany typ przeciwnika itp]. Zaś dla tych drugich jest to dobry test na to czy faktycznie to co potrafią jest wystarczające na takie zwykłe NPC.

Spójrzcie na ten quest od tej perspektywy i ponownie wydajcie werdykt na temat tej serii zadań.
 

DeletedUser29545

Gość
Gość
nie rozumiem

co zrobić aby gość omdlał a tak wogóle nie mam tych zakarzonych co zrobić
 

DeletedUser

Gość
Gość
to jak w koncu?? zmienili z 10 na 1??
nie wiem, czy zrzucic zadanie i przyjac nowe, czy dalej "walczyc" (zostało mi 3).
ciezko ich pokonac, nawet przy zerowym poziomie trudnosci :/
pierwszych 5 uspilem w jeden dzien... nastepnych 2 przez tydzien... troche sie odechciewa
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
to jak w koncu?? zmienili z 10 na 1??
nie wiem, czy zrzucic zadanie i przyjac nowe, czy dalej "walczyc" (zostało mi 3).
ciezko ich pokonac, nawet przy zerowym poziomie trudnosci :/
pierwszych 5 uspilem w jeden dzien... nastepnych 2 przez tydzien... troche sie odechciewa

ojej, odechciewa się?
to co ty zrobisz biedaku jak będzie trzeba szukać 3 klucza do skarbu lub quest charlie zrobić? :&:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
to jak w koncu?? zmienili z 10 na 1??
nie wiem, czy zrzucic zadanie i przyjac nowe, czy dalej "walczyc" (zostało mi 3).
ciezko ich pokonac, nawet przy zerowym poziomie trudnosci :/
pierwszych 5 uspilem w jeden dzien... nastepnych 2 przez tydzien... troche sie odechciewa

Nie trzeba walić bez opamiętania każdego który się pojawi. Wybierasz najłatwiejsze cele i pilnujesz aby ci motywka za bardzo nie spadła i poziom trudności nie zwiększył.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
to jak w koncu?? zmienili z 10 na 1??
nie wiem, czy zrzucic zadanie i przyjac nowe, czy dalej "walczyc" (zostało mi 3).
ciezko ich pokonac, nawet przy zerowym poziomie trudnosci :/
pierwszych 5 uspilem w jeden dzien... nastepnych 2 przez tydzien... troche sie odechciewa

No tak. W końcu zadanie z jakimś poziomem trudności i już się odechciewa. Najlepiej aby zadania same się zaliczały, po co się trudzić.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
Nie trzeba walić bez opamiętania każdego który się pojawi. Wybierasz najłatwiejsze cele i pilnujesz aby ci motywka za bardzo nie spadła i poziom trudności nie zwiększył.

a co ma do tego motywacja ?? ja fortowcem zrobiłem na 0%
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jedną postacią już omdliłem 10/10 , a drugą mam wynik słabszy nieco 3/10. Ale powolutku powolutku i to zrobimy. Przerzuciłem trochę umiejek w strzelanie i celowanie. Tylko moi przeciwnicy mają około 1900 hp i muszę czekać aż pojawi się jakiś z 1400-1600. Często są na granicy omdlenia , zostaje im kilkanaście hp i nici z omdlenia kolejnego NPC.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No tak. W końcu zadanie z jakimś poziomem trudności i już się odechciewa. Najlepiej aby zadania same się zaliczały, po co się trudzić.
tu wlasnie nie ma zadnej trudnosci, jedynie bez sensowne klikanie

nastepnym razem ogarnij sie. pytanie bylo proste, na ktore nie udzieliles odpowiedzi. jezeli nie radzisz sobie z gra i takie questy sprawiaja tobie trudnosc, to zaloz temat i tam sie uzalaj

Nie trzeba walić bez opamiętania każdego który się pojawi. Wybierasz najłatwiejsze cele i pilnujesz aby ci motywka za bardzo nie spadła i poziom trudności nie zwiększył.
zagladam na forum raz na rok, ale dzieki, tak tez zrobilem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry