Huron

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5455
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5455

Gość
Gość
Jak wiadomo powstanie nowy świat na wstępie spróbuję odszyfrować nazwę:

Wariant 1
Huron (ang. Lake Huron, fr. Lac Huron) - jezioro słodkowodne, drugie co do wielkości w kompleksie pięciu Wielkich Jezior Ameryki Północnej i czwarte pod względem wielkości na świecie. Składa się z czterech części: jezioro główne, zatoka Saginaw, zatoka Georgian i Przesmyk Północny (North Channel). Środkiem jeziora głównego biegnie granica między Kanadą i USA.


Wariant 2
Huroni (po przeniesieniu się do Wisconsin znani pod nazwą własną Wyandotte, Wyandot) - plemię Indian Ameryki Północnej; w przeszłości główne zajęcie: rolnictwo; w XVI/XVII wieku stworzyli silną federację przeciw Algonkinom; w poł. XVII wieku rozbici przez Irokezów, przenieśli się z terenów między jeziorami Huron i Erie a Rzeką Świętego Wawrzyńca na tereny późniejszych stanów Michigan i Ohio; obecnie główne skupiska w Oklahomie (USA) i Ontario (Kanada).
- już wiadomo - to powód nazwy serwera:)

Wariant 3 i 4
Huron – miasto w stanie Kansas, w hrabstwie Atchison
Huron – miasto w stanie Ohio, w hrabstwie Erie


Ale zostawmy nazwę, podobno "starzy gracze będą bawili się znakomicie na takim świecie a nowi będą mieli okazję rywalizować z najlepszymi na nieco innych niż ostatni świat ustawieniach".

Ja osobiście zagram na tym świecie jako zawiadakapif paf. Temat zakładam by możnabyło wyrazić chęć uczestnictwa a także porozmawiać na temat nowego świata.
:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja również zagram na tym świecie,ale jako żołnierz R/O.Ciekawe czy przyciągnie do siebie tyle graczy co światy przyspieszone.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam pytanie kto będzie zawiązywał koalicje czy powstaną jakieś ekipy?
:traper: a ja zagram poszukiwacze z nastawieniem pod handel i strzelanie::D:pif pafpif pafpif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zakładam razem ze znajomymi ze s10 postac full handel :I:
 

DeletedUser3208

Gość
Gość
Wreszcie świat na podstawie starych Bardzo mnie to cieszy i nie ukrywam że będę grał i założę tam miasto.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Normalny świat,to i ja się skuszę,bez żadnych bryłek,ze starą ekipą.
Nazwa trochę mnie zaskoczyła,spodziewałem się jak prawie każdy czegoś na 'e'.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak sie okazało żadnego chyba zmniejszenia nie było
więc ja zagram pojedynkowiczempif paf będzie ktoś zakąłdał miasto pojedynkowe lub jakas koalke fortową chętnie dolacze
no i nareszcie świat bez premiowania i będize więcej ludzi grało na nim doświadczonych
JUPI!!::):::):::):::):::):::):
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
Mi się wydaje że HURONOWIE a nie HURONI. ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No a zakalda ktos miasto pojedynkowe??pif paf
pif paf :p
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Te pytanie skierowane jest raczej do jakiegoś admina - czy jest coś wiadome ws. NPC? Na "starym" tw nie było takiej opcji, a bardzo mnie to ciekawi.

Swoją drogą z pewnością nie zagrają Ci którzy nie widzieli gry poza bryłkami ;) Jednak osobiście uważam, że gdyby usunęli quest na szablę, colta i strzelbę, byłoby świetnie :) W końcu nie byłoby pseudo pojedynkowiczów którzy lataliby z tymi swoimi złotkami i uważali się za niewiadomo kogo ;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Huron - północnoamerykańskie plemię indiańskie,
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak duchv3 napisał gdyby usuneli te questy bylo by o wiele ciekawiej
zgadzam się z przedmówcą
 

DeletedUser

Gość
Gość
...awięc nazwa się wyjaśniła:)

Ja chciałbym dołączyć do jakiegoś pojedynkowego miasta, w którym będzie dużo "starych wyjadaczy".

narazie nie ma co myslec o dolaczaniu do miast swiat jak wyjdzie to wiadomo nie bede fajterzy potrzebni tylko bobowie wiec my pojedynkowicze bedziemy musieli pcozekac te kilka dni
 

DeletedUser182

Gość
Gość
@Duchv3
Wszystkie zadania, będą takie same jak na innych światach.
Jedyne co będzie różnić ten świat od S1-S12, to premium zdalnego wpłacania pieniędzy do banku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Swoją drogą, dziwne. Nazwy serverów były w kolejności alfabetycznej, a tu nagle po Dakocie Huron, czy jak to się nazywa:)
Może zagram, jak będzie czas. Z pewnością będzie ciekawie
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nazwy są od plemion indian.
Na e,f,g nie było nic (nic ciekawego), stąd jest skok do H.
(tak mi się wydaje... mogę się mylić, nazwy światów wymyśla Vhaeraun)
Tak czy owak nazwa to tylko nazwa, nie ma się co tutaj zastanawiać wiele.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ej onufry a to zmniejszenie taktyki i zaskoku jest czy bezie bo sie zgubiłem:kak:
 
Status
Zamknięty.
Do góry