Huron

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5455
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Ej onufry a to zmniejszenie taktyki i zaskoku jest czy bezie bo sie zgubiłem:kak:

Nie nie nie.
Zmiany w pojedynkach wejdą wszędzie, albo nigdzie (w sensie, że nie będzie tak, że wejdą np. na Huron a na inne światy nie).
Świat nowy, poza ustawieniami czasu prac i premium, nie będzie się różnił niczym od pozostałych. Zmiany w pojedynkach wejdą (po zakończeniu testów na becie) na wszystkie światy (zarówno stare jak i nowe).
 

DeletedUser

Gość
Gość
na huronie zdecydowanie więcej będzie zawadiaków i żołnierzy niż na dakocie
tak więc b będzie tam istne zagłębie pojedynkowiczów i żołnierzy
a co do wejścia światów to mam nadzieje żę nie będzie problemów takich jak z z niedawną aktualizacją
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmmmm... a ja postanowiłem zagrać żołnierzem :p Full pod walki fortowe ;) :traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Załóżcie sobie taki temat w bizonich,tutaj za dużo będzie nabijania postów. Chociaż nie rozumiem czemu nie można poczekać z tym do startu świata o_O

Ja też zagram, pewnie pojedynkowiczem jak zawsze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jest już HURON MIASTA taki temat
a mam jeszce takie pytanie kto będzie szeryfem Hurona
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A ja gram tak jak na s5 PP pod strzelanie :) Powodzenia wszystkim życzę!
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
też zagram pojedynkowiczem :)

chętnie dojdę do jakiegoś miasta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie dawno skończyłem grę na Arizonie żałuję ::(: . Planuje powrót do The West na Huronie.:eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę, że ogłaszają się same miasta pojedynkowe :p

Tak więc, jak by ktoś chciał dojść do miasta/sojuszu typowo fortowego, to piszcie na PW tutaj lub na s15 ;> Nie będę pisał szczegółów na forum, bo szpiedzy są wśród nas ::D: Na pewno potrzebni są nam: Fortowcy, Boby, Sponsorzy :p

!PAMIĘTAJ! Tutaj nie ma miejsca, dla expiarzy, ludzi głuchych na rozkazy i olewających bitwy !PAMIĘTAJ!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja prawdopodobnie o ile nie przegapię premiery świata ( bo tydzień po starcie nie ma sensu grać) to zagram bobem ;) mam ochotę pobudować sobie forty i jakieś budynki itd, co tam jeszcze za dziwne rzeczy boby robią...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Praktycznie wiecej ludzi będzie planowało zalorzenie miasta jakos 1-3 dni przed startem świata a ja mam nadzieje ze to miasto pojedynkowe do którego sie zgłosiłem szybko sie rozwinie
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja też mam taką nadzieje sergio

a mam ja jeszce pyatnie do onufrego kto będzie szeryfem?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tez mam pytanie kto to jest ten szeryf tylu ludzi o nim mówi a ja sie nigdy nie zastanawialem o jakiego szeryfa chodzi wytmumaczy m to ktos?????::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cos tak przeczuwalem czyli naprzykąłd jeśli ktos zglosi obraze np na swiecie dakota to ten szeryf dakoty sie tym zajmuje:?:
prosze o odpowiedź
 
Status
Zamknięty.
Do góry