I-szy Konkurs na Użytkownika Miesiąca

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Wybierz Uzytkownika Miesiąca na maj!


  • W sumie głosujących
    232
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
I-szy konkurs na Użytkownika Miesiąca Forum The-West

!Konkurs zakończonY!

Użytkownikiem Miesiąca maja jest Pawel.k1!!!
Gratulujemy zwycięzcy:

Wyniki:
Pawel.k1 Głosów: 64 Procent: 27,95%
Nickt Głosów: 33 Procent: 14,41%
Neoqueto Głosów:
26 Procent: 11,35%
AmeLe
Głosów: 23 Procent: 10,04%
Binox
Głosów: 21 Procent: 9,17%
aniol22
Głosów: 20 Procent: 8,73%
lubrzan
Głosów: 18 Procent: 7,86%
Skamon
Głosów: 9 Procent: 3,93%
kubolec knightolec
Głosów: 8 Procent: 3,49%
koper123 Głosów: 7 Procent: 3,06%

NABÓR ZAKOŃCZONY!


DO GRY WCHODZĄ:

Neoqueto
AmeLe
aniol22
Binox
koper123
kubolec knightolec
lubrzan
Nickt
Pawel.k1
Skamon




O co w tym chodzi?
Chodzi o to, żeby inni użytkownicy wybrali spośród dziesięciu kandydatów jednego, który otrzyma tytuł Użytkownika Miesiąca! Jeśli chcesz zostać kandydatem, zgłoszenia proszę słać do mnie na PW. 10 osób z pierwszych zgłoszeń będzie wystawione w ankiecie. Każdy inny użytkownik będzie mógł w niej zagłosować na swoich ulubieńców.

Zasady:

  • może zgłosić się max. 10 osób.
  • ankieta będzie publiczna, z opcjami pojedynczego wyboru.
  • kandydaci nie będą mogli głosować na samych siebie.

  • kandydaci będą mogli głosować na siebie nawzajem.
  • głosy zostaną podliczone 31 maja.
  • zgłoszenia będą przyjmowane do 21 maja lub do momentu kiedy nazbiera się ich 10. Wtedy też ankieta zostanie dodana.
  • Proszę o zgłaszanie się do mnie na Prywatną Wiadomość.
  • osoba z najwyższą liczbą głosów w ankiecie będzie mogła do końca maja nosić zaszczytny tytuł Użytkownika Miesiąca, a możliwe, że coś więcej!
  • Zwycięzca konkursu będzie mógł wziąć udział dopiero za 2 miesiące.
  • Nie zgłaszamy innych użytkowników.
  • Osoba, która głosowała na siebie samą będzie miała -1 punkt mniej.
  • Jeśli brałeś udział w poprzedniej edycji ale nie jesteś zwycięzcą masz pełne prawo do zgłoszenia swojej kandydatury.
  • Osoba MUSI mieć brązowy, nieprzekreślony nick i nie należeć do FTWT.
Kryteria:
Przy wyborze użytkowników zaleca się uwzględnianie takich kryteriów jak:

  • Nick
  • Avatar
  • Podpis
  • Charakter
  • Istotność postów
  • Poprawność polszczyzny
  • Talent artystyczny
  • Przyjacielskość
  • Własne upodobania

Ankietę dodam po uzbieraniu kandydatów.
Zapraszam do kandydowania oraz głosowania i życzę powodzenia!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
[*]osoba z najwyższą liczbą głosów w ankiecie będzie mogła do końca kwietnia nosić zaszczytny tytuł Użytkownika Miesiąca, a możliwe, że coś więcej!

To w końcu użytkownik miesiąca czy roku, czy to błąd?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
[*]Liczbę postów w każdym dziale

Nad tym to bym pomyślał, jeżeli można się wtrącić, bo nie sztuka zaspamować działy postami nic nie wnoszącymi do dyskusji w danym temacie, itp. Może bardziej liczba postów na temat w danym dziale/wątku ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chodzi o twierdzenie swoje własne, które nie opiera się na statystykach, no ale ok, tak jest lepiej.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Nie liczy się liczba postów ale ich jakość bo ktoś może napisać ponad 1000 postów które nic nie będą wnosiły do tematu a druga osoba napisze około 100 postów/tematów które wnoszą coś interesującego nie tylko dla danego tematu ale także i dla całej gry.

Czyli teraz będziemy mieli Użytkownika Majowego, który będzie przez cały czerwiec.

Jeśli administracja forum się zgodzi to mam pomysł na proste wyróżnienie takiego użytkownika a mianowicie odpowiednią nazwą przy nicku - który może mieć też inny kolor dla odróżnienia ;). Co do innych nagród to nie mam pomysłu a ta była by takim miłym drobiazgiem.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Miałem dokładnie na myśli co Collt rozwinął jeżeli chodzi o ilość postów. Co do nagrody w postaci tytułów to oczywiście można pomyśleć jak już będzie pierwszy użytkownik wyłoniony.

--edit
chyba jeszcze warto zaznaczyć, mimo iż to jakby oczywiste, że członkowie teamu TW, czyli tzw. kolorowi, nie mogą brać udziału w konkursie jako kandydaci. Glosować oczywiście mogą. Taka moja mała sugestia kolejna :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
szczerze mowiac, pomysl nawet fajny - aczkolwiek obawiam sie tzw. kolka wzajemnej adoracji :) - wiadomo, forum nie jest takie duze jak mogloby sie zdawac, istnieja grupy i mniejsze grupki znajomych :)

Inna sprawa to ilosc postow... Co jak co, ale nie widzialem w zyciu tylu spamerow co na tym forum :) - i nie mowie tu tylko o spamie jako takim. Mam na mysli rowniez posty typu "co ja mam wybrac" czy "poszukiwacz czy budowniczy"

Odnosnie ilosci postow - absolutnie na to nie patrzcie :)
Dlaczego? Wezmy pod lupe (no offence ;)) liste tematow Pawel.k1 - co zalozyc? - rozumiem, swieza osoba. ale gosc co ma 500 postow? :)

Tak wiec prosilbym o przemyslenie swoich decyzji ;)

Milego tygodnia zycze :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Super pomysł, tylko jaki wygląd tego wskaźnika z napisem nie wiem np GM czyli gracz miesiąca
 

DeletedUser

Gość
Gość
Odnosnie ilosci postow - absolutnie na to nie patrzcie :)
Dlaczego? Wezmy pod lupe (no offence ;)) liste tematow Pawel.k1 - co zalozyc? - rozumiem, swieza osoba. ale gosc co ma 500 postow? :)

Tak wiec prosilbym o przemyslenie swoich decyzji ;)

Milego tygodnia zycze :p


No to myślę że jeśli o to chodzi to gracz zgłaszając sie do konkursu załóżmy ma 500 postów i posty "konkursowe" będą naliczne od tych 500. Czyli np jeśli taka osoba zdobędzie podczas trwania konkursu jeszcze 30 postów czyli będzie miała 530 to będzie liczone tylko te 30.

A co do niewnoszących do tematu to osoby biorące udział w konkursie wezmiemy pod lupe czy nie spamują nabijając sobie licznik ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysl bardzo fajny, uwazam, ze dzieki temu poziom forum sie bedzie podnosil ;)

Mala uwaga - liczenie postow to jakis totalny surreal. Zawsze przemyca sie jakies typowe "nabijaczki" ;) Nie latwiej jesyt zrobic tak, ze skoro juz ktos zostal zgloszony do tego konkursu - bedzie jedynie poddawany glosowaniu?

Ja bym zrobil tak:
- tydzien na zglaszanie kandydatow
- po tygodniu - 10 z najwieksza liczba zgloszen przechodzi do kolejnego etapu. Jesli kilku uzytkownikow bedzie mialo tyle samo zgloszen - przechodzi ten, ktorego kandydatura wyplynela szybciej
- nastepnie przez 3 tygodnie (pozostaly czas do konca miesiaca) bedzie trwala ankieta. Kazdy moglby zaglosowac na jedna osobe.
- po zakonczeniu ankiety - zostaje wybrany user miesiaca. W przypadku rownej liczby glosow - wygrywa ten, ktorego kandydatura zostala zgloszona szybciej.

dzieki takiemu rozwiazaniu bedziemy miec pozory uczciwosci ;) Bywaja na tym forum ogarniete osoby, ktore maja 10 postow, ale tez kompletne "neo" z postami 200+ :)

pozdrawiam,



EDIT:
hehe a co ja niby napisalem? liczenie postow jest bez sensu = nie brac postow pod uwage ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Liczby postów w sumie nie ma co brać pod uwagę w ogóle, tak mi się coś wydaje po przemyśleniu sprawy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Są ludzie, którzy całość swoich postów nabijają w dziale Propozycje postami typu: "Przyda się to, jestem na tak" "Świetny pomysł! 10/10" "Nie postarałeś sie.. gdzie grafika? 0/10"

Dlatego tak jak Onufry napisał lepiej postów nie brać pod uwagę ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przyczepiliście się do mało ważnego punktu ;). Mam na razie 3 zgłoszenia. Myślę, że będzie 10. Regulamin uległ paru zmianom.
_________________
Edit:
Co do innych nagród to nie mam pomysłu a ta była by takim miłym drobiazgiem.

Ja już mam mały pomysł.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26

Gość
Gość
Zgłoszenia proszę słać do mnie na PW. 10 osób z pierwszych zgłoszeń będzie wystawione w ankiecie.

Hmm... ja myśle, że osoby prowadzące konkurs powinny wybrać te 10 osób, bo zgłosić może się ktoś, kto w ogóle nie pisze, ale jest pierwszy ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moje dostałeś? :D (Ja siebie nie zgłosiłem i przy okazji można się samemu zgłosić?)
Nickt dobry pomysł i jeszcze moja propozycja weźmy jakieś jakieś ograniczenie od którego można się zgłosić np: 50 lub 100
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dostałem, jak chcesz się zgłosić to po prostu napisz do mnie.
Hmm... ja myśle, że osoby prowadzące konkurs powinny wybrać te 10 osób, bo zgłosić może się ktoś, kto w ogóle nie pisze, ale jest pierwszy ;)
To niech się zgłasza, jak będzie miał najwięcej GŁOSÓW OD ANKIETOWANYCH to wygrał, ale kto by na niego głosował?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
I taka mała uwaga, czy jest sens byciem użytkownikiem miesiąca maja którego zostało 13 dni razem z dzisiejszym dniem? ;)
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Dobra to wysyłajcie te zgłoszenia na siebie albo kogoś innego i niech rozpoczną się igrzyska. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry