I-szy Konkurs na Użytkownika Miesiąca

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Wybierz Uzytkownika Miesiąca na maj!


  • W sumie głosujących
    232
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mam jeszcze jeden pomysł można by było zrobić użytkownika roku osobę która została wybrana najwięcej razy w roku (6 razy tyle można maksymalnie razy zostać wybranym).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
szczerze mowiac, pomysl nawet fajny - aczkolwiek obawiam sie tzw. kolka wzajemnej adoracji :) - wiadomo, forum nie jest takie duze jak mogloby sie zdawac, istnieja grupy i mniejsze grupki znajomych :)

Inna sprawa to ilosc postow... Co jak co, ale nie widzialem w zyciu tylu spamerow co na tym forum :) - i nie mowie tu tylko o spamie jako takim. Mam na mysli rowniez posty typu "co ja mam wybrac" czy "poszukiwacz czy budowniczy"

Odnosnie ilosci postow - absolutnie na to nie patrzcie :)
Dlaczego? Wezmy pod lupe (no offence ;)) liste tematow Pawel.k1 - co zalozyc? - rozumiem, swieza osoba. ale gosc co ma 500 postow? :)

Tak wiec prosilbym o przemyslenie swoich decyzji ;)

Milego tygodnia zycze :p


owszem załozyłem kilka takich tematów co lepiej załozyć, ale w tych tematach to są może po 3 moje posty, radze przeanalizować wszystkie moje posty, pozatym nie spamuje, udzielam się w wielu dyskusjach, kiedyś nawet odpisywałem na kazde pytanie zadane na forum(teraz nie mam za bardzo czasu) więc nie tylko bierzcie pod uwage załozonych tematów które razem zawierają może 20 postów tylko ogólnie całokształt i mój wkład włozony w to forum bo przyponinam że zostałem wyróżniony w konkursie na najlepszą sygnature dla Kuriera Plemion i jako nagrode poprosiłem o możliwość wstawienia utworu muzycznego w podpisie i dzięki temu możecie wklejać do sygnatury utwór z Youtube,

pozatym walcze o to żeby wszyscy użytkownicy mogli wstawić awatara o rozmiarze do 150x150 a nie tak jak jest to teraz do 100x100 więc proszę nie pisac takich bzdur że spamuje... czy zakładam niepotrzebne tematy bo gdyby były niepotrzebne to admini by je usuwali, wszystkie nowe tematy typu 'czy warto zostac budowniczym' są usuwane...

PS. proszę sobie popatrzeć na date załozenia tych tematów, załozyłem je zaledwie mając ok 50 postów na liczniku, a wszystkie zostały załozone oprócz jednego w 2008 roku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Już 8 zgłoszeń. Czy rzeczywiście "kolorowi" użytkownicy mają nie brać udziału jako kandydaci? Bo wśród nich jest ambafatimabyloinima. Poza tym, już wiem "co" ofiaruję zwycięzcy :p.
 

DeletedUser

Gość
Gość
gdyby jakiś admin wziął udział w konkursie to reszta Teamu by na niego głosowała :) no ale niech juz zostanie ambafatima :) i jak będziesz dawał ankiete to zrób tak żeby wszyscy mogli zobaczyć jak kto zagłosował, żeby nie było że ktoś głosuje na siebie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
hehe niezly pomysl a nie mozna by zrobic jakiej gali jak np gala oskarowka z kilkoma kategoriami np najlepszy modek najlepszy uzytkownik pomocna reka itp itd ;)
a jesli chodzi o osoby (takie jak ja) co maja dluzo nabite na liczniku no cos ja przynajmniej staralam sie pomoc nowym(takie tematy sa szybko kasowane) i generalnie cos wniesc do forum ale ostatnio jakos nie ma na to czasu niestety czasem tylko wchodze zeby zobaczyc co sie dzieje
 

DeletedUser

Gość
Gość
myśle że każdy z uczestników konkursu powinien powiedzieć kilka słów o sobie :) rozmawiałem juz o tym z Neoqueto. a Wy co o tym myślicie?
 

DeletedUser

Gość
Gość


1. Nieistotne ile Twoich postow jest w tych tematach. Zalozyles tematy z lenistwa, bo nie chcialo ci sie policzyc pts, lub przeszukac archiwa.
2. No offence, ale twoje osiagniecia w Kurierze Plemion średnio mnie interesuja jako uzytkownika forum TW. Interesuje natomiast zaśmiecanie sygnatur roznymi oczo...rzutnymi gifami (patrz: sygn Pangia); jpegami, ktore zajmuja zwykle 3 razy wiecej miejsca niz wypowiedz jej wlasciciela; lub tez wlasnie duperele w postaci linkow yt. ktos z tego korzystal kiedys? bo ja nie widze w tym praktycznosci, nie w sygnaturach.
3. Podejscie "ja pierwszy zalozylem taki temat, wiec nie jestem spamerem" nie jest chyba zbyt trafionym pomyslem...

Sorry za offtop, ale musialem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Nieistotne ile Twoich postow jest w tych tematach. Zalozyles tematy z lenistwa, bo nie chcialo ci sie policzyc pts, lub przeszukac archiwa.
2. No offence, ale twoje osiagniecia w Kurierze Plemion średnio mnie interesuja jako uzytkownika forum TW. Interesuje natomiast zaśmiecanie sygnatur roznymi oczo...rzutnymi gifami (patrz: sygn Pangia); jpegami, ktore zajmuja zwykle 3 razy wiecej miejsca niz wypowiedz jej wlasciciela; lub tez wlasnie duperele w postaci linkow yt. ktos z tego korzystal kiedys? bo ja nie widze w tym praktycznosci, nie w sygnaturach.
3. Podejscie "ja pierwszy zalozylem taki temat, wiec nie jestem spamerem" nie jest chyba zbyt trafionym pomyslem...

Sorry za offtop, ale musialem.

i tu cie zdziwie, bo takich tematów nie było w archiwum... jestem dłuzej na forum od ciebie więc wiem co mówie, a pozatym widze że sam łamiesz regulamin bo twój awatar przekracza dopuszczalny rozmiar 100x100, napisałem swoje osiagnięcia bo jako nagrode mogłem sobie wybrać większy awatar i sygne na forum ale wygrałem utwór z Youtuba dla wszystkich, a to ze cie to nie obchodzi to mam to gdzieś...


pozatym nie załozyłem tych tematów z lenistwa, tylko żeby rozwiązać problem, każde ubranie ma swoje plusy i minusy sporo osób zakładało identyczne tematy więc dawałem linka do swojego tematu, a jak uważasz że tematy typu 'co jest lepsze' są bez sensu i sądzisz ze podliczenie bonusów z ubranka załatwi sprawe to nie mamy o czym rozmawiać bo raczej nie znasz się za bardzo na grze TW
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Hmm.... ja myśle, że Team nie powinien brać udziału w konkursie, i to nie z powodu, że "Admini by na niego głosowali", czy "wszyscy by na niego głosowali" tylko dlatego, ponieważ to powinien być konkurs na "użytkownika miesiąca", co do adminów, można dla nich zrobić osobny konkurs ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli to, co napisała AmeLe. Ale to pierwsza edycja, tylko że tak powiem testowa... Za miech będzie nowa, bez FTWT.
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Ale też nie ma się co tak spieszyć, temat został założony wczoraj wieczorem, dzisiaj zaczeli ludzie się nim interesować... a wszyscy już by chcieli od razu ankiety, wyniki, jeszcze zanim się to zacznie :) Wg. mnie lepiej trochę poczekać i się przyłożyć, niż na siłe szybko robić, żeby zobaczyć jak to wyjdzie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skamon tylko się ekhem...jara. No przepraszam szanowne FTWT, ale nie mogłem tego inaczej określić ;).
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Hmm.... ja myśle, że Team nie powinien brać udziału w konkursie, i to nie z powodu, że "Admini by na niego głosowali", czy "wszyscy by na niego głosowali" tylko dlatego, ponieważ to powinien być konkurs na "użytkownika miesiąca", co do adminów, można dla nich zrobić osobny konkurs ;)

Nie no, team nie bierze udziału. Może jedynie głosować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nio dokładnie, to raczej ma być konkurs i wyróżnienie dla graczy a nie dal tych "niedobrych" adminów :p :D

Swoją drogą aż jestem ciekawa potencjalnych kandydatów ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ankieta bedzie gdze tu czy w jakims nowym wadku czy moze poprosisz modkow o skasowanie postow czy jak?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tu będzie, a posty zostaną... Co najwyżej z kolejnymi miesiącami będą (może) tematy kasować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry