I-szy Konkurs na Użytkownika Miesiąca

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Wybierz Uzytkownika Miesiąca na maj!


  • W sumie głosujących
    232
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zagłosowałem na Binox'a bo robiłem wylicznakę i wypadło :D
 

DeletedUser6383

Gość
Gość
Ja na Pawła, bo z tego co pamiętam, to on zawsze na temat pisze i bez "błenduf"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja na AmeLe, bo nie dość, że wypadła w wyliczance (NeoquetoRandomizer.exe) to jeszcze spełnia moje kryteria.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nick, avatar, podpis, charakter, istotność postów, poprawność polszczyzny, przyjacielskość.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Drogi Binoxie, dzieli nas miesiąc od rejestracji, mogłeś zauważyć to lepiej niż ja :p.
 

DeletedUser1001

Gość
Gość
Moim zdaniem użytkownikiem miesiąca powinien zostać Nickt. Czemu? Nie spamuje forum, odpowiada z sensem, nie popełnia błędów i przede wszystkim pomaga. Co do Pawła to powiem tyle. Owszem ma wiele postów na forum, jest pomocny, ale czasem lubi przyspamować oraz popełnić parę błędów. Z tego co pamiętam to był juz chyba banowany nawet. No, ale zaraz po uzytkowniku Nickt, stawiałbym na Pawła :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja na Nickta zagłosowałem i on powinien wygrać. Jak już tu było pisane nie spamuje itp. ale też nie toleruje spamu. Na Westboxie mnie kilka razy za to skarcił i chwała mu za to.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Konkurs nie konkurs, zabawa nie zabawa, ale skasowałem już ponad 50 postów i jestem bliski zaczęcia dawania ostrzeżeń za posty nie na temat, tudzież zbędne, czyli takie mające na celu jedynie nabicie sobie licznika. Proszę, jak nie macie nic konkretnego do napisania to nie piszcie nic. Nie chcę zabawy przekształcać w jakieś polowanie na spamerów, ale miejcie umiar :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chcę być upierdliwy, ale w tym akurat AmeLe na pewno nie jest dobra ;)
Z całym szacunkiem dla Amelki :p


wiem czasem mam problemy z ortografia jak na dyslektyka radze sobie calkiem niezle staram sie pisac poprawnie ale nie zawsze mi to wychodzi


kronong mi nie zalezy na tym tytule zglosilam sie poto zeby dopelnic 10 pozatym cieszy mnie to ze ludze tu mnie pamietaja ciesze sie rowniez z kazdego glosu oddanego na mnie
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja jestem na jakimś zapyziałym końcu (mogę powiedzieć gorzej) mam 3 głosy i się nie podniecam, a ortografie stosuje w życiu, znaczy w szkole, znaczy czy to ważne? Jestem pewnien że Pawel.k1 wygra
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zagłosowałem na Pawła, dlaczego ? Zawsze wie co doradzić, głowie w dziale :pytania". A że raz gdzieś zrobi błąd to ....
 

DeletedUser

Gość
Gość
*Paweł, jeszcze Cię dogonię, ty ulizany lalusiu! (joke)*
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ap ropo wyboru gracza to w sumie każdy mógłby słowo komentarza umieścić czemu ten a nie inny.

Ja tylko powiem że dla mnie z całej tej ankiety to w kategorii istotność postów a tym się głównie kieruje to miażdży wszystkich aniol22 i lubrzan.

Oni akurat myślę że mimo że się tutaj nie wypowiadają to pewnie czytają ten wątek i musze powiedzieć że tyle odpowiedzi co oni (sensownych i konkretnych -zaznaczam)udzielili w pytaniach odpowiadając graczom to cała reszta razem wzięta nie udzieliła i radzę też innym pod tym względem patrzeć,bo sądzę że każdy zakładał w dziale pytania jakiś wątek, poza tym nie spamują w propozycjach chociaż takich "niespamujących" osób jest więcej w sondzie jak pawel czy amele lub kubolec knightolec.

Zagłosowałam na aniola22 bo ma dużego + za konkurs literacki w przyszłym miesiącu + rezerwuje dla Neoqueto za zorganizowanie tego konkursu;)

Tyle ode mnie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Troszkę to głupie, że głosować można tylko na najszybszych, czyli tych którzy najszybciej wysłali pw, a nie na użytkowników, którzy na to zasługują (nie mówię, że ci nie zasługują). Mi np. na liście brakuje użytkownika Bukimi, bo on jak pomysł walnie to od razu nadaje się do wprowadzenia do gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bukimi się do mnie nie zgłosił. Może ktoś nie chcieć być userem miesiąca, za to możecie go namówić żeby w kwietniu się zgłosił.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I właśnie to jest problem tego konkursu. "Nie jest najlepszym forumowiczem, bo się do mnie nie zgłosił".
 
Status
Zamknięty.
Do góry