I-szy Konkurs na Użytkownika Miesiąca

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Wybierz Uzytkownika Miesiąca na maj!


  • W sumie głosujących
    232
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser1001

Gość
Gość
Można by tak zrobić, że po roku podliczy się kto ile razy był uzytkownikiem miesiąca i na tej podstawie wytypować uzytkownika roku :) Ale to daleka przyszłość.
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Błagam, na co mieszać w tym co jest ok?
To prawda jest ok, ale większość narzekała, że jest to niesprawiedliwe, więc wymyśliłem bardziej sprawiedliwy system. W mojej propozycji każdy by mógł kandydować na użytkownika miesiąca i tamten system wcale nie jest skomplikowany i o wiele ułatwia podjęcie decyzji. Mogę to rozrysować jak ktoś nie rozumie :p

I tydzień
Zgłoszenia kandydatur w odpowiednim temacie. Pretendent do "8" oprócz zgłoszenia musi napisać dlaczego to akurat jego mamy zaliczyć do "8".(Oczywiście jakieś wymogi co do pretendentów muszą być)
II tydzień
Sonda zawierająca pretendentów do "8" i głosowanie.
III i IV tydzień
Głosowanie na "8" wyłonioną z wyborów i "2" zaproponowaną przez ubiegłego Użytkownika Miesiąca.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To kiedy ma się odbyć głosowanie na sam tytuł Usera Miecha? W V tygodniu? Przecież to czasu nie starczy. Lepiej "kto pierwszy ten lepszy" bo zabraknie kandydatów i będziemy dawać "noobów" a tak to "noobowie" się chociaż mieszają (bez obrazy). Wy chcecie dawać cały czas uzytkowników z Powerem jako kandydatów. Ewentualnie zgłaszanie "Kto pierwszy..." mogłoby się odbyć w osobnym topicu, ale to by forum zaśmieciło.
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
To kiedy ma się odbyć głosowanie na sam tytuł Usera Miecha? W V tygodniu? Przecież to czasu nie starczy. Lepiej "kto pierwszy ten lepszy" bo zabraknie kandydatów i będziemy dawać "noobów" a tak to "noobowie" się chociaż mieszają (bez obrazy).

Chyba niezbyt dokładnie przeczytałeś mój post. Wyraźnie napisałem, że głosowanie na użytkownika miesiąca odbywałoby się w III i IV tygodniu.
Uwierz mi kandydatów nigdy nie zabraknie.

Wy chcecie dawać cały czas uzytkowników z Powerem jako kandydatów.
Niezbyt zrozumiałem to zdanie. Przecież głosowanie na użytkownika miesiąca polega na wyłonieniu z najlepszych tego jednego najlepszego użytkownika....
Nadal uważam, że zgłaszanie "Kto pierwszy ten lepszy" jest złe, niesprawiedliwe etc.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To właśnie jest sprawiedliwe. Nowo zarejestrowani nie mają szans. I zawsze się ich spycha poza scenę. Dlaczego? Najlepszego należy wyłonić ze wszystkich.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To może po zakończeniu tego konkursu damy ankietę jak mają być wybierani użytkownicy z wyjaśnieniami? Jeden pomysł - sami użytkownicy się zgłaszają, albo pomysł Luudziika..
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
To właśnie jest sprawiedliwe. Nowo zarejestrowani nie mają szans. I zawsze się ich spycha poza scenę. Dlaczego? Najlepszego należy wyłonić ze wszystkich.

Niezbyt rozumiem o co Ci chodzi... Mój pomysł, a przynajmniej mi się tak wydaje, właśnie pozwala WSZYSTKIM(Prócz tzw. n00bów) wziąć udział w wyborach na użytkownika miesiąca...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym proponowała by było 15 kandydatów na raz, nie brano noobów, od 50 sensownych postów na forum takich co mają po 500 postów a na tematy odpowiadają max 1 zdaniem nie brać pod uwagę oraz podzielić może na Młodego Gracz Miesiąca i Starszego..

Młodego - wszyscy co założyli konto w ciągu najbliższych 2 miesięcy na forum, albo nawet miesiąca
Starszego - całą resztę ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Słuchaj, nie mówię, że od razu noob... Mogłem równie dobrze podać kogoś innego, to był błąd z mojej strony, nie powinienem wcale pisać tego posta, przepraszam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ehhh piszac tutaj nabijam posta niestety :D

ludzie nie warczcie na siebie z powodu tego konkursu :confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok, niech zostanie tak jak jest. I kropeczka. +2 osoby wyznaczone przez kogoś innego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wielkimi krokami zbliżamy się do końca konkursu na maj zostały nie całe 2 dnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry