I-szy Konkurs na Użytkownika Miesiąca

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Wybierz Uzytkownika Miesiąca na maj!


  • W sumie głosujących
    232
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jutro będzie nagroda, już przygotowałem. Nie tam jakaś rewelka... xD.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak rejs to ja z Tobą pojadę :D. (Żart).
Nagrodą jest 1000 bryłek złota, Samsung Ultra Touch, wyjazd na 5 dni w Alpy dla całej rodziny, telewizor Samsung 45" LCD, Laptop Sony Vaio z Microsoft Windows Vista Ultimate i Pakietem Microsoft Office 2010 na rok, opcjonalnie można wybrać 100 000 zł.

__________________
Edit:
A właśnie, skoro Nickt jest skalpnięty, to bierze udział w konkursie, tzn. jeśli wziął udział nie zbanowany, i go zbanowali w trakcie, to skoro jest na 2 miejscu, dokańcza grę? Czy automatycznie się go wykreśla?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak rejs to ja z Tobą pojadę :D. (Żart).
Nagrodą jest 1000 bryłek złota, Samsung Ultra Touch, wyjazd na 5 dni w Alpy dla całej rodziny, telewizor Samsung 45" LCD, Laptop Sony Vaio z Microsoft Windows Vista Ultimate i Pakietem Microsoft Office 2010 na rok, opcjonalnie można wybrać 100 000 zł.

__________________
Edit:
A właśnie, skoro Nickt jest skalpnięty, to bierze udział w konkursie, tzn. jeśli wziął udział nie zbanowany, i go zbanowali w trakcie, to skoro jest na 2 miejscu, dokańcza grę? Czy automatycznie się go wykreśla?

Chyba Ty to powinieneś wiedzieć, to Ty jesteś założycielem tego konkursu ;)


Co do nagrody ja brałbym 10.000 bryłek złota :D <joke>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem dlaczego ale od momentu zarejestrowania się na forum najbardziej podoba mi się Binox , może dlatego że go często widzę przy pomocy itd Głos na Binox
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja głosowałem na Neoqueto nie wiem czemu bodajże dla tego że z tąd znam tylko 2 osoby Binox i Noequeto reszty all nie znam szkoda że wygrał jakiś gościu którego nikt nie zna :p.
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
A właśnie, skoro Nickt jest skalpnięty, to bierze udział w konkursie, tzn. jeśli wziął udział nie zbanowany, i go zbanowali w trakcie, to skoro jest na 2 miejscu, dokańcza grę? Czy automatycznie się go wykreśla?

A co pewnie Ty chcesz zdobyć 2 miejsce i 1/2 nagrody za 1. miejsce? :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja głosowałem na Neoqueto nie wiem czemu bodajże dla tego że z tąd znam tylko 2 osoby Binox i Noequeto reszty all nie znam szkoda że wygrał jakiś gościu którego nikt nie zna :p.

jeśli o mnie mowa to mnie prawie wszyscy znają z forum, takto by nie głosowali na mnie przecież ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nikt nie zna. O bosz. Pawła znają wszyscy :D. I nie jestem Noequeto xD.
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Zbliża się koniec miesiąca, więc niedługo będzie następny miesiąc, a co z tym się wiąże następny konkurs, więc nadal mam pytanie co sądzicie o mojej propozycji co do wybierania użytkownika miesiąca?
 

DeletedUser7529

Gość
Gość
no ja mam aż 3 osoby na które bym zagłosował ale wybiorę Pawła bo on udzielał naprawdę świetne porady na forum i to jeszcze w tamtym roku czyli gdy gra i to forum dopiero raczkowało ale dzięki jego radą mogłem właściwie rozwijać swoją postać i należy mu sie ten tytuł jako pierwszemu nie ze względu na ilość ale jakość postów- pewnie miał by więcej gdyby nie był oskalpowany na tak długo hihi:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Glosowalem oczywiscie na Pawla i mysle ze wygra
najbardziej kompetentny user na tym forum moim zdaniem
 

DeletedUser

Gość
Gość
KONKURS ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY!!! http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=17805. Wygrał Paweł! Gratulacje! Ankieta zamknie się jutro. Po kliknięciu w medal pokaże się wersja do sygnatury (opcjonalnie, oczywiście :D). Od jutra zbieram zgłoszenia.
vykresh.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1001

Gość
Gość
Gratulacje dla Pawła. Zdecydowane zwycięstwo. Jednak cały czas dręczy mnie pytanie czemu Nickt został oskalpowany... :(

PS: Paweł zmiażdzył rywali :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to może kilka słów od zwycięzscy:

Cieszę się, że wygrałem I konkurs na użytkownika miesiąca, dziękuje wszystkim, którzy oddali na mnie głos, mam nadzieje, że jeszcze będę miał niejedną okazje żeby komuś pomóc, czy też zrobić coś dobrego dla forum :)


Chciałbym pozdrowić AmeLe, Neoquteo, Nickta, Onufrego i wszystkich tych którzy na mnie głosowali(-kamil-90, aniol22, Anved, Arell, Arturinho, bartek7090, Binek115, bosskor, Brander, chybrydra, Collt, damoner, DawidM425, Doko, DrGreeen, Dziubdziub, edhek, edyr, fajfok, gabrysia13, galmen1995, gelo999, ggucio, Igorando1, jaabc, Jabloński, jame13, janu37, JestemSzybka, kaczor donald, kafarvip, KamiQadze, karaluch12, kings97, krzyj5555, kubolec knightolec, kubussek, Lukasz Grygiel, Maciejka96, Maorycy, Marian, Matej11, Mistrz310, Nick2918, Nika00, nimportequi12, pangia, piotrekek, polak7gt, PorucznikStif, powerinvisiS, Pudens, Qelenie, Qorres, rafal wojak, sarusssia, shwungistka, Szramecki, tom6ek, tomi111, Wasilek1996, wesolek10, wlochaty11)

fajnie mieć taką ekipe :) pamiętajcie, że razem możemy więcej!



PS.
Gratulacje dla Pawła. Zdecydowane zwycięstwo. Jednak cały czas dręczy mnie pytanie czemu Nickt został oskalpowany... :(

został zbanowany za multi konto
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Phi? Tylko medal i zaszczyt bycia Użytkownikiem Miesiąca? :p
Btw. Nadal uważam, że dotychczasowy sposób wyłaniania użytkownika miesiąca jest niesprawiedliwy....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki za pozdrowienia:) napewno należy ci się zaszczyt użytkownika miesiąca:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może w tym miesiącu będzie premium. Ale teraz, po prostu zmienić nazwę tematu i treść, czy utworzyć nowy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak premium to ja jeszcze raz chce wystartować :p

PS. trzeba utworzyc nowy temat i poprosić admina żeby usunął posty do tego posta w którym napisałem 'kilka słów od zwycięzscy...'
 
Status
Zamknięty.
Do góry