III-eci konkurs na Użytkownika Miesiąca - Głosowanie na "8"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2097
  • Data rozpoczęcia

Która z podanych niżej osób ma startować w III-cim Konkursie na Użytkownika?


  • W sumie głosujących
    99
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser2097

Gość
Gość
A więc(tak wiem nie zaczyna się zdania od "a więc") tak, za zgodą Neoqueto w tym konkursie listę kandydatów na których będziecie głosować w miesiącu lipcu wyłonimy spośród tych, którzy się zgłoszą w tym temacie.
Także, kto chciałby uczestniczyć w trzecim konkursie na Użytkownika Miesiąca musi:
- Napisać, dlaczego to akurat on ma uczestniczyć w wyborach
- Mieć co najmniej 50 postów(W zależności od liczby chętnych ta liczba może zostać podniesiona do 100 i >)
- Musiał się zarejestrować przed lub w miesiącu maju(Rozważam, czy tego wymogu nie usunąć)

Zbieranie listy kandydatów prawdopodobnie do niedzieli 21.06.2009 r. lub do zgłoszenia się 30 pretendentów(Niestety tylko tylu może pomieścić ankieta)

W tym temacie mogą być tylko kandydatury.

Jeżeli zobaczę w tym temacie jakiś offtop, czyli jakiś inny post niż kandydaturę to automatycznie ta osoba nie może brać udziału w konkursie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10321

Gość
Gość
1. Chciałbym uczestniczyć w wyborach, ponieważ często przesiaduję na TW i na forum oraz staram się odpowiadać na pytania zdawane przez użytkowników.
2. mam ponad 200 postów :)
3. Zarejestrowałem się wcześniej niż w maju

Mam nadzieję, że weźmiecie mnie pod uwagę.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników TW i forum :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10308

Gość
Gość
1 Chciałem się zgłosić do konkursu ponieważ staram się nie spamować i pomagać innym użytkownikom.
2 Mam ponad 140 postów.
3 Nie zarejestrowałem się w maju ale w marcu myślę że mimo tego zostanę dopuszczony do konkursu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za namową 2 użytkowników (wow, ale tłum:D) chciałbym zgłosić i swoją osobę do tego konkursu.

Posty i datę rejestracji sami widzicie, więc nie muszę pisać. A chciałbym się zgłosić, bo pomagam sporej liczbie osób i jestem największym.. (no dobra wraz z Piotrkiem) spamerem na WestBoxie :) A i chciałbym po prostu znowu się sprawdzić (w I konkursie było średnio - 20 głosów).

Audia my gramy w TW a nie w TH (a w ogóle co to TH? Tokio Hotel :D?)
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Może się zgłoszę (nudzi mi się)
Więc tak:
-Mam ponad 110 postów.
-Zarejestrowałem się w styczniu
-Staram się pomagać innym(chociaż i tak często to inni pomagają mi)
-Cały czas siedzę na forum.
-Staram się pisać poprawnie po Polsku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Zgłaszam się
-mam ponad 140 postów
-udzielam się
-urodziłem się na forum w styczniu
-jestem dowcipny
-mozna ze mną pogadać po ludzku
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem Misiek. Wszyscy mnie tu znają (xD), dlatego chciałbym wystartować w tym konkursie.

A na serio to mam na koncie ponad 125 sensownych postów, dbam o język ojczysty i chętnie przekazuję społeczności swoją rozległą wiedzę na tematy okołowestowe. Czego chcieć więcej :>?
 

DeletedUser8272

Gość
Gość
Więc ja też, ja też :) .
- Staram się pomagać nowym graczom.
- Staram się nie spamować.
- Staram się pisać poprawnie gramatycznie i ortograficznie.
- Mam 130 postów.
- Zarejestrowałem się w lutym.

I to by było na tyle.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spełniam wymagania.
Zgłaszam się ponieważ: staram się pomagać, często odwiedzam forum The-West, jestem osoba ambitną, przez co muszę wziąć udział w tym konkursie i staram się pisać poprawnie po polsku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zgłaszam się po raz trzeci do konkursu (w pierwszym najlepiej nie wypadłem, w drugim raczej będę drugi...). Konkurs jest dla mnie dobrą zabawą, sprawdzeniem swojej popularności na forum. Staram się pisać poprawnie, pomagam graczom...
Wymogi mam spełnione (ponad 350 postów, zarejestrowałem się w lutym)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgłaszam się
-dlaczego ja? nie wiem;) chciałbym po prostu spróbować dużo się udzielam... tak mi się przynajmniej zdaje, zarejestrowałem się pod koniec maja
a ilość postów widać
 

DeletedUser9412

Gość
Gość
Zgłaszam się i ja.
Wszystkie wymogi spełniam, gdy tylko mogę staram się pomagać w dziale "Pytania" nowym graczom oraz liczę na fajną zabawę w tym konkursie:)

 

DeletedUser6310

Gość
Gość
No to jak tu widzę taką zgraję, to i ja się zgłoszę :).

Na forum jestem obecny od 23.12 zeszłego roku (2008). Od tamtego czasu napisałem niecałe 230 postów. Co prawda nie jest to liczba powalająca, lecz głównie jest to spowodowane udziałem w "buncie" powstałym po takich, a nie innych zachowaniach moderatorów i administratorów tegoż forum (nie będę przytaczał, nie o tym mam pisać:p). Później jednak wróciłem tutaj i aktualnie siedzę przed forum praktycznie cały czas (z tego spędzanego na rzecz TW). Jako użytkownik sądzę, że jestem w miarę pomocny (szczególnie jeśli chodzi o dylematy i bardziej rozwinięte problemy). Na krótkie pytania odpowiadają "w moim imieniu" moi kumple - Binox i lubrzan :D:D:D (żart). Swego czasu robiłem za prywatne biuro graficzne i stworzyłem kilka avatar'ów i sygnatur dla obecnych user'ów (np. Bankowózwładka, kubussek). Osobiście uważam, że moje posty są utrzymane w dobrym stylu, zawsze staram się poprzeć teorię dowodami, przykładami, piszę, jak na mój gust poprawnie po polsku oraz moje wypowiedzi często są bardzo obszerne w porównaniu do innych (na przykład tu :p).

Chyba wystarczy :D

Pzdr
wlochaty11
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Witam. Niektórzy powinni mnie znać z działu graficznego, a także jako pomysłodawcy kilku propozycji. Dużo przesiaduję na forum. Szczerze, to nie lubię jak ktoś się chwali ile to ma postów, albo na WB niektórzy ''zarywają noce'' żeby być na 1szym miejscu. To jest żałosne. Podobnie jak wlochaty11 jestem na forum od grudnia zeszłego roku. Peace ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niech będzie, zobaczymy jak działa ten system. Zgłaszam siebie:
Chciałbym: ww.
Posty: 130
Zarejestrowany: Wcześniej.
Jeżeli mnie nie będzie, to kasuję konkurs xD. (eee, żart)
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
UPDATE: Teraz z podanych w sondzie osób zostanie wyłoniona "8", która będzie brała udział(wraz z 2-ójką, którą poda zwycięzca) w III-cim Konkursie na Użytkownika miesiąca.
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9412

Gość
Gość
Mój głos dla lubrzana za całokształt pracy:)
Ps.Dzięki dla osoby która na mnie dała głos aż sam się zdziwiłem:D


Edit.Do kiedy będą wybierane te 8 osób?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry