III-eci konkurs na Użytkownika Miesiąca - Głosowanie na "8"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2097
  • Data rozpoczęcia

Która z podanych niżej osób ma startować w III-cim Konkursie na Użytkownika?


  • W sumie głosujących
    99
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Yyyyy... Jestem pierwszy... Zagłosowałem na Binoxa, bo pisze z sensem.
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
No i mamy pierwsze przestępstwo :).
Oskarżony/a (już nie wiem): Dominika K.
Zarzut: Głosowanie na samego/samą siebie w konkursie pod innym nickiem (De destruction mati).

W jakmiś temacie, pamiętam jak Dominika opowiadał/a o tym, że to nie jego/jej konto, tylko przyjaciółki czy jakoś tak. Mówił/a też, że w grze można jego/ją znależć pod nickiem De Destruction Mati. Rzeczywiście takie konto istnieje. Tak więc chyba przedstawiłem sytuację. Osakrżony/a próbowała oszukać komisję liczącą głosy, lecz niestety detektyw Wlochaty11 nie dał się zbić z tropu :).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brawo detektywie. :p

Ja już proszę aby na mnie w eliminacjach nie głosować bo do głównego konkursu dostanę się na 99,9% - proszę pomóc innym osobom. ;]
Podczas głównego głosowania może niech kandydaci do tytułu (miss xD) powiedzą dlaczego głosowali na tę a nie inną osobę?
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
No i mamy pierwsze przestępstwo :).
Oskarżony/a (już nie wiem): Dominika K.
Zarzut: Głosowanie na samego/samą siebie w konkursie pod innym nickiem (De destruction mati).

W jakmiś temacie, pamiętam jak Dominika opowiadał/a o tym, że to nie jego/jej konto, tylko przyjaciółki czy jakoś tak. Mówił/a też, że w grze można jego/ją znależć pod nickiem De Destruction Mati. Rzeczywiście takie konto istnieje. Tak więc chyba przedstawiłem sytuację. Osakrżony/a próbowała oszukać komisję liczącą głosy, lecz niestety detektyw Wlochaty11 nie dał się zbić z tropu :).

http://forum.the-west.pl/showthread.php?p=135349#post135349
Post 225

Detektyw Wlochaty11 przedstawił hipotezę lecz to detektyw szymox1 daje twarde dowody. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tradycyjnie zagłosowałem na Lubrzana (sorki Binox, następnym razem zagłosuję na ciebie :p), bo uważam, że za to co robi (czyt. pomaga wszystkim) chociaż raz powinien wygrać ten konkurs.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mój głos dla Neo.. za całokształt. ;]

Gdyby nie było tutaj Neo to zagłosowałbym na lubrzana (jak zwykle..:p) lub na Miśka72, bo chłopak zawsze pisze sensownie i można z nim po ludzku gadać na WB ^^.

EDIT/lol zamiast gadać OD rzeczy miało być pisać sensownie.. nie wiem o czym myślałem

mic"jakieś tam liczby" jeśli poprawiasz to zwróć uwagę co poprawiasz a nie pleciesz bzdury
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mój głos dla Neo.. za całokształt. ;]

Gdyby nie było tutaj Neo to zagłosowałbym na lubrzana (jak zwykle..:p) lub na Miśka72, bo chłopak zawsze gada od rzeczy i można z nim po ludzku gadać na WB ^^.

chyba gada do rzeczy...

a mój głos na neoqueto za całokształt pracy
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja narazie wstrzymam się od głosowania ale gdybym miał wybrać użytkownika który najbardziej pomaga wybrałbym lubrzana... tak po znajomości zagłosowałbym też na Neoqueto ;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Głos oddany na Neoqueto za to ,że wszędzie go pełno ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie znam tu ludzi, bo niedawno zacząłem grać, ale zagłosowałem na Binox bo ma 75 lat xD
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
rządzę :D 0 głosów :) trzeba coś zacząć działać na tym forum :) Brawo Binox i Neoqueto ;) Zagłosowałem na wlochatego. Dlaczego ? Znam go najdłużej z powyższej 15stki ;)
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Jestem za Neoqueto do ma bardzo fajne pomysły :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie no.. moja przewaga z Neo jest porażająca.. :eek: Serdecznie dziękuje osobom, które oddały na mnie głos.

Teraz lista tych co się przedostali:

Ja, Neo, lubrzan, w11, damoner, Skamon
i dogrywka między audią6, dwoma Miśkami, Stalowym Billem i COCSOSem? Ci ostatni mają po 2 głosy.. może nie robić zamętu, tylko niech wszyscy się przedostaną, a zwyciężczyni II konkursu nie będzie wybierała 2 osób?

W powyższej liście nie zaliczyłem Dominiki K. bo nie dość że oskalpowany, to jeszcze głosował na siebie swoim multi.

I tak jak powiedziałem wcześniej, dobrze by było gdyby uczestnicy III konkursu gdy głosują między sobą, to niech wytłumaczą dlaczego wybrali tą osobę.

Jednak ten pomysł z tyloma uczestnikami chyba był błędny.. bo dużo kłopotu będzie z osobami które mają po 2 głosy. :p

To tyle z mojej strony.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bombka. Już szykuję medal. Zgłoś się do administracji po rangę.
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Nie no.. moja przewaga z Neo jest porażająca.. :eek: Serdecznie dziękuje osobom, które oddały na mnie głos.

Teraz lista tych co się przedostali:

Ja, Neo, lubrzan, w11, damoner, Skamon
i dogrywka między audią6, dwoma Miśkami, Stalowym Billem i COCSOSem? Ci ostatni mają po 2 głosy.. może nie robić zamętu, tylko niech wszyscy się przedostaną, a zwyciężczyni II konkursu nie będzie wybierała 2 osób?

W powyższej liście nie zaliczyłem Dominiki K. bo nie dość że oskalpowany, to jeszcze głosował na siebie swoim multi.

I tak jak powiedziałem wcześniej, dobrze by było gdyby uczestnicy III konkursu gdy głosują między sobą, to niech wytłumaczą dlaczego wybrali tą osobę.

Jednak ten pomysł z tyloma uczestnikami chyba był błędny.. bo dużo kłopotu będzie z osobami które mają po 2 głosy. :p

To tyle z mojej strony.


Dogrywka wcale jest niepotrzebna, bo skoro tu dostali po 2 głosy to w ogólnym na pewno nie zwyciężą. Przedostaje się te 6 osób: Binox, Neo, lubrzan, w11, damoner, Skamon. Do tego zwycięzca dorzuca 2 osoby i pomiędzy nimi rozstrzygnie się walka o użytkownika miesiąca. Neo - jak już dostaniesz tą 2 od Amele to otwórz nowy topic z walką o Użytkownika miesiąca. Ten najlepiej niech zostanie zamknięty i pójdzie po ~tygodniu do kasacji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dogrywka wcale jest niepotrzebna, bo skoro tu dostali po 2 głosy to w ogólnym na pewno nie zwyciężą. Przedostaje się te 6 osób: Binox, Neo, lubrzan, w11, damoner, Skamon. Do tego zwycięzca dorzuca 2 osoby i pomiędzy nimi rozstrzygnie się walka o użytkownika miesiąca. Neo - jak już dostaniesz tą 2 od Amele to otwórz nowy topic z walką o Użytkownika miesiąca. Ten najlepiej niech zostanie zamknięty i pójdzie po ~tygodniu do kasacji.

Co dostanę???
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Jak dosatniesz dwójkę kandydatów proponowanych przez poprzednią zwyciężczynię (AmeLe)... Wtedy otworzysz nowy temat pt. "III Konkurs na Użytkownika Miesiąca" i zacznie się IIIKnUM :D. I ludzie będą głosować na użytkowników obecnych w ankiecie... Sam chyba wymyśliłeś tą formułę, czyż nie? Więc (tak, wiem, że nie zaczyna się zdania od "więc" :p) nieudawaj sklerotyka i zrób to :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry