Informowanie odnośnie punktów karnych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30240
  • Data rozpoczęcia

czy powinna nastąpić taka zmiana?

  • Powinna nastąpić taka zmiana

    Głosy: 32 65,3%
  • Nie powinno być takiej zmiany

    Głosy: 10 20,4%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 7 14,3%

  • W sumie głosujących
    49
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser30240

Gość
Gość
Witam wszystkich.
Moim zdaniem w grze powinna nastąpić zmiana w postaci informacji o łącznej liczbie punktów karnych aktywnych jak i nieaktywnych nałożonych na gracza do tej pory jak również ich definicja.A także pojawić się informacja czym są punkty nieaktywne.Informacja o punktach jakie gracz łącznie posiada na koncie powinna się pojawiać z każdym nałożeniem na gracza punktów karnych. Ja na przykład nie pamiętam jakiego wykroczenia dopuściłem się przed przykładowo 10 miesiącami a obecny system zakłada że mam takie rzeczy pamiętać.Dodatkowo za niewiedzę grożą kary.Zapraszam do dyskusji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Kary nie grożą za niewiedzę. Kary grożą za nieodpowiednie wyrażanie się na czatach, itp. Ci którzy nie łamią regulaminu nie muszą pamiętać ile mają punktów karnych.

Nie ma problemu jednak, oto cała tajemnica systemu, jest on prosty:

Są dwa liczniki niezależne.

1. Licznik pierwszy zlicza punkty do 50. Po osiągnięciu 50 następuje stała globalna blokada konta.
Punkty w tym liczniku są brane pod uwagę tylko przez 365 dni od ich otrzymania (jak przy prawie jazdy)

2. Licznik drugi zlicza punkty do 15. Po osiągnięciu 15 punktów następuje czasowa (na 5 dni) globalna blokada konta a licznik jest zerowany.
Punkty w tym liczniku brane są pod uwagę tylko przez 42 dni od ich otrzymania.

Czy to naprawdę taki ciężki system, że wymaga definicji i manuala?
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
A czy naprawdę dużym problemem jest dodanie informacji do wiadomości zostałeś ukarany ,informacji o treści na twoim koncie znajduje się tyle i tyle punktów z czego tyle i tyle to punkty aktywne a tyle i tyle to punkty nieaktywne?
 

DeletedUser343

Gość
Gość
na nie więcej gimbazy poleci jak nie będą wiedzieli ile pkt mają :D
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
na nie więcej gimbazy poleci jak nie będą wiedzieli ile pkt mają :D

Wyjaśnij definicję "gimbazy" bo jeśli się nie mylę obrażasz przynajmniej połowę graczy The-west . Przede wszystkim nie chodzi o to żeby ktokolwiek "poleciał" w większej lub mniejszej ilości tylko o to żeby gracze byli świadomi a support nie był zasypywany masą pytań o liczbę punktów jakie gracz x czy y posiada na koncie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dobry, lecz nie znakomity, żeby to od razu wprowadzać. Myślę, że obecny system nie jest zły, a to, że support jest zasypywany masą pytań nie jest ważne, bo przecież i tak Ty tego nie ogarniasz ;)
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Ja tego nie ogarniam ale użeranie się o info kiedy popełniłem wykroczenie przez kilka dni bo support ma dobę na odpowiedź jest trochę frustrujące.Dodanie 1 czy 2 wersów do informacji Zostałeś ukarany! nic supportu nie kosztuje a ułatwia im pracę a nam grę.
Patrz na wyniki ankiety,dopiero powstała.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No niby nic, co do ankiety, to sam zagłosowałem na tak, ale problemu może nie być, jak nie będzie trzeba punktów wlepiać :D
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
haha Onufry wyrwales mi slowa z ust :p

Badz grzeczny i baw sie.. nie lam regulaminu.. ktory zatwierdziles w momencie rozpoczecia gry.. wiec zachowuj sie jak czlowiek.. nie obrazaj graczy.. graj i baw sie.. i daj innym grac.. a taki licznik punktow nigdy wiecej nie przejdzie ci przez mysl :D
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Przede wszystkim kary są nakładane za bzdurne rzeczy,złamanie regulaminu to często nie wulgaryzm tylko słowa powszechnie używane w języku polskim ale chyba nie o tym mówimy.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
ciekawe jak pisze od powstania chatów rożne rzeczy po polsku i za nic jeszcze nie dostałem pkt karnych, ba nawet obrażać się da tak zeby nie dostać pkt karnych, wystarczy mieć iq wieksze od chomika :p
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
ciekawe jak pisze od powstania chatów rożne rzeczy po polsku i za nic jeszcze nie dostałem pkt karnych, ba nawet obrażać się da tak zeby nie dostać pkt karnych, wystarczy mieć iq wieksze od chomika :p
Gratuluję tak wysokiego IQ :D Przyjdzie czas na ciebie ,będziesz wtedy miał inne zdanie.
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
ale cenzura powinna być wprowadzona bo bez sensu dostawać pkt za "kur..."
Blazej no sorki ale w regulaminie jest wyraźnie że przekręcone ,wykropkowane to też wulgaryzmy.Po prostu admini nie powinni czepiać się głupot a znam masę takich przypadków.Skupmy się na temacie czyli ankiecie czy wraz z otrzymanymi punktami powinniśmy dostawać te informacje czy też nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
na nie, gimbaza jest zbyt mało mądra by zrozumieć proste zasady regulaminu. Skoro gimbazjaliści nie potrafią zrozumieć regulaminu to niech nie grają w tak trudną grę. Podsumowując, uważam że pomysł dobry dla gimbazy
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
na nie, gimbaza jest zbyt mało mądra by zrozumieć proste zasady regulaminu. Skoro gimbazjaliści nie potrafią zrozumieć regulaminu to niech nie grają w tak trudną grę. Podsumowując, uważam że pomysł dobry dla gimbazy
Każdy ma prawo do swojej opinii,nie chcę cię obrażać tak jak ty obrażasz gimnazjalistów dla tego bez komentarza.
 
Gimbaza nie równa się gimnazjum KONIU. To sposób zachowania. Rzucenie mięsem czasem jest potrzebne, ale nie cały czas i nie po to żeby się popisać. Nie wiem jak dokładnie te komunikaty teraz wyglądają (chyba w formie raportów), ale jedyne osoby mogące coś w tym zmienić siedzą w Niemczech, przekazanie pomysłu przez naszych adminów jest czasochłonne i dodatkowo twórcy wcale się nim nie muszą zachwycić. Fajnie, jeśli ułatwi to trochę procedurę, ale żeby nie było tak: "o, w sobotę mi się kasują punkty, pobluzgam se aż miło".
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Z tego co wiem takie pomysły poparte wieloma głosami lądują w centrali i u programistów.Dodanie 1 czy 2 wersów do komunikatu to bajka.
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
mi tam obojętne jestem na .... wszystko mi jedno...chociaż dobrze by było wiedzieć bez pisania do nierobów ile i za co się ma i które są tak jak KONIU pisze aktywne bądź nie
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Właśnie w tym celu jest ta ankieta.Po co pisać wnerwiać górę,siebie jak można mieć to zaraz po przewinieniu jak na dłoni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry