Informowanie odnośnie punktów karnych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30240
  • Data rozpoczęcia

czy powinna nastąpić taka zmiana?

  • Powinna nastąpić taka zmiana

    Głosy: 32 65,3%
  • Nie powinno być takiej zmiany

    Głosy: 10 20,4%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 7 14,3%

  • W sumie głosujących
    49
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser19469

Gość
Gość
Witajcie. Uważam, że pomysł jest dobry, obawiam się tylko, czy taki system nie będzie wykorzystywany niewłaściwie, tak jak ktoś wcześniej napisał właśnie: "kasują mi się punkty to mu dogadam".... Ogólnie jestem za.
 

DeletedUser21789

Gość
Gość
Przede wszystkim kary są nakładane za bzdurne rzeczy,złamanie regulaminu to często nie wulgaryzm tylko słowa powszechnie używane w języku polskim ale chyba nie o tym mówimy.

Strasznie krzyczysz o zmiany ktore nic nie wnoszą ani nic nie ułatwiają czy tez poprawiają. Wystarczy przestrzegać regulaminu gry i jak napisał wyżej Onufry nie trzeba się martwic o punkty.

Wracając do twojej wypowiedzi to nie chcesz mi chyba tu powiedzieć ze powszechnie używane słowa w języku polski to są te na k czy h ktore bardzo często używasz na czatach gry.

Przypominam ze w grę graja dzieci w wieku i nawet 12 lat którzy na takie słownictwo maja czas, a w ich domach tego się nie używa aby ich nie demoralizować wiec i tu tez tego nie powinni się nauczyć.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Witajcie. Uważam, że pomysł jest dobry, obawiam się tylko, czy taki system nie będzie wykorzystywany niewłaściwie, tak jak ktoś wcześniej napisał właśnie: "kasują mi się punkty to mu dogadam".... Ogólnie jestem za.

dokladnie, beda kalkulacje robic :)
afronty istnieja dlugo i jakos nie bylo z ty nigdy problemow. Nie bedziemy zmieniac gry bo Koniu sobie zle policzyl i sie nadzial. zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry