Istotne zmiany w wersji 1.35 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
albo te powtarzalne zadania do niczego raz wypełniłem zadanie powtarzalne a ono 2 raz się pokazuje już nie wykonuje zadania powinny być tylko za te co były prędzej ta aktualka to masakra!:oops::mad:

Daniel w zupełności się z tobą zgadzam grałem kiedyś w Gladiatusa gra stworzona przez Niemców tak jak the west i tak ją zniszczyli że tyle graczy poodchodziło ja również i obawiam się że tak może być również z tą grą Szkopy wszystko psują! :&:
 

DeletedUser28697

Gość
Gość
dziękuję za łatkę fortową mam nadzieję że to nie ...

pif paf

Na Wstępie chciałbym podziękować za łatkę fortową oraz jednemu z suportów Vexili za eliminowanie błędów na the west :kak: zdecydowanie więcej osób chodzi na forty


Zrozumiałem że jednak na kształt gry my Gracze... mamy istotny wpływ teraz do rzeczy :

oprócz fortów lubię się pojedynkować czasami pół dnia spędzam na pojedynkach

Pojedynki z graczami
33 / 2 (100%) w 1 dzień

dostaję za to jednego uopa czego oczekuję od administracji w imieniu swoim jak i osób które tych pojedynków wykonują sporo a nie chodzą na forty (czasami się nie łapią bo zajmują miasto poza sojuszem , czasami się nie łapią bo zaatakowali kogoś, albo osoba osobą gwiazdkująca ma takiego psikusa i nie da, bo mam za male hp, bo zupa była za słona;;)

oczekuję by za pojedynki było zwiększone xp np 1 uop za 3 pojedynki 1 uop za omdlenie ( tylko tu maly warunek zeby zapobiec podkladaniu sie graczy uopa mozna zyskać raz na 7 dni z 1 omdlonego )

prace *

z prac rzadko wypadają uopy zakładam że jestem beznadziejnym pojedynkowiczem i kiepski jest w fortach mam 200 energii około na dzień.....
i chciałbym popracować popolować na grizlly i inne takie nie ukrywam że chciałbym dostać 10 uop dziennie za wykonywanie prac...

reasumując forty oki ale prace i pojedynki wynagrodzenie pozostawiają sporo do życzenia


Kwestie premium czyli czego oczekuje za uopy

zawsze marzył mi się sklep w którym ciuchy mogę kupić za uopy np pas inogames a nie skrzynia co dostanę kota w worku czyli prawdopodobnie coś czego nie będę chciał pasy sa oki ale do prac nie przydatne

kiedyś była mowa o możliwości kupowania cech czy umiejętności czy nie można by bylo np za uopy kupowac. ? mam nadzieję że ceny będą przystępne
zestaw dżentelmena jak i zestaw kolekcjonera są za slabę do wielu prac ...
mało osób ma transport alkoholu, bufflo billa czy też uwalnianie niewolników czy rozbijanie gangów

kwestia reskillu (szaman) czy nie dało by się wprowadzić opcji resetu cech i umiejętności za uopy ? osoby aktywne by zapracowały na reskill

pozdrawiam mam nadzieję że mój post pozwoli usprawnić grę:mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja robię tak:

pierwsze wytwarzam 3 przedmioty,

później pojedynki z NPC,

a na koniec pojedynki z graczami i koniec :D pif paf:traper:
 
stare czasy

wpisałem w googlach najlepsze gry online i pojawił mi się jakiś śmieszny ranking, patrze na jakimś tam odległym miejscu był TW i fajny obrazek kowboja itd, myślę, kliknę :p klikam, rejstruję, od razu na forum itd i spodobała mi się ta gierka

znalazłem to gdzieś na forum
rok chyba 2009
 
Zwiększając ilości obligacji płynące z bitew fortowych, Inno zabiło rzemieślników.

Sprzedawałem 2-3 obiady dżentelmena dziennie po 5000$/szt, teraz nie sprzedaję nic. Dlaczego?
W sklepie praktycznie taki sam bajer kosztuje 18 obligacji! +75pp 24 obligacje.
Kpina, teraz tyle wypada z JEDNEJ dobrej bitwy, a maksymalnie z trzech słabych online.

Kto mi zapłaci za obiad, skoro ma to samo za friko :(

Może odnawianie życia? Znachor już nie sprzeda niczego, bo zbieranie kilku składników na przedmiot odnawiający 10-20% życia/energii zabierze mu cały dzień, a nikt nie kupi. Kiedyś fortowcy brali, a teraz mają +25% za 9 obligacji!
Nie dość, że więcej odnowią, niż daje produkt znachora, to jeszcze mają to za darmo.

DZIĘKUJEMY INNO ZA ZMARNOWANIE MIESIĘCY PRACY PRZY ZDOBYWANIU KOLEJNYCH POZIOMÓW RZEMIOSŁA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry