Istotne zmiany w wersji 1.35 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22580

Gość
Gość
Nie ma tragedii ludzie :)
Nawet będąc koksem:
3 pojedynki z NPC nie problem = 1 obligacja
2 pojedynki z innymi graczami, wystarczy dać się obić = 1 obligacja
3 rzeczy z rzemiosła.... - 1 obligacja
1 bitwa conajmniej 2 obligacje
2 zadania z salonu dacie radę to 2 obligacje.
2 powtarzalne zadania aby skończyć 4 zadania dzienne (łącznie z tymi z salonu) i macie 1 obligację.

3 pojedynki z NPC ok nie problem... ja się trafi w odpowiedni moment ofc

2 pojedynki z graczami? Bzdura... mam się dać obić? kiedy? Przed bitwą? czy mam pisać do ludzi przez pół dnia żeby ktoś mnie obił? będąc full hp to klasyczny pojedynek to utrata około 1,5 khp... razy dwa i wychodzi kupsko
A może sam mam atakować? Kogo? innych koksów? gości z łapanki? A jak mam wysoki lvl pojedynków to co? Rozdawać po kilkaset expa?A jak wtopię (bo wtopię) to co, nic tylko czekać na odwet od gościa łakomego na łatwy exp..

3 rzeczy z rzemiosła..ok. Powiedzmy, że można temu podołać.

1 bitwa 2 obligacje? Bzdura... najczęściej jedna. Chyba, że jestem koksem i liczę na uniki...

2 zadania z salonu? Ciekawe, ostatnio poza jednym wymagającym odemnie pozbycia się wody różanej nie mogłem zrobić żadnego bo mam full hp..


Ogólnie wszystko do przeżycia (darowując sobie codzienny pęd za obligacjami). Tylko jakoś niewielu osobom przeszkadza to, że IG w tak ordynarny sposób próbuje wyciągnąć z nas kasę.. Niedługo wprowadzą hotel za bryłki i wiele osób znowu przyzna, że to w sumie normalka, że Niemcy zarabiają na graczach w coraz to bardziej wymyślny i sposób.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie wszystko do przeżycia (darowując sobie codzienny pęd za obligacjami). Tylko jakoś niewielu osobom przeszkadza to, że IG w tak ordynarny sposób próbuje wyciągnąć z nas kasę.. Niedługo wprowadzą hotel za bryłki i wiele osób znowu przyzna, że to w sumie normalka, że Niemcy zarabiają na graczach w coraz to bardziej wymyślny i sposób.

Myślisz, że jeszcze komuś się chce wchodzić na FO, żeby krytykować aktualkę?
Kilka - kilkanaście osób, niektórych to jakoś nie obchodzi, reszta już wie, że tym i tak nic nie zdziała i albo kasują konta, albo jeszcze sobie coś klikają.
Kiedyś grałem aktywnie czterema postaciami, teraz jedną i to jeszcze wygląda tak, że nie licząc bitwy przed TW spędzam z pół godziny.
Moim skromnym zdaniem nie było dobrej aktualki od maja zeszłego roku i nie wierzę w to, iż taka mogłaby jeszcze kiedykolwiek nastąpić.

T67, 95%? Pokaż mi te ponad 125k polskich graczy, którym ta aktualka się podoba;;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Mi to już lata i powiewa co dalej wprowadzą. Ja dalej sobie klikam i pewnie będę klikał chyba że wprowadzą coś co mnie wnerwi że laptopa wyrzucę przez okno:D. Hotel za bryłki-wtedy albo kasuje konto albo przechodzę w stan spoczynku. Mam pytanie czy komuś podoba się ta aktualka w 100%? To pytanie kieruje bardziej do ludzi Jak Onufry i Thompson, bo gracze raczej się wypowiedzieli.

Jeszcze jedno naprawdę pomysłowość IG jest dość niska. Na pierwszy rzut wymyślić tylko 28 zadań za obligacje? Strasznie mało, skoro są to zadania typu 30min pracy lub przynieść jakiś przedmiot. Po tygodniu mam te same zadania co dostałem na początku. Doprawdy naprawdę czy IG już nie ma pomysłów......
A zadania na przedmioty z rzemiosła? Naprawdę myślicie że łęk siodła jest wart 5 obligacji?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
W sytuacji w jakiej się znalazłem, a mianowicie brak możliwości robienia ofert na SponsorPay i przy zerowym stanie bryłek, a także przy braku chęci wydawania realnej kasy na grę mogę powiedzieć, że aktualka przyniosła jednak więcej dobrego:) Po tygodniu czasu mogę się już spokojnie na ten temat wypowiedziec. Jako gracz full hp na 80 levelu nie mam większych problemów z wykonaniem zadań dziennych. wyzwanie 3 npc to przy eq pod uniki to w sumie ok 100-500hp straty, więc nie jest to większy problem. Trochę inaczej sprawa się ma z pvp, ale to też nie jest jakiś straszny problem, zawsze przecież można "ustawić się" na pojedynek z sojusznikiem bez broni:)
Po tygodniu od aktualki uzbierałem już 89 obligacji, co uważam za wynik więcej niż dobry. Unikaty mnie raczej nie interesują, ewentualne skrzynki zawsze otwierałem dla zabawy;) Z obligacjami sprawa wyglada inaczej, za pół roku powinienem uzbierać w reskill pod questy i reskill powrotny, czego w przypadku braku bryłek bym nie zrobił nigdy:)
Nie narzekajcie na wszystko co nowe, tylko użyjcie trochę rozumków;)

Ogólnie aktualizacja na plus...

... tylko ten sklepik za bryłki.. :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jaka żywiołowa dyskusja na temat ostatnich zmian. Tylko tak naprawde nie ma o czym rozmawiać. Ostatnie zmiany, to tylko drobne korekty w grze, no i oczywiście wprowadzane wszystkie za pieniądze. Tylko jak można kupować za prawdziwą kase coś w grze, która sama ostatnio nie ma nic do zaoferowania. IG prowadzi desperacją taktyke nachapania się na TW póki się da.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po tygodniu mam te same zadania co dostałem na początku. Doprawdy naprawdę czy IG już nie ma pomysłów......
no z tym się zgodzę myślałam że te zdania będą codziennie nowe, codziennie inny produkt inna praca, jest tyle prac róznego rodzaju i produktów z nich, tym sposobem jeśli co tydzien będzie to samo od nowa przestaje mnie to odrobinę bawić, nakupię tego co potrzeba zapas na rok i hulaj dusza :p no chyba że niebawem wprowadzą większy zakres tych zadań a te były na próbę żeby zobaczyć czy gracze w ogóle je wykonują i cieszą się zainteresowaniem...zobaczymy :p
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
no z tym się zgodzę myślałam że te zdania będą codziennie nowe, codziennie inny produkt inna praca, jest tyle prac róznego rodzaju i produktów z nich, tym sposobem jeśli co tydzien będzie to samo od nowa przestaje mnie to odrobinę bawić, nakupię tego co potrzeba zapas na rok i hulaj dusza :p no chyba że niebawem wprowadzą większy zakres tych zadań a te były na próbę żeby zobaczyć czy gracze w ogóle je wykonują i cieszą się zainteresowaniem...zobaczymy :p
Kasiu Onufry pisał że ilość tych zadań się z czasem zwiększy ale dlaczego dopiero po pewnym czasie? to mnie najbardziej zastanawia. Czy tak jak napisałem nie maja już pomysłów? To może wam kilka podać?
Wygrać 5 pojedynków z NPC
Wygrać 5 pojedynków z graczami
Wygrać bitwę o fort
Lub bardziej ambitne za więcej obligacji:
Waupee chciałby zbudować sobie nowe tipi pomóż mu zebrać przedmioty do budowy:
deski
kamienie
skóry: z bizona bobra czy te z garbowania
krzesiwo(do rozpalania ognia)
ile czasu mi wymyślenie pomysłów zajęło(szczególnie z budową tipi) jakieś 2 min.
mam wam jeszcze podać teksty które będą wyświetlane przy zadaniu- jak chcecie wieczorem lub popołudniu wam napisze i możecie przesłać je do Niemiec bo wymyślanie wcale trudne nie jest.
Albo Barman Henry Walker chciałby mieć większą różnorodność trunków dla swoich klientów.
Maria Roalstad chciałaby uszyć sobie nowe kreacje
Szeryf John Fitzburn uwielbia kolekcjonować bronie/musi wyczyścić swoją kolekcje pomóż mu przynosząc mu przedmioty których potrzebuje.

5min i macie kilka nowych questów
ja nie wiem czy jestem jakimś wybrykiem natury że takie rzeczy przychodzą mi do głowy czy naprawdę w IG pracują tacy ludzie.
Ta wypowiedź nie jest skierowana do polskiej administracji gry tylko do IG- jeżeli jednak te pomysły się spodobają to moge je umieścić w dziale z propozycjami- nawet z tekstami od NPC.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
no i mamy bład mały znowu...4 dni dopiero osiągnęłam dzienny cel a znowu mi juz pokazuje że tygodniowy cel został osiągnięty...z tego co pamiętam po 5 dniach miało to chyba być? i będą gracze marudzić niewtajemniczeni że miało być dni 5 że zostali oszukani bo przecież już im wyskoczyło że osiągneli tygodniowy a bonusu nie dostali żadnego...radziłabym jakimis wołami napisać po zalogowaniu że takowy błąd ma miejsce bo zaraz będzie wielkie hallo, no chyba że liczba z 5 dni zmniejszyła się na 4 to tematu nie było :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ja miałem tak wczoraj ale po kilku włączeniach okienka informacja minęła
Co do mojego poprzedniego postu to zapomniałem że gracze nie mogą dawać pomysłów na questy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma tragedii ludzie :)
Nawet będąc koksem:
3 pojedynki z NPC nie problem = 1 obligacja
2 pojedynki z innymi graczami, wystarczy dać się obić = 1 obligacja
3 rzeczy z rzemiosła.... - 1 obligacja
1 bitwa conajmniej 2 obligacje
2 zadania z salonu dacie radę to 2 obligacje.
2 powtarzalne zadania aby skończyć 4 zadania dzienne (łącznie z tymi z salonu) i macie 1 obligację.

Co 48h wystarczy poprosić kogoś z wysokim rzemiosłem o np "kamień polerski" Obiad dżentelmena, kolejne 4 obligacje Zależne od Waszej profesji i chęci Waszych!
+ 4 obligacje za aktywność dzienną za wykonanie wyżej wymienionych czynności
+ ileś będzie chyba obligacji za tygodniowy bonus :)

Więc ŚREDNIO na dobę wychodzi Wam:
1 + 1 + 1 + 2 + 2 +1 + 2 + 4= 14 obligacji dziennie to nie problem :)
przy 1 bitwie i poświęcenia godziny czasu!!!! :)

nie wiem jak to obliczyles??
przeciez za "aktywność dzienną" nie ma dodatkowych obligacji...
jest ona skladowa pojedynkow z NPC (3), pojedynkow z graczami (2), rzemoisla (3prod.) i zadan (4), wiec nie jest to: 1+1+1+1 i jeszcze + 4!! tylko prostu 4...
bonus pojawia sie dopiero przy aktywnosci tygodniowej ;)

poza tym aby zdobyc 1 obligacje z zadan, to trzeba wykonac 4 zadania z salonu, nie 2 jak napisales
w tym oczywiscie moze byc powtarzalne zadanie, ale tylko jedno i to raz na 48h, a nie 2 dziennie jak napisales

pozdro!
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
nie wiem jak to liczyliście ale ja w tej chwili mogę dostać za dzienne zadania 9 obligacji dziennie. 4 obligacje za zadania po 30 min i 5 obligacji za produkt z rzemiosła. do tego dochodzą obligacje za pojedynki z NPC z graczami bitwa fortowa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
poza tym aby zdobyc 1 obligacje z zadan, to trzeba wykonac 4 zadania z salonu, nie 2 jak napisales
w tym oczywiscie moze byc powtarzalne zadanie, ale tylko jedno i to raz na 48h, a nie 2 dziennie jak napisales
Niekoniecznie muszą to być te nowe powtarzalne zadania z saloonu. Równie dobrze mogą to być zadania dzienne z wioski indiańskiej albo Miasta-Widma, a nawet zwykłe niepowtarzalne zadania. Ważne, by ukończyć ich wszystkich razem co najmniej cztery w ciągu jednego dnia.

Macbuj rzeczywiście się tutaj pomylił, ale nie zmienia to faktu, że zdobycie ok. 10 obligacji dziennie nie powinno stanowić dla fortowca ("koksa") większego problemu. Ja -- jako wagabunda bez stałego meldunku -- zdobywam ich średnio 9,5 dziennie (o ile nie wpadnie mi dodatkowo jeszcze jakaś z pracy), a nie mogę wyzywać innych graczy na pojedynek ani uczestniczyć w bitwach fortowych.
 

DeletedUser28692

Gość
Gość
nie wiem jak to obliczyles??
przeciez za "aktywność dzienną" nie ma dodatkowych obligacji...
jest ona skladowa pojedynkow z NPC (3), pojedynkow z graczami (2), rzemoisla (3prod.) i zadan (4), wiec nie jest to: 1+1+1+1 i jeszcze + 4!! tylko prostu 4...
bonus pojawia sie dopiero przy aktywnosci tygodniowej ;)

poza tym aby zdobyc 1 obligacje z zadan, to trzeba wykonac 4 zadania z salonu, nie 2 jak napisales
w tym oczywiscie moze byc powtarzalne zadanie, ale tylko jedno i to raz na 48h, a nie 2 dziennie jak napisales

pozdro!

Oczywiście że istnieje bonus za aktywność dzienną :) i na taki bonus składa się zrobienie trzech z czterech założeń dziennych czyli np. 3 produkty w rzemiośle, dwa pojedynki z graczami i 3 pojedynki z NPC. Nie musisz zrobić wszystkich 4 zadań z saloonu, żeby mieć bonus dzienny. Poza tym za każde dzienne zadanie z saloonu masz 1 obligację, kolega napisał o dwóch zadaniach jako przykład, że np. tyle Twoja postać może wykonać przy danym ułożeniu umiejek. O zadaniach powtarzalnych nie napisał nigdzie w liczbie dwóch :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to mamy pierwszy tydzień za sobą z nową i przewspaniałą aktualizacją - szczególnie w rozumieniu niejakiego T67 (moderatora stale komentującego ludzi mających inne zdanie).
1. administracja- nasilenie przy ostatniej aktualce- może łaskawie przestanie powtarzać jak mantrę że nie trzeba wydawać bryłek na każdą uwagę dotyczącą pazerności IG. Wam też nikt nie każe być przedstawicielami IG - no chyba że niezłe są na tym kokosy. (uwaga dotyczy żółtych i niebieskich - Onufry jest powściągliwy jak przystało na admina).
2. nowy sklep - czy w ciągu roku będzie kolejny bo ten już się znudzi. Sklepy w miastach - dawno straciły na ważności, odebrał im ten przywilej handlarz i targ.
3. kolejna waluta - tak bo obligacje to kolejna waluta. pewnie za jakiś czas będzie możliwość wymiany na $. A może kolejne wymyślone środki płatności.
4. błędów od groma - targ - zawieszanie, brak podsumowania - bonusu tygodniowego (obiecanki macanki a głupiej radość), głupie komunikaty po 3-4 dniach o wykonanym tygodniowym planie - pewnie durny koder bierze pod uwagę 5 dni kolejnych - czyli sobotę i niedzielę :( , a tester nie sprawdził warunku przed wdrożeniem na wersję produkcyjną. Stałe problemy z odświeżaniem ekwipunku przy przebieraniu się - sprawdzone na różnych komputerach i systemach (win 2000 oraz win7). I parę wymienionych przez moich poprzedników.
5. zadania dzienne w gospodzie - lenistwo i brak dopracowania. Nie dość że na taką aktualkę powinno być ich wielokrotnie więcej to są po prostu beznadziejne. I to ich trwanie od godziny 0 do 24 i przestają być ważne. Już widzę jak z radością ktoś oddaje okowy za 150$ i jedną OUP. Prace po 30 min. Genialne - już po 3 dniach w rozmowach wyszło iż niezależnie od profesji czy umiejek zadania dla przedziału levelowego są identyczne. I tak jednego dnia dla ludzi tuż przekraczających 100, niezależnie od tego czym się zajmują to - oszust matrymonialny, budowa palisady, połów krabów, ściganie bandytów. - Różnorodność super. Ciekawe ilu na świecie jest koksów na 120 lvl, mających WSZYSTKIE przedmioty aby móc się przebierać i wykonać prace od sasa do lasa. T67 zaraz mnie pouczy że mogę wykonać zadania z wioski lub z miasta widmo - kurde a jak mieszkam w przeciwległym krańcu to mam dupę w troki wziąć i się przenieść. To propozycja do Onufrego - zmniejsz mapę do jednego sektora z wioską i miastem widmo- reszta jest bez sensu.
A i te produkty w zadaniach produktowych, o okowach pisałam już więc dodam dla wyliczających - ile potrzeba czasu aby wydropić okowy a jeśli nie wydropić to ile trzeba czasu na prace zarobkowe aby na nie zarobić po cenie rynkowej. Nawet 9 butelek Whisky to przy super szczęściu 4,5 godziny pracy jako żołdak (dropienie tego nie jest na 100 %).
Inaczej - zadania są nieprzemyślane - a wręcz głupie. No chyba że chodzi o ich niewykonalność aby płacono bryłkami.
Teraz na początku to jeszcze mamy zapasy - ale za 2-3 miesiące :)

6. pojedynki - kolejny durny pomysł. Zmuszanie ludzi do walki z NPC w przypadku postaci nastawionych na inne zadania - starta HP dla fortowców, strata energii dla zadaniowców, strata motywacji dla pojedynkowiczów. Zysk - jedna obligacja - bo kasa i exp beznadziejne.
pojedynki pvp. - śmieszą mnie durne wypowiedzi w stylu - można się umówić na walkę. Nic bardziej debilnego w zachwalaniu jakiejś aktualki jeszcze nie słyszałam. To zamiast grać i się starać to zacznijmy się umawiać.
7 rano - bitwa o fort - obrońcy w srodku nie na murach itp. atakujący po lewej lub prawej. wszyscy off bo walka niepotrzebna. obrońcy wygrali - dostają po 2 sztuki, atkujacy po jednej - o 10 kolejna walka ale odwrotne ustawienie . i tak co 3 godziny - ale obligacji nazbieramy. dojdą jeszcze te z zadań i pojedynków NPC :).
A przy okazji - jakoś więcej ludzi lata ubranych na stałe w celowanie i uniki .:)

7. rzemiosło - ktoś napisał że to nie trudne bo pomidora łatwo znaleźć. Tak będąc kucharzem. Ale rymarz ma skórę z kilkuprocentową szansą trafienia. A to już trochę trudniej. Ale zamiast dropić można kupić - i znowu trzeba zarobić :)

Wniosek - na jedną postać prawdziwą trzeba mieć ze dwie multikontowe na zbieractwo - czy to $ czy dropów.

Grafika - brak ujednolicenia - część przedmiotów w starej wielkości - część w nowej - śmierdzące lenistwo IG.
kolory - ciemne i nieprzyjemne - ale to kwestia gustu, cyferki - małe i mało widoczne, cyferki w pracach - ten zielony to komuś chyba po amfie w oczach pojaśniało że tak je w ciemna zieleń zmienił.

podzielenie okien - niepowiązane okna powodują iż nie wiesz jaką czynność właściwie robisz z ekwipunkiem , sprzedajesz u handlarza, w sklepie czy może zmieniasz ekwipunek.

wznowienie okna wewnętrznego po zminimalizowaniu nie ustawia go na wierzchu a często gdzieś pod spodem co zmusza do dodatkowych kliknięć.

Targ - brak odbioru hurtowego. I proszę o nie wypisywanie bzdur o tym że jak ktoś wystawi ofertę na 100 sztuk to odbiorę hurtem. To nie hurt a jedna transakcja. Hurt odbioru to wtedy jeśli w danym mieście odpieram 100 ofert na różne ilości a nie jedną na 100 sztuk. Bo tacy przemądrzalcy tłumacze już tu byli.. Pewnie jest to przygotowanie do kolejnego premium - odbiór hurtowy.

Podsumowanie- wylano dziecko z kąpielą. Aktywizacja graczy zmusza do wyboru albo gram na aktywność (debilnie pozorną wymyśloną przez IG) albo gram aktywnie ale nie mam z tego OUP.

Wszystko za bryłki - taka kolej w biznesie. Jednak BALANS pomiędzy graczami premium a darmowymi powinien być wyważony. Inaczej darmowy szybko odpuści, a ten premium po zakupie wszystkiego z braku współgraczy też zrezygnuje z nudów w końcu. Zarobek szybki ale krótki. Gra padnie i tzreba będzie produkować nową.


PS. a te rakietowe żółwie, złote wielbłądy, zapijaczone renifery itp- bardzo klimatycznie związane z ............

Ps2. sorki za błędy - 5 rano
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
@Up

Wszystko racja ja robię tylko te zadania na obligacje bo skończyło mi się premium i cały czas myślę czy kupować je dalej.
Problemy z targiem cały czas są-ten Empty server response mnie do szału doprowadza-nie mogę hurtowo odbierać z targu bo po jakiś 50 przedmiotach on się pojawia. Z targu odbieram często bo pomagam ludziom z setem kolekcjonera. Jak naprawicie ten błąd będę w siódmym niebie.
Z rzemiosłem też racja. Ale pisać na ten temat nie będę bo każdy powie trzeba było wziąć co innego.
Błędów jest dużo pisałem wcześniej o kilku o wyglądzie też na ten temat rozpisywać się nie będę.
 

KozaK69

Elitarny Tester
To nie jest żaden błąd tylko ochrona antyfloodowa, która istnieje od dawien dawna. Głupio to brzmi, ale po prostu odbierasz rzeczy z targu za szybko :p
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
za szybko w sensie że klikam 50 razy na sek czy za szybko w sensie za dużo na raz
Tylko po co ta ochrona jej przeznaczenia nie rozumiem. To że istnieje dawno to wiem ale myślałem ze to jakiś błąd który kiedyś zostanie naprawiony. Jak zbiera się itemy do kolekcjonera to ta ochrona jest uciążliwa. Zresztą Kozak może i wiesz jak wygląda pożyczanie przedmiotów skoro masz set kolekcjonera prócz wielbłąda. A to że mam spore eq postanowiłem to wykorzystać i wypożyczam przedmioty za niemała kasę:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście że istnieje bonus za aktywność dzienną :) i na taki bonus składa się zrobienie trzech z czterech założeń dziennych czyli np. 3 produkty w rzemiośle, dwa pojedynki z graczami i 3 pojedynki z NPC.
no to jaki jest ten bonus??
za wykonanie tych czynnosci dostajesz 3 obligacje... nie wiedze tutaj zadnego bonusu :)

O zadaniach powtarzalnych nie napisał nigdzie w liczbie dwóch :)
a tu:
2 powtarzalne zadania aby skończyć 4 zadania dzienne (łącznie z tymi z salonu) i macie 1 obligację

tak czy inaczej nie mam zadnych zadan powtarzalnych, ani wiosce, ani widmie :(
podobno trzeba cos tam ukonczyc by one sie pojawily... ale co?? i gdzie to znalezc??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KozaK69

Elitarny Tester
Za szybko w sensie że wysyłasz za dużo pakietów do serwera w krótkim czasie.
Równie dobrze można się zablokować wpłacając po 2$ do banku.
A służy to temu, żeby nie przeciążyć serwera. Wyobraź sobie, że w jednym momencie 1000 osób zaczyna tak spamować serwer. Skończy się to dla serwera tak jak ze stroną rządu ostatnio ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie no rozumiem przeciążenie serwera szkoda :/ to będę musiał się pomęczyć. Tak strona rządowa była przeciążona bo było strasznie dużo w tym czasie wejść :D przecież każdy polak sprawdza co na tych stronach się dzieje.
Z wioski indiańskiej zadania powtarzalne można brać od chwili gdy się pokona kogoś z zadania cała naprzód ku nowej przygodzie co do widma to nie wiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry