Istotne zmiany w wersji 1.35 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser28622

Gość
Gość
* Ukończ 4 questy
* Wyzwij na pojedynek 4 graczy
* Wyzwij na pojedynek 10 NPC

* Wytwórz 3 przedmioty

czyli jako fortowiec który się w ogóle nie pojedynkuje nie mam szans tego wykonać (3 na 4)?
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Ja mam kilka pytań.

Ile będzie kosztowała np najlepsza skrzynka w której domyślam się będą unikaty ??

Fajnie że będzie sklepik w którym można będzie zakupić słodycze.

Biorąc pod uwagę że z każdej bitwy wypada skrzynka jakaś to ciekawi mnie jak to rozwiążecie z tymi pkt chodzi mi o to że jeśli zamiast skrzynek będą te 3 pkt chyba to skrzynia w sklepie powinna kosztować 3 pkt :D Ale za prace i zadania pkt sie otrzymuje więc codziennie każdy skrzynie będzie mógł wykupować.

Liczę na odpowiedź.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Masz wyzwać możesz wygrać nie musisz. Poza tym pod fortem ubierasz sie pod pojedynki i atakujesz fortowców i coś tam zawsze osiągniesz.
 

DeletedUser28622

Gość
Gość
ale to jest bez sensu po co mam atakować graczy skoro wiem ze przegram i tylko stracę hp, totalnie nie opłacalne
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pisze wyzwij, nie pokonaj ;)


Onufry, kiedy powstanie nowy świat?
 

DeletedUser5490

Gość
Gość
fajnie by było gdyby przez każdy sektor szła nitka linii kolejowej ze 3 stacjami których trzeba by było bronić tak jak forty i które dawały by profit właścicielom ;D

P.S. nie podoba mi sie opcja z zdobywaniem unikatów w taki sposób jaki wprowadzą..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem jak to będzie wyglądać ale po przeczytaniu tego zbytnio mi to się nie widzi. Teraz zamiast tego dreszczyku emocji po każdej bitwie kto dostanie skrzyneczke czy coś to teraz ilość punktów. "Może sprzedawca w Union Pacific jest skorumpowany i przyjmie również bryłki złota?" - Czy tylko mi to przypomina prezenty na święta ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
sss

według mnie to z obligacjami to złe posunięcie
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Kilka informacji świeżych:

1. ceny w sklepiku nie są jeszcze znane.
2. zamiast pozostałych skrzyń "fortowych" dostaniemy odpowiednio 1 i 2 OUP
(wiadomo, są 3 skrzynie fortowe więc zamiast najgorszej będzie 1 zamiast średniej 2 a zamiast najlepszej 3 ). Torby lekarskie nie będą "lecieć" w fortach.
3. Pojedynku oczywiście nie trzeba wygrać.

I proszę jakoś bardziej konstruktywnie się wypowiadać, jeżeli ten wątek ma mieć jakiś sens głębszy. Samo "nie podoba mi się", "podoba mi się" wiele nie mówi.

@Electrico
No tak, w ogłoszeniu jest napisane, że sklep będzie przyjmował UOP lub bryłki.
 

DeletedUser8395

Gość
Gość
Zwycięzcy będą mogli otrzymać w każdej bitwie, maksymalnie 11 obligacji a przegrani 10.
tzn. te 11 OUP bedzie na all 120 graczy czy jeden gracz moze dostać max 11 OUP??:)
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
No i tu pytanie czy brak skrzynek zniechęci graczy?? Może pkt ich przyciągnął.

Max można mieć 2k tych pkt więc za tyle pewnie będą skrzynki.

Trzeba tak zrobić 10-15 bitew żeby zakupić skrzynkę :D

Gracze się cieszyli jak w końcu skrzynke dostali i coś fajnego dostali a teraz nic tylko pkt.

Pomysł z kupowaniem słodyczy jest dobry.

Tylko teraz ceny jakie będą za bryłki i za te pkt. Żeby nie zrobili zaporowych cen czyli skrzynia za 2k pkt a taką samą można kupić za 500 bryłek np, wtedy wiadomo szybciej bedzie wydac bryłki niż uzbierac pkt. Będzie jak w święta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pisze wyzwij, nie pokonaj ;)


Onufry, kiedy powstanie nowy świat?

Po pierwsze - jest napisane , nie "pisze"
A po drugie po co chcesz kolejny świat, skoro na s5 lub s6 jest bardzo mało ludzi , więc czemu nie możesz zagrać tam ?:I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
I dalej będzie tak, że zawadiacy zgarną wszystkie pkt.
Odechciewa się grać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry