Istotne zmiany w wersji 1.35 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser28622

Gość
Gość
Jeśli ma być konstruktywnie...

Wg. mnie to trochę niedopracowane (może się mylę może nie) otóż mnie ten system uzna za nieaktywnego gdyż nie zamierzam się pojedynkować - zadania rzadko robię jedyne czym się zajmuję to forty i rzemiosło.

Teraz punkty - z fortu można ich dostać 11 max (gdzie 1- pudło, 2-żelazna, 3 stalowa). Jednak forty to nie jedyne źródło tych pkt więc jak się domyślam stalowa nie będzie za 3 punkty skoro dziennie za "aktywność" można dostać 4 + bonusowo coś tam - idąc tym rozumowaniem za forty będzie gorsze wynagrodzenie niż dotychczas?
Pomijając w tym przypadku nawet wstęp który też mi się nie widzi ;p
 

DeletedUser12197

Gość
Gość
A to gracie tylko dla skrzynek?..

Mnie podoba się ten pomysł, szkoda tylko, że torby lekarskie przestaną wypadać.
 

DeletedUser5490

Gość
Gość
spieprzyli pojedynki to żeby nas zmotywować będą nagradzać za wyzywanie graczy... czas umierać tw sie kończy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajne

Mi się podoba,ale na pewno ceny duże dadzą ::(:
 

DeletedUser25893

Gość
Gość
Dla mnie aktualizacja widzi się doskonale... :) Ciekawy jestem daty aktualizacji...
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
A to gracie tylko dla skrzynek?..

Mnie podoba się ten pomysł, szkoda tylko, że torby lekarskie przestaną wypadać.

Ja gram :p

Serio chodzi o przyjemność z bitwy a najbardziej o to że gracze się cieszą ze coś dostali chwalą się,jedni coś fajnego drudzy badziewie. Teraz będą pkt ceny nie są znane więc i jest niepokój że dowalą ceny takie że bardziej opłacalne będzie wydanie bryłek niż zbieranie pkt.

Jeśli IG poleci w strone kasy to pewnie będzie jak w święta skrzynie po 1 mln lub za bryłki.

Teraz mogą zrobić że skrzynia za 1000 pkt lub za ileś tam bryłek.

Plusem tego jest że nawet niskie lvl będa mogły kupić taką skrzynię, ale minusem jest brak skrzynn po bitwie i ten dreszczyk emocji przy otwarciu.

NIektórzy zarabiali dzięki skrzynkom sprzedając je teraz skończy się.

Pytanie jakie ceny będą a póki co je nie znamy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pod koniec dnia wyzwiesz 10 NPC i nie zależnie od wyniku zaliczy.pif paf

Bardzo śmieszne. Pierwszy NPC którego wyzwę mnie uśpi. A nawet jeśli nie to drugi zrobi to na pewno. Na wyższych poziomach NPC są zbyt potężni...

Powinno być dodatkowe zadanie za pracę, przykładowo za przepracowanie 8 godzin...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18469

Gość
Gość
Wszyscy musimy współpracować: zawadiacy, budowniczy, poszukiwacze przygód, żołnierze

W czym przyczynią się do tego zawadiacy i żołnierze ? Rozumiem, że poszukiwacze będą
szukać produktów [zieeeew], a budowniczy budować kolej ?



Ogólnie podoba mi się ta aktualizacja...
 

DeletedUser24529

Gość
Gość
Kolejny głupi pomysł INNO na to ja wydusić pieniądze z naszych kieszeń... to jeszcze rozumiem bo kto nie będzie chciał ten nie kupi...

Ale jedna rzecz... to tylko pogłębi różnice między graczami grającymi z bryłkami dla których to jest pikuś a graczami którzy ledwo ciułają na premkę postaci i tych bez bryłek...

Masz bryłki jesteś .... nie masz będziesz bidokiem... żal
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
Kolejna rzecz za bryłki... śmierdzi prezentami...Mimo tego jestem ciekawy tego pomysłu. Wolałbym się jednak wypowiadać gdy poznam ceny :) Możliwe, że jeśli nie będą wygórowane (w co osobiście wątpię) to udostępnią unikaty "niefortowcom". Generalnie cieszę się na zmiany. Nic nie stracę, a mogę zyskać.
 

DeletedUser205

Gość
Gość
Czy wiadomo coś o planowanym terminie aktualizacji? Nie pytam się o konkretną datę, ale o przybliżoną.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Data aktualizacji nie jest znana.
Przybliżona data aktualizacji nie jest znana.
Data startu nowego świata nie jest znana.
Przybliżona data startu nowego świata nie jest znana.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proszę, nawet prawie błagam - nie kasujcie skrzynek z fortów...Wprowadźcie te obligacje, nie będą mi przeszkadzać, ale nie kasujcie skrzynek... I tak żołnierze mają przesrane, jeśli chodzi o forty,bo wszyscy oprócz nich dostali dodatkowe, fajne bonusy do bitew,a jak nie będzie skrzynek to już wgl. nie będzie (przynajmniej mi) chciało grać się fortowo. Przemyślcie, proszę, jeszcze raz tą aktualizację, nie działajcie jak polski rząd :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
a według mnie ten pomysł jest dobry ponieważ teraz każdy będzie mógł otrzymać te punkty a nie tylko wybrana grupa jak było ze skrzynkami: najczęsciej jakiś zawadiaka zbierał za obrażenia a żołnierz za uniki czasami jakiś budowniczy a tak to każdy będzie równy jak nie zdobędzie na forcie będzie mógł z zadań coś zebrać.Cena skrzyni pewnie będzie zależała od tego co może wypaść.
Koza a kto ci każe za to płacic bryłkami?Nie masz kasy na bryłki to zbierasz sobie powoli obligacje i kupujesz skrzynkę.I też nie jesteś bidokiem:)Kupujesz za bryłki i dalej jesteś bidokiem bo jakiś szajs ci ze skrzyni dropnie:)Zbierasz obligacje pół roku kupujesz skrzynę i wypada ci unikat i jesteś milionerem:)
 

DeletedUser17047

Gość
Gość
Moja wstępna opinia po przeczytaniu powiedzmy "zapowiedzi"...
Idzie to wszystko w dobrym kierunku, tylko jest jeszcze dużo znaków zapytania.
Skrzynie znikną z fortów i zastąpią je OUP - to akurat mi się podoba.
Chciałbym tylko żeby ten cały projekt Union Pacific wymagał od graczy więcej wspólnych działań, nie tylko w fortach. Różnorodność w zdobywaniu OUP to też duży "plus".
Ciekawi mnie oczywiście jak będzie wyglądać kwestia cenowa w SUP i czy będzie możliwość odsprzedania bądź zakupu obligacji.
Ogólnie projekt zapowiada się całkiem przyzwoicie.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Liczyłem na to, że sklepie znajdziemy jakieś pewne przedmioty (High Wall, strzelba na słonie) za grubą gotówkę lub punkty. Skrzynki to zbyt duża losowość, znów poświęcisz masę pracy, a dostaniesz badziew. Nie lubię obecnych skrzyń, te co powstaną zapewne nie zmienią mojego stanowiska.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedyś popijając kawę w Scharf rozmawiałem z kimś ;;) o możliwościach rozruszania TW. Padły propozycje połączenia kilku światów oraz dla wzmocnienia roli budowniczego budowa linii kolejowej pomiędzy miastami, fortami. Czyżby zawieszono ten projekt?
 

DeletedUser16859

Gość
Gość
jak dla mnie kolejne zagranie tylko i wyłącznie dla kasy
 

DeletedUser

Gość
Gość
a powiedzcie proszę jak "bezdomni" mają zdobywać punkt dot. pojedynków..
gram regularnie, pepekiem, zbieram i sprzedaję "jagódki", trzaskam zadanka..
nie bawię się w fullhapeka fortowca ani pojedynkowca, który demoluje mniejsze levele..

to ciekawe jak mam zdobywać UOP'y
::(:

czyżby to już koniec TW..??
dla mnie chyba tak..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie...

pojedynek z NPC zabiera 5 energii, PvP zabiera 12. Jak fortowiec ma to zrobić?! Lejąc się w dzień straci HP potrzebne do bitew, wieczorem zazwyczaj nie będzie miał energi, bo padnie w bitwie...

Oczywiście moim oczom nie umknęła wzmianka o tym, że owe UOP będzie można nabyć za bryłki. I tutaj rodzi się kolejne pytanie - jak wielka będzie przepaść pomiędzy ludźmi, którzy wydadzą bryłki a ludźmi, którzy tego nie zrobią? Taka jak w przypadku skrzynek premium? Dziękuje za takie coś.

Z drugiej strony wolę takie coś, niż stalki dla zawadiaków z każdej bitwy o średniaka/duży fort.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry