Jak się pojedynkujecie?

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

Jak się pojedynkujesz?


  • W sumie głosujących
    376
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
zio

JA sprawdzam broń jakiej będzie używał no i poziom pojedynku najwyższy jaki zaatakowałem to o 7 lvli pojedynków większy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wbijam do saloonu szukam ludzi powyżej 200 expa(ewentualnie 150).
Gdy znajdę wchodzę w profil i gdy zdobycz wygląda zachęcająco atakuje!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wchodzę w saloon , jak chce jakiegoś gracza zaatakować to najpierw sprawdzam jego lv , jego eq i jego lv pojedynków . Oceniam czy mam z nim szanse i jeżeli mam to atakuje ;) Całość zajmuje mi 10 sekund wiec nie nazwalbym tego dokladnym sprawdzaniem ale tez nie wale na slepo ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam pytanie. Jak wy sprawdzacie exp? I gdzie pisze jaką mam motywację do pojedynków??
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jak ja się pojedynkuje zależy od nastroju. Jak mam czas i apetyt na zwycięstwo to sprawdzam dokładnie sprzęt i rankingi. Jeśli mam doła to atakuję kogo popadnie (byle powyżej 100exp).
 

DeletedUser12173

Gość
Gość
Ja tam tylko patrze w profil miasta na lvl (żebym mógł się z gościem pojedynkować) no i wygrywam:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
saloon -> duuuży exp -> jedyne co mnie może odstraszyć to żołnierz w eq full taktyka i z premium ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam pytanie. Jak wy sprawdzacie exp? I gdzie pisze jaką mam motywację do pojedynków??

Jak wchodzisz w saloon (w obcym mieście rzecz jasna) to motywacja pisze w prawym górnym rogu, a exp w kolumnie "Punkty doświadczenia".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki Terkov :p Teraz atakakuję jakiegoś 31 za 132 :D
 

DeletedUser15687

Gość
Gość
Ja praktycznie idę na ryzyko ;P Jak w saloonie zauważę kogoś, za kogo mam 150-200 xp, atakuję od razu. Jeśli będzie to jakiś poważniejszy przeciwnik za ok. 250-300 xp to sprawdzam broń, na eq nigdy nie zwracam większej uwagi :>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja patrzę przy jakiej pracy się znajduje.A jeżeli ta praca ma dużo kasy to oczywiste,że tamta osoba także.Patrzę na cały EQ i EXP.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A u mnie to zależy.

A.Jeśli pojedynkowicze ,lub nieudolni pp (zaniżający mi średnią:mad:) dają kasę - to wybieram tylko pojedynkowiczy.
B. Jeśli dziadek kryzys przyjdzie to sprawdzam ,czy jakiś pp nie jest przy "kasodajnej" pracy i go atakuję ;)Jak zbiorę trochę to wracam do punktu A.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja patrze na exp (minimum 100), i na eq oraz lvl- jesli ma wyzszy lvl i lepsza bron to nie atakuje, ale jesli ma wyzszy lvl i slabsza bron, albo ubranie robocze to wtedy tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zawsze :
1.Znajduje duże miasto z dużą ilością mieszkańców
2.Znajduje gościa z moim lub wyższym lvl-em
3.Atakuje
Po co patrzeć na jego np. miejsce w rankingu pojedynków?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zawsze wolę sprawdzić, ale czasami można się pomylić, bo liczy się nie tylko ekwipunek, ale i umiejętności.
Po pierwsze patrzę, czy przeciwnik ma tyle xp'a, by warto było go zaatakować, bo chyba nie warto walczyć z kim, kto ma 1 punkt, nie? Broń nie zawsze jest dla mnie ważna - np na s7, gdy miałem między 15, a 20 poziom ciągle wygrywałem z 34, który miał precyzyjną broń śrutową, gdy miałem zardzewiałą. Patrzę też na klasę - na s9 mam poszukiwacza i mam zasadę, by nie atakować żołnierzy, chyba, że mają słaby ekwipunek. Wyznacznikiem jest też droga, bo po co iść przykładowo 11 godzin za 200 xp'a? Jak dostaję dużo dolarów, albo doświadczenia, to atakuję, aż "zasoby" się wyczerpią, lub tamten ulepszy ekwipunek.
Według mnie nie warto atakować "na ślepo", lepiej zaatakować kogoś, który nie spełnia jakiegoś z powyższych warunków, bo można ewentualnie wygrać, niż z góry dać się omdlić, ale to tylko moją teoria.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja różnie. Czasami walę na ślepo, ale zwykle sprawdzam broń, klasę (bobów nie atakuję), pp (najlepiej, żeby był jak największy) no i ewentualnie poczytam sobie jego profil :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja zawsze wszystko sprawdzam żeby nie było wpadki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak dostaje za niego <100pd to wale na ślepo, ale jak wiecej to sprawdzam jaką ma bron. Oczywiście na s10 ten próg jest o połowe niższy
 
Status
Zamknięty.
Do góry