Jak się pojedynkujecie?

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

Jak się pojedynkujesz?


  • W sumie głosujących
    376
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wchodzę w saloon patrze ile za kogo expa wchodzę na jego profil patrze na eq i atakuje.
 

DeletedUser22169

Gość
Gość
ja sprawdzam różnicę poziomów pojedynków ekwipunek i jade gościa:D
 

DeletedUser22316

Gość
Gość
hehehe

ja swoja postac tworzylem pod naszych wspanialych fortowcow (koalicja 300,s11) i min.za 300expa bije.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja ogólnie się nie pojedynkuje (fort), ale jak już to dokładnie sprawdzam poziom, poziom pojedynków, eq, czy nie ma go w topce np. SU etc.etc. pif paf
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Saloon,ekwipunek,5 minut namysłu,atak.Heh sprawdza się :mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
najpierw sprawdzam broń potem poziom i ekwipunek jak jest słabszy i mam 200% na wygraną dopiero biorę pojedynek
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zawsze sprawdzam broń,jakie ona daje umiejki,potem ubranie na końcu lvl.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wchodzę w saloon, patrze jakie eq ma gościu większy poziomem pojedynków ode mnie i go atakuje ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja sprawdzam ale generalnie najbardziej liczy się dla mnie ile expa dostane za przeciwnika, jeśli mniej niż 100 to nie walczę (wyjątkiem są gracze których kasuje się za to że notorycznie męczą moich współmieszkańców) Liczy się jeszcze to czy atakowana osoba nie jest w topce o/r bo takich tchórzy nie brakuje ostatnim czasem pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jedynie wchodzę na profil. Po co robić jakieś chore podchody dla 100-300 punktów doświadczenia?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sprawdzam jego poziom, poziom pojedynków i ekwipunek. Jeśli stwierdzam że mogę wygrać, atakuję :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Miasto > Salon i jak ktoś daje minimalnie 300 Exp' a to go jade :D
 

DeletedUser24599

Gość
Gość
zalezy kiedy, najczesniej unikam pojedynkow i ciagle mam 48 :) a jak juz trzeba to tacy po 400 exp + (wybieram ranking pojedynkow top15) oczywiscie robimy orka pod albo bialasow albo palniakow ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja spagladam tylko na exp jaki za typka dostane i jego roznica lvl pojedynkow do lvl zwyklego
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
najpierw sprawdzam broń potem poziom i ekwipunek jak jest słabszy i mam 200% na wygraną dopiero biorę pojedynek

I dostaję całe 15 xp !!!!
I nawet zabrałem mu 1200hp, ale jestem fajny, zaatakuję go jeszcze 5 razy, ale jutro bo teraz omdlił mnie "Fałszywy święty mikołaj", cham jeden...



I takie men... I takich ludzi trzeba tępić....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zazwyczaj pojedynkuję się klikając ikonkę pojedynku w profilu.
A na serio to staram się wybierać takich z wyższym poziomem pojedynków od mojego i jazda pif paf o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
W jaki sposób jesz zupę? Wchodzisz do kuchni, zaglądasz do gara i nie zastanawiając się długo wpierniczasz wszystko co popadnie aż nosem dotkniesz dna, czy może najpierw sprawdzasz jaki skład ma zupa a następnie decydujesz co dalej - jeść czy nie ?
Myślę, że opcja pierwsza jest ciekawsza ponieważ w garze może wcale nie być zupy, tylko ktoś farbuje gacie a dolegliwości żołądkowe będą nieprzewidywalne (np. trzydniowa sraka).
A jak wy to robicie ?

Opcje ankiety takie jak na górze strony czyli:
1. Nie patrze na nic, walę na ślepo
2. Wszystko dokładnie sprawdzam itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry