Jak zdobyć szlacheckie bronie? Kompendium wiedzy.

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2294

Gość
Gość
Adiod123, Nóż Bowiego można znaleźć bez KP. Mnie się raz udało.
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
To ja pokażę, że warto chodzić na bitwy dla bogatych, bo może coś ciekawego wypaść, a jeżeli nie wypadnie, trzeba mieć duuuużo kasy i znajomego, by był życzliwy odsprzedać cacuszko;)

http://yfrog.com/mjrekordzikp
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nikt nie zdobył, ale da się. Choćby w plądrowaniu...

Rewolwer - czemu nie z pracy? Przy mega szczęściu chyba dałoby się go zdobyć ;)

Nie wiem, czy ktoś pisał, bo nie czytałem całego.
Ale DBS padł już wielokrotnie z prac, a Pieprzniczka Allena to też nie jest problem :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
teraz w sumie zdobycie HDS to nie taki problem, wystarczy zrobić dobre decyzje, i mieć pracę żeby kartki zdobyć, bo śpiewnik można na targu kupić :p
 

DeletedUser13688

Gość
Gość
pistolet gramotna
Można w sprzedaży broni indianom .... pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proszę Aktualizację Dbs'a quest od 16:00 16:30i dodanie złotej szabli i złotego rewolweru.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ziomuś na 43 lvl Floret Athosa zdobył o_O


PS. Czy przy transportowaniu amunicji i handlowanie z indianami przy 1000-2800 + KP jest szansa na coś fajnego ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
To ja pokażę, że warto chodzić na bitwy dla bogatych, bo może coś ciekawego wypaść, a jeżeli nie wypadnie, trzeba mieć duuuużo kasy i znajomego, by był życzliwy odsprzedać cacuszko;)

http://yfrog.com/mjrekordzikp


Pokaże moje 3 rekordy
2x rekord Billem & 1 Złotym Coltem . Różnica ? ZObaczcie sami..

http://img704.imageshack.us/img704/7552/beztytuuped.jpg

ten żołnierz to fortowiec pod hp na którego na trafiłem i sprawdziłem go... Niestety jak widać uniku nie ma ;p
 

DeletedUser24599

Gość
Gość
za duzy rozmach dmg z tego billa kolta :D idealny do grabaza, na dluzsza mete jednak zloty kolt :p

Ps. graty 2600 dmg :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już niedługo BDB zostaną usunięte a na ich miejsce wejdą skrzynie więc temat będzie trochę nieaktualny :mel:
Wtedy będą takie możliwości zdobycia unikatu:
Wydropienie w pracy :gwizd:
Zadanie :meks:
Jakiś Event o_O
Skrzynka :I:
 

DeletedUser24599

Gość
Gość
skrzynia najbardziej prawdopobobna ;)
praca na slabe unikaty
event baaaaardzo rzadko
zadania pewnie ukryte :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze mozna dodac zloty zestaw, bo to tez cos w stylu "super" broni...
 

DeletedUser24599

Gość
Gość
oczywiscie, ze mozna. dbs ma raptem 5500 o ile pamietam, a mozna max 7500 wiec cos kolo rewlwer ikea, tak po aktualizacji D:
 

DeletedUser18631

Gość
Gość
Polecam zerknąć na Betę. Tam wszystko jest. I darmowe bryłki. Mam 36lvl, 206 punktów pracy w plądrowaniu zwłok i z KP (darmowym!) zakres znajdowanego przedmiotu do ok.$5700. Czekam na jakiś drop. Dzisiaj zrobiłem całkowity reskill, myślę że na 120 poziomie będę miał ok 960PP na czysto + 150PP z ubrań(myślę, że więcej bo nie liczone razem z paskami i spodniami, kosą śmierci i rakietą).
Na polskim s9 gdy ukończę Rajd, Skradziona Sztuka i Ucieczka z więzienia to zrobię reskill tylko na plądrowanie zwłok, gdy uzbieram fortunę to przejdę na strzelanie, później na coś innego itd. To wymaga czasu, kasy i KP. Jak dotąd KP kupiłem raz jedyny z powodu promocji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Każdą broń dało by się wyciągnąć z prac niestety nie pozwala na to liczba PP:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry