Jak zdobyć szlacheckie bronie? Kompendium wiedzy.

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
O godzinie 10.00 (czas w grze) zrobiłem misję Ofiara Losu. Nie miałem broni i miałem gazete w eq. Przegrałem z nim i dostałem 2500$ i coś expa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
to nie jest zadanie na DBS'a to jest 2 zadanie z serii ofiara losu. zadanie na DBS'a pojawia sie od 16-20 w czwartek i musisz miec w eq gazete i nie miec broni. czyli teraz dopiero pojawi ci sie owe zadanko :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
zadanie chyba nie od 16.00 do 20.00 tylko od 16.00 do 16.30
 

DeletedUser

Gość
Gość
A potem go trzeba bez broni pokonać ?? Jak tak to nie ma szans skoro mam broń strzelecką. Z eq będzie 40 siły uderzenia ...
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Jest szansa. Ja na wszystkich światach idę w broń strzelecką, na s2 miałem 3/4 w strzelanie i wygrałem za 2 razem, więc można go pokonać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To co zrobić zresetować kilka pkt z czegoś i dać w SU ? Ile go mieć. On wali mi od 25-50.
 

DeletedUser

Gość
Gość
by zdobyć DBS musi byc czwartek 16.00-16.30 bez broni gazeta w ekiwpunku wykonane zadania z seri ofiara losu i..... trzeba stać przy budowie stacji kolejowej czy nie????? (tej jednej rzeczy właśnie nie wiem :()
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szymonek007.

Od 16 do 20 chyba. Ja o 17.20 zrobiłem.
 

DeletedUser12799

Gość
Gość
Co myślicie o tym???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawa broń jedna z wielu, które wpadły na naszej BDB :) Na 11 świecie u mnie w profilu jest wszystko nick: .Enemy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
szlacheckich broni na wszystkich światach przybywa z dnia na dzień to już oczywiste XD lecz kwestia kościoła chyba nigdy nie zostanie odkryta

ja przy pracy transportowanie amunicji gdy doznałem 606 obrażeń miałem taki sam komentarz nigdy się natomiast nie modliłem
 
Status
Zamknięty.
Do góry