Jak zdobyć szlacheckie bronie? Kompendium wiedzy.

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
skąd to wiesz?jeśli ktoś wie mógłby podać przynajmniej godzinę
 

DeletedUser15303

Gość
Gość
dzień ten sam. Godzina bardziej przystępna :) mowie o DBS
 

DeletedUser

Gość
Gość
to tej pracy wnosze 395 dodatkowych pkt a dzień to był wczorajszy a w wtorek znalazłem pistolet fracisa ale już w plądrowaniu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11092

Gość
Gość
Ten Derringer też już najdroższy nie jest.
2j4yjwg.jpg

Choć coś czuję, że i to zostanie niedługo bez problemów pobite.
 

DeletedUser

Gość
Gość
na pewno ktoś znajdzie coś droższego ciekawe ile najwięcej wynosi szczęście bo ja najwięcej mam możliwość znalezienia przedmiotu wartego 6 tys
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gram na becie i tam można zrobić całkowitego reskila za bryłki ale mniejsza z tym.
Ciekawi mnie co by było gdyby ktoś z 99lvl zrobił reskila i wszystko dął w SM...
Ciekawe co by mu leciało z plądrowania :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja wlasnie mam zamiar zrobic reskilla calkowitego (niedlugo powinien byc 99 lvl) tylko nie wiem czy pod pladrowanie czy napad na powoz pocztowy. jestem pp i jak cos mam pelen set szescia wiec licze na cos fajnego. tylko ten dylemat
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bym radził jednak nnpp, miał trochę większe szczęście to po pierwsze, po drugie pod umkami nnpp jest więcej prac =p. SM daje bądź co bądź strasznie mało prac.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja robie taką postać na ARIZONA wszystko w sprawność manualną.
 

DeletedUser

Gość
Gość
arhol zgadzam sie co do prac ale mi zalezy aby wycisnac jak najwiekszy mozliwy w The West koszt przedmiotu.

ktos wie ile jest wart klucz nr 3?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żeby znaleźć na forcie coś dobrego, trzeba mieć wtedy dużo kasy przy sobie? I o co chodzi z tymi bitwami "dla bogatych"?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wow

Zobaczcie na Aszantka :D:D:D
Na 1 świecie
Też chce taką broń
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Lol Niezły item.
Ciekawe ile miała kasy w bitwie o fort
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ważne ile on miał - ważne ile mieli razem Ci co omdleli no i ilu przeżyło....
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Hmm, na sw 11 nie wychodza bdb:( probuje organizowac, ale malo chetnych, najlepsze co wpadlo to zloty bawol... A wracajac, po aktualce spokojnie taka maczete nata, czy inny item mozna zdobyc z pracy. Jak? Ano wystarczy wszystkie cechy w zrecznosc wladowac, wszystkie pkt w sprawnosc malualna, posiadac 99 lvl, poszukiwacza i KP pod postac i na zarobek. Chyba bedzie dawal to przedzial 4000-9000$ Cos kolo tego, bo pkt pracy okolo 700 powinno byc, chyba;) A tak na marginesie, jest jakis quest ukryty by zdobyc 3 czesc klucza?:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry