Jaki jest wasz ulubiony NFS

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4059
  • Data rozpoczęcia

Wasz ulubiony NFS

  • The Need for Speed (1995)

    Głosy: 8 5,4%
  • Need for Speed II (1997)

    Głosy: 5 3,4%
  • Need for Speed III: Hot Pursuit (1998)

    Głosy: 7 4,7%
  • Need for Speed: Road Challenge (1999)

    Głosy: 4 2,7%
  • Need for Speed: Porsche 2000 (2000)

    Głosy: 13 8,7%
  • Need for Speed: Motor City Online (2001)

    Głosy: 3 2,0%
  • Need for Speed: Hot Pursuit 2 (2002)

    Głosy: 16 10,7%
  • Need for Speed: Underground (2003)

    Głosy: 16 10,7%
  • Need for Speed: Underground 2 (2004)

    Głosy: 50 33,6%
  • Need for Speed: Most Wanted (2005)

    Głosy: 85 57,0%
  • Need for Speed: Carbon (2006)

    Głosy: 43 28,9%
  • Need for Speed: ProStreet (2007)

    Głosy: 16 10,7%
  • Need for Speed: Undercover (2008)

    Głosy: 30 20,1%
  • Nienawidze tej serii

    Głosy: 10 6,7%

  • W sumie głosujących
    149
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja raczej też wybiorę Carbona. NFS do 2000 r. nawet nie brałem pod uwagę. Undercover jest słaby. A o innych grach z tej serii się nie wypowiadam, bo albo grałem w nie u kolegów albo znam je z opowiadań.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Most Wanted i dluuuugo dlugo nic. Teraz sobie gram w undercovera. Spostrzeznia mam takie, ze ta gre mozna przejsc bez uzywania hamulca:)
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Ja mam 2 najlepsze- Underground 2 i Prostreet
 

DeletedUser

Gość
Gość
He

Most Wanted rządzi...

Pamiętam ten pościg...

Ponad 60 rozwalonych radiowozów...

I uciekłem helikopterom!:):)
 

DeletedUser

Gość
Gość
najlepszy jest Most Wanted i Udercover :rolleyes:, ale już niedługo wychodzi nowy Need for Speed Shift (szkoda że ten nfs jest podobny do Pro Street czyli wyścigi będo na torach a nie na ulicach:()
 

DeletedUser

Gość
Gość
NFS po serii Underground całkowicie się wypalił i przestał być grywalnym.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie U2 i Most Wanted. Najgorsze co mogli zrobić, to wejść na tory. Od kiedy pamiętam, seria nfs zdobywała popularność nielegalnymi wyścigami, a tu co?? Następny "Grid" się robi...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepszym NFS był Most Wanted i Underground 2.Reszta kiepska
 

DeletedUser

Gość
Gość
NFS 3 - naprawde duzo czasu przy nim spedzilem. a po sieci jeszcze wiecej. zdecydowanie nr1. i grafika (na tamte czasy of kors) miod. choc i teraz sobie czasem wlacze ;)

i nfs underground. gniecie carbona i u2 razem wziete. czysta skillowka - bez jakiegos doladowania nitro za poslizg (u2), czy wchodzenia w zakrety 300 km/h (carbon). no i co jak co, ale soundtrack do underground jest imho najlepszy na swiecie (no razem z gran turismo 1).

mile jeszcze mnie zaskoczyl most wanted - najlepiej wygladajace odbicia swiatla od asfaltu w calej serii. to zrobilo na mnie wrazenie. ale irytuja 'hiphopowe' napisy.

polecam tez jest porsche - wielu osobom sie podoba. jednak nie mi :p

jak widze niektore powyzsze posty to szkoda mi sie was robi. zagrajcie w starsze czesci, dopiero sie wypowiadajcie.


Od kiedy pamiętam, seria nfs zdobywała popularność nielegalnymi wyścigami
hahaha, to masz slaba pamiec, albo jestes malolat. nfs zdobyl popularnosc pierwsza czescia :D

@down - Evolution GT
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
NFS 3 - naprawde duzo czasu przy nim spedzilem. a po sieci jeszcze wiecej. zdecydowanie nr1. i grafika (na tamte czasy of kors) miod. choc i teraz sobie czasem wlacze ;)

Dla mnie również Need for speed 3: Hot Pursuit najlepszy,pamiętam jak z kolegą grało się na dzielonym ekranie ja brałem zawsze Ferrari Maranello , on Diablo Lambo oczywiście, to były czasu:).Jeszcze opcja pościgów wtedy to była naprawdę nowość i na pewno krok milowy w gatunku.

Co do porsche dla mnie bardzo dobra gierka niekiedy czytam ze bardzo ciężka ale to jej plus.

Do nowych NFS są grywalne,grafika dobra,samochody ale to już nie to(na razie może wypuszczą coś naprawdę extra)

Ps
x4r01 pamiętasz wtedy ten temat co do za gra i ta Twoja samochodówka,co to było???? Szukałem trochę ale później to już chęci brakło i ciśnienie rosło:D
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Ja najbardziej lubię Underground 2 i Most Wanted. Pierwszą grą z tej serii był Hot Pursuit, ale to było zupełnie co innego niż U2 i MW :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja najbardziej lubię Undercover, mimo, że prawie nie różni się od Most Wanted.
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Mój ulubiony NFS? Most Wanted of course. :D

I moja ulubiona CZARNA LISTA. :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie nie lubię NFS, ale jeśli już to wybrałbym Porsche 2000. Stara gra, ale klimat ma :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Most wanted i underground 2 (jedynka fajna ale gorsza). Carbon - nie podobał mi sie ze względu na te super szybkie samochody :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry