Jaki jest wasz ulubiony NFS

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4059
  • Data rozpoczęcia

Wasz ulubiony NFS

  • The Need for Speed (1995)

    Głosy: 8 5,4%
  • Need for Speed II (1997)

    Głosy: 5 3,4%
  • Need for Speed III: Hot Pursuit (1998)

    Głosy: 7 4,7%
  • Need for Speed: Road Challenge (1999)

    Głosy: 4 2,7%
  • Need for Speed: Porsche 2000 (2000)

    Głosy: 13 8,7%
  • Need for Speed: Motor City Online (2001)

    Głosy: 3 2,0%
  • Need for Speed: Hot Pursuit 2 (2002)

    Głosy: 16 10,7%
  • Need for Speed: Underground (2003)

    Głosy: 16 10,7%
  • Need for Speed: Underground 2 (2004)

    Głosy: 50 33,6%
  • Need for Speed: Most Wanted (2005)

    Głosy: 85 57,0%
  • Need for Speed: Carbon (2006)

    Głosy: 43 28,9%
  • Need for Speed: ProStreet (2007)

    Głosy: 16 10,7%
  • Need for Speed: Undercover (2008)

    Głosy: 30 20,1%
  • Nienawidze tej serii

    Głosy: 10 6,7%

  • W sumie głosujących
    149
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zawsze bardzo lubiłem undergrounda. Ale most wanted też może być ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Need for Speed: Underground 2 tylko w to się dało grać ;) Można bylo dac Neony i świecące kabelki w silniku xd

PS. Odpaliłem Shifta, jak zobaczyłem ze jest na torach i jakieś zawody NFS to go wyłaczyłem xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
hahaha, to masz slaba pamiec, albo jestes malolat. nfs zdobyl popularnosc pierwsza czescia :D

Tak, wiem, wypowiadam się późno. (w końcu lepiej późno niż wcale ;)) Raczej małolat :p Jak podrzucisz mi link do pierwszej części to z chęcią zagram ;) (pamiętam nfs3, gallardo i jedna trasa - to były czasy ;))
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja grałem w Hot Pursuit 2 i most wanted... most wanted biję na głowę...


1.5 h pościgu kilka milionów notowań i tyle rozwalonych glin... :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też grałem kiedyś w Hot Pursuit ale z kuzynem na dzielonym ekranie. Pamiętam kilka tras ale tak słabo. W 4 nie grałem.Poźniej HP2 i tu sie zaczeła dobra zabwa.Naprawde duzo przesiadziałem przy tej cześci. Potem Underground - wole pierwszą część. I tak utknołem chyba w 90-którymś wyścigu.UG2 też oczywiście grałem - fajne ale nie fajniejsze od "jedynki".Most Wanted - trudna jest, ale fajna. Musze jeszcze powróćic do tej gry.W Carbona też długo grałem i było bardzo fajnie.Po Carbonie wszystkie NFS'y są słabe.W Pro Streeta grałem może z kilka godzin i odinstalowałem.Głupi jest.W Undercovera i Shifta nie grałem i niemam zamiaru bo to totalna klapa.
Moje ulubione : HP2, Underground, Most Wanted, Carbon

PS: Zapomniałem o Porsche ! :D Też grałem dosyć długo. Moje ulubione auto z niego : Porsche Boxter. Niestety płyta przepadła u kolegi :/
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
graem tylko w most wanted...

Ach to byla moja pierwsza gra w ktora gralem! :D
miałem tylko jeden powazny blad...
gdy pokonywalem tego ostatniego (Razor chyba sie zwał) to mi sie wylaczalo :(

ale kiedys jeszcze musze powrocic do tej serii gier :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Underground 2 i MW. O tych najnowszych to szkoda mi słów...
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
...

Jak pokazuje ankieta w WESTA grają raczej młode pokolenia...
Moje typy to:
1. Porsche
2. NFS RC (IV)
.
.
.
 

DeletedUser

Gość
Gość
1 nfs Most Wanted
2 nfs Underground 2
3 nfs Pro Street
 

DeletedUser11019

Gość
Gość
Underground 1 - fabuła i tuning
Most Wanted - pościgi policyjne
Shift - coś całkiem nowego od EA

Te moim zdaniem są najlepsze tylko smuci mnie to,że fizyka jazdy jest strasznie banalna.

Najgorszym jest Undercover. Nie dość że jest dziecinne prosty to grafika świeci się tak mocno że po 30 min grania dostaje oczopląsu.

<wolf> dobra
<wolf> NFS UC idzie do piachu
<termi> woot?
<wolf> ma tą samą przypadłość co ostatnie 3-4 nfsy
<wolf> wypadasz vejronem na prostą
<wolf> 350km/h
<wolf> dajesz nitro
<wolf> masz 400
<termi> i?
<wolf> wyprzedza cię golf
<termi> LOL
<termi> ech te dresy

Tyle na temat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Carbon jest spoko,ale Most Wanted jest the best.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najwiekszym szacunkiem cenie NFS Most Wanted i Carbon poprostu w tych grach jest klimat prawdziwej sciganki pozdro dla forumowiczow
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem, carbon jest baaaardzo kiepski. w 2 grałem(niestety, tylko w demo) ale i tak jest fajna. ma klimat;) najlepszymi są zdecydowanie Underground 1(szkoda, że bardzo dawno nie grałem, bo płyta mi się zapodziała;(), u2(fajny, ale te odrabianie nitra za np. drafting- zbyt duże ułatwienie) i most wanted(nie będę się rozpisywał, kto grał raczej podziela me zdanie, gdyż mógłbym się rozpływać nad nim duuużo czasu). ach, jakie to były emocje, jak driftowałem i w połowie zakrętu się zacinało xD. po tych częściach było już tylko(niestety) gorzej. carbon już wymieniłem. prostreet- nie jest najgorszy, lepszy niż carbon wg. mnie, jednak to nie ten poziom co mw. undercover- chce wrócić do klimatu serii, ale mu to nie wychodzi. szczególnie na potępienie zasługuje zacinanie się gry z powodu niskiej liczby wyświetlanych klatek/s(na dobrym sprzęcie). w dodatku, ta historia- tajniak, zdrada- nie pasuje wg. mnie do koncepcji nfs'a. shift- najnowszy. grafika niezła. gra jest całkiem grywalna, pomijając fakt, iż strasznie frustrujące jest, gdy nie można tuningować najlepszych aut(tylko wizualny)o_O. poza tym, drift jest znacznie trudniejszy. najlepiej driftować rx7, bo innymi autami(chyba, że nie mam do nich ręki po prostu) się nie da osiągać dobrych wyników. pominę fakt małej ilości naprawdę ładnych naklejek. podsumowując, Most Wanted to najlepszy NFS. u1 i u2 wspólnie zasługują na 2 miejsce. i mimo to, że ea się stara, to i tak nie dociągają do stylu MW w najnowszych NFSach.
się rozpisałem:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A dla mnie najlepszy jest undercover i carbon na ps2 ( Tylko takie mam :p)
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
Pozyczylem do kumpla NFS MW...

4 dni gry i nie chce mi sie juz rozwalac BULL`A (numer 2 na czarnej liscie :))

Odpalam gre biore punto i w pierwszy zakret driftem

co mnie rozbawilo moj komp mi bardzo pomagal :D tzn. rozdawal w kartach przeciwnikow auta rywali w systemie 1-1-2-2-3-3-2-2-1-1-3-3-2 :D wiec nie trafilem tylko 1 wozu ;)

Najlepsze auto kiedys: Mitsubishi Lancer Evo VIII
A teraz lajtowo Porshe Carrera doszedlem nim do 5 miejsca :D

wiec Most wanted roxx
 
Status
Zamknięty.
Do góry