dyskusja Kara finansowa za fejkowy atak na fort

Czy popierasz propozycję?

  • Tak, tylko punkt 1

    Głosy: 1 4,5%
  • Tak, tylko punkt 2

    Głosy: 0 0,0%
  • Tak, punkt 1 i 2

    Głosy: 9 40,9%
  • Nie

    Głosy: 12 54,5%

  • W sumie głosujących
    22
  • Głosowanie zakończone .
Proponuję wprowadzenie kar finansowych za fejkowy atak na fort:

1. Jeżeli atak jest mniejszy niż 10 osób z kasy miasta atakującego pobierane jest 1 000 000$ (jeżeli w kasie nie ma takiej sumy pieniądze w mieście wchodzą na minus, nic nie można zrobić do czasu spłaty)

2. Jeżeli podpalający nie zjawił się na ataku z jego kona pobierany jest 1 000 000 $ (jeżeli nie ma takiej sumy, jego pieniądze są na minusie wszystko co zarabia wpierw idzie wpierw na spłatę długu).

Oczywiście nad ilością osób i kwotami można dyskutować w zależności od wieku świata. Ja to napisałem z perspektywy starego świata jakim jest IRO. Gdzie dzisiaj w nocy mieliśmy 6 bitew z jakimiś minimalnymi składami na ataku.

Może to wyeliminuje spamowanie bitwami po nocach, a jeżeli nie to przynajmniej odpompuje trochę kasy ze starych serwerów.
 
Rozumiem chęć finansowego zagłodzenia pajaców z Contry, ale podejrzewam że tam dodatkowych kar już nie trzeba, skarpety już coraz chudsze
 
Dobrze,że jesteś tylko głupiutki-fortowcy na martwych światach mieli by przekichane gdzie nie masz nawet 10 fortowcow na strone,wiem,że masz problem z logicznym myśleniem,ale chociaż nie pokazuj tego XD
 
Wypowiedzenie bitwy i nie przyjście na nią, to tak jakby zaprosić znajomych na kolację do domu i w tym czasie pójść sobie do kina.

Dość wyraźnie napisałem, że proponowane ilości osób i kwot są w odniesieniu do "żywego" świata jakim jest Iro, a co do "zdechlaków" można otworzyć dyskusję.

Inna sprawa po co trzymać świat gdzie na bitwę frotową przychodzi 5 osób.

Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Czy po prostu zawsze musisz być w CONTRZE?
 
Wypowiedzenie bitwy i nie przyjście na nią, to tak jakby zaprosić znajomych na kolację do domu i w tym czasie pójść sobie do kina.
odpowiedziałem ci na to wyżej naucz się czytać
Dość wyraźnie napisałem, że proponowane ilości osób i kwot są w odniesieniu do "żywego" świata jakim jest Iro, a co do "zdechlaków" można otworzyć dyskusję
to nie ma znaczenia bitwy nie są obowiązkowe.
Inna sprawa po co trzymać świat gdzie na bitwę frotową przychodzi 5 osób.
świat przynosi zyski to 5 osób nie przeszkadza na forcie
Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Czy po prostu zawsze musisz być w CONTRZE?
nie mam żadnych problemów to ty masz z myśleniem.
 
Jestem przeciwko. Widziałeś kiedyś wojnę w której walka nie odbywała się na paru frontach? Tu jest tak samo, wyzywanie paru bitew to TAKTYKA i za to nie powinno się karać.

Ale to nie jest wojna, tylko przeglądarkowa gra służąca rozrywce. Chyba większość graczy wie, że nie chodzi tutaj o sam fakt zdobycia i posiadania fortu, ale o rozegranie bitwy. I to jest zabawa i fun, a o to chodzi w rozrywce.
 
Do góry