Kawałek Kartki 3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1731
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
No to wytłumacz. ;]
Chętnie poczytam dlaczego. ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
unsere letzte Schlacht zusammen. - naszą ostatnią wspólną walkę
Nun kampfe ich alleine gegen die Trauer. - Teraz walczę samotnie przeciwko smutkowi\żałobie
Du warst ein treuer und tapferer Mann, so treu und tapfer, - Byłeś wiernym i odważnym człowiekiem, tak wiernym i odważnym
dass Hernando dir sein Schwert ins Grab legte - że Hernando ci włożył miecz do grobu

tyle to oznacza (według mnie) kolega wyżej przetłumaczył samotną walkę jako walczącego zakonnika, poza tym wziął z powietrza "nie" i pominął "dir" - tobie\ci
 

DeletedUser7941

Gość
Gość
Chyba jeszcze nikt nie znalazł 3 części kartki na Polskim "The Wescie".
A może się myle...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba jeszcze nikt nie znalazł 3 części kartki na Polskim "The Wescie".
A może się myle...

nikt nie znalazł bo przy niej trzeba pokombinować, bardzo dobrze że w grze są zachowane jakieś elementy do logicznego rozpracowania :) ale z tego co widzę na naszym forum nikt nie kojarzy nawet podstawowych faktów na jej temat , sam zamierzam poszukać jak będę miał więcej wolnego czasu
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
nikt nie znalazł bo przy niej trzeba pokombinować, bardzo dobrze że w grze są zachowane jakieś elementy do logicznego rozpracowania :) ale z tego co widzę na naszym forum nikt nie kojarzy nawet podstawowych faktów na jej temat , sam zamierzam poszukać jak będę miał więcej wolnego czasu


No ale przyznaj skąd mam wiedziec bez zadnych informacji od innych w w jakis dzien tygodnia musze byc bez broni, miec 300$ i jakiś tam przedmiot w ekwipunku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pierwszą cześć gościowa znalazła w dwa dni pod rzą na transportowaniu amunicji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pierwszą część ma już przynajmniej kilkanaście osób na polskim wescie, jej zdobycie to kwestia szczęścia, zagadką jest ostatnia część :p
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
a ja znam z polskiego TW. Proszę :

3czesc.jpg


nikt z was nie miał racji co do 100% tłumaczenia :p

;););)
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Ale przyznaj ze byli bardzo blisko i Cartus jestes 1 osoba z 3 częscią kartki <WOW> gratz no i nareszcie i my Polacy mamy wszystkie kartki ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
wystarczy poszukać na angielskim the-west, koleś który ma miecz hernandos'a napisał co trzeba zrobić aby otrzymać 3. część kartki ;)
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Tylko czy Cartus zrobił obydwie decyzje na korzyść Waupee'go? Wypowiedz się :)
 

DeletedUser6997

Gość
Gość
a to trzeci
...nasza ostatnia bitwa razem. Teraz sama walka przeciwko żałoby.
Ty byłeś lojalnym i odważny człowiek, który tak wiernie i odważnie, że Hernando
ci miecza przedstawiony do grobu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko czy Cartus zrobił obydwie decyzje na korzyść Waupee'go? Wypowiedz się :)

W innym temacie napisał :)

na 1 świecie zdobyłem 3 część kartki,
2 misje dla indianina, śpiewnik w "okienku", poniedziałek 19.05,
kamienny łańcuch w ekwipunku - ale nie wiem czy to potrzebne, bo nie miałem talizmanu a zadziałało,

btw, 1 część kartki mam na 3 świecie, na obydwu mam 2 część :)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
a mi się wydaje, że te osoby co teraz mają pierwszą część kartki mają łatwiej, bo 1.część można znaleźć tylko w pracach, a 3.część w queście ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sie pofatygowałem, i spisałem całą notatke, tak z nudów.

1 cześć
28 maj 1527
Ponad dwadzieścia lat temu poznałem Juana de Ojenda. Razem walczyliśmy w naszym rodzinnym mieście Cuenca przeciwko głodowi, walczyliśmy na drodze do Nowej Hiszpani
pzeciwko…

2 cześć
…Chorobie, walczyliśmy po stronie Corteza w Tenochtitan przeciwko Aztekom, walczyliśmy w Hondurasie przeciwko zdrajcy Olidowi, a wczoraj walczyliśmy w Rio Grande.

3 cześć
…Nasza ostatnia wspólna walka. Teraz walcz sam z żałobą. Byłeś wiernym i odważnym człowiekiem, tak wiernym i odważnym, że Hernando złożył swój miecz do twego grobu.
 

DeletedUser8160

Gość
Gość
A na polskich serwerach ktoś w ogóle znalazł ten "Miecz Hernados",czy jak mu tam?
 
Status
Zamknięty.
Do góry