Kibice Klubu

  • Rozpoczynający wątek Negr1
  • Data rozpoczęcia

Nazwy klubów

  • Real Madryt

    Głosy: 14 18,2%
  • FC Barcelona

    Głosy: 17 22,1%
  • Menchester United

    Głosy: 12 15,6%
  • Juwentus

    Głosy: 5 6,5%
  • Inter Mediolan

    Głosy: 2 2,6%
  • AC Milan

    Głosy: 4 5,2%
  • Menchester City

    Głosy: 1 1,3%
  • Chelsi

    Głosy: 6 7,8%
  • FC Liverpul

    Głosy: 6 7,8%
  • Inny(Jak kibicujecie innemu nie zaznaczajcie nić tylko mi napiszcie wiadomość prywatną)

    Głosy: 10 13,0%

  • W sumie głosujących
    77
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko !!! Olympique Lyonnais !!!
Olympique-Lyon.gif
 

DeletedUser3232

Gość
Gość
Joe Buffalo, nie udany zaciąg hiszpański ? Iniaki Astiz tez uważasz, że jest słaby?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Joe Buffalo, nie udany zaciąg hiszpański ? Iniaki Astiz tez uważasz, że jest słaby?

Inaki Astiz jest niezłym stoperem, ale Inaki Descarga? Mikel Arruabarrena? I jeszcze jakiś tam był, nie pamiętam jak się nazywa. A tyy Plums z czego się tak śmiejesz? Przecież w Anglii jest kibicowanie kulturalne zdaje mi się....
 

DeletedUser3232

Gość
Gość
Źle Ci się zdaje ;]

Hehe. Dokładnie. Są fani, którzy dążą do tego, żeby powróciły piękne lata 70-80 angielskiego kibicowania. Niestety jest to bardzo trudne, lecz moim marzeniem jest to, żeby chociaż w pewnej części to powróciło.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe. Dokładnie. Są fani, którzy dążą do tego, żeby powróciły piękne lata 70-80 angielskiego kibicowania. Niestety jest to bardzo trudne, lecz moim marzeniem jest to, żeby chociaż w pewnej części to powróciło.

A mnie to niezbyt obchodzi, bo ja ligi angielskiej nie oglądam, tylko i wyłącznie polską ekstraklasę :) No i sorka za błąd, zawsze myślałem, że w Anglii kibicowanie jest na trochę wyższym poziomie (i nadal tak uważam).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Joe, jak tak uważasz, to przejdź się w koszulce Arsenalu na stadion Tottenhamu ;]
PS. Że niby w Polsce kibicowanie jest na odpowiednim poziomie?
PS2. Uśmiech Chelsea- Wkładasz komuś (ew. ktoś tobie) kartę kredytową w poprzek w usta i dopychasz uderzeniem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Joe, jak tak uważasz, to przejdź się w koszulce Arsenalu na stadion Tottenhamu ;]
PS. Że niby w Polsce kibicowanie jest na odpowiednim poziomie?
PS2. Uśmiech Chelsea- Wkładasz komuś (ew. ktoś tobie) kartę kredytową w poprzek w usta i dopychasz uderzeniem.

1. Nie chodzi mi o derby, bo tam wiadomo, co jest bez względu na kraj :p
2. Nikt tego nie powiedział.
 

DeletedUser

Gość
Gość
KONONIERZY NA ZAWSZE od kiedy zacząłem się interesować piłka nożna to kibicuję Arsenalowi
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jednak ja teraz kibicuje Realowi Madryt i Koronie Kielce
 

DeletedUser15032

Gość
Gość
Pozdrawiam tego kto robił tego vota ... jesteś normalnie GENIALNY ... Pisze się JUVENTUS a nie JUWENTUS ...
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Praktycznie w kazdej nazwie jest blad... Menchester united , chelsi, fc liverpul no normalnie prawdziwy kibic
 

DeletedUser16604

Gość
Gość
Menchester United ja kibicuje temu klubowi a z polskich chyba żadnemu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Liverpool od zawsze:) jak mogłeś popełnić błąd w zapisie mojej ulubionej drużyny? :p
 

DeletedUser5619

Gość
Gość
Z Polskich : Gornik Zabrze
Zagraniczne:Real Madryt , Juventus.
 
Status
Zamknięty.
Do góry