Kibice Klubu

  • Rozpoczynający wątek Negr1
  • Data rozpoczęcia

Nazwy klubów

  • Real Madryt

    Głosy: 14 18,2%
  • FC Barcelona

    Głosy: 17 22,1%
  • Menchester United

    Głosy: 12 15,6%
  • Juwentus

    Głosy: 5 6,5%
  • Inter Mediolan

    Głosy: 2 2,6%
  • AC Milan

    Głosy: 4 5,2%
  • Menchester City

    Głosy: 1 1,3%
  • Chelsi

    Głosy: 6 7,8%
  • FC Liverpul

    Głosy: 6 7,8%
  • Inny(Jak kibicujecie innemu nie zaznaczajcie nić tylko mi napiszcie wiadomość prywatną)

    Głosy: 10 13,0%

  • W sumie głosujących
    77
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A dokładniej która ?... Kilka klubów ma taki przydomek :). Lecz wnioskuję że t=chodzi Ci o Juve bądź Herthe.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Negr jest dyslektykiem więc nie czepiajcie się go tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O ile mi wiadomo to dysleksja przeszkadza w czytaniu, a w pisaniu - dysgrafia...
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Liverpool ,czemu jestescie za Realem bo jest dziany ?? najlepszych ma pilkarzy ?? zal was :/ wyrazam kondolencje dla kibicow juventusu bo slabo im idzie w tym sezonie a tak wogole dla zalozyciela tematu jak mogles napisac Liverpul zamiast Liverpool albo zamiast chelsa to chelsi prosze cie .... patrz jak piszesz podstawowe wyrazy
Kondolencje dla twojej klawiatury ;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
Liverpool ,czemu jestescie za Realem bo jest dziany ?? najlepszych ma pilkarzy ?? zal was :/ wyrazam kondolencje dla kibicow juventusu bo slabo im idzie w tym sezonie a tak wogole dla zalozyciela tematu jak mogles napisac Liverpul zamiast Liverpool albo zamiast chelsa to chelsi prosze cie .... patrz jak piszesz podstawowe wyrazy
Kondolencje dla twojej klawiatury ;d


Pewnie napisal tak dla beki. Ja nawet lubie Real , nie dlatego , że ma kase , bo kasa nie gra. To ich pierwszy sezon razem. W nastepnym barca bedzie przy nich jak klub z ligi Kazachstanskiej i wtedy wszyscy powiedza , barce lubicie , bo ma kase?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli kto kibicuje swojemu klubowi, to normalne. Nie można potępiać fanów, chyba że są oni sezonowcami. Ja już parę dobrych lat kibicuję Diabełkom i wcale nie daltego że wygrywali i byli na topie. W tamtych czasach klub był w kryzysie, upokorzenia w LM ze strony Lille czy Villarreal bolały, ale potem nastały świetne czasy CR, obecnie Wazzy. O to własnie chodzi, żeby być z klubem na dobre i na złe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry