klucznik na swiecie2

  • Rozpoczynający wątek Dyzziu
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
panowie i panie,dzis na bdb(fort winko) na s2 zdobylem stary klucz,mam go w tej chwili w ekwipunku,jesli dobrze rozumiem jest to klucz nr3?
klucz nr1 posiiadam,od klucza nr2 dzieli mnie pojedynek ze scottem(chyba maly reskill zrobie bo nie moge sobie z nim poradzic)
wtedy bede mial elegancki komplecik trzech kluczy
jesli sa osoby zainteresowane pomoc mi z pojedynkiem ze scotem,oraz co porobic z kluczami,prosze wpisywanie sie w tym temacie

co do bitwy dla bogaczy:mialem zalozony zestaw swiateczny,tylko raz strzelilem

EDIT:

scott pokonany,3klucze w ekwipunku,zaden quest sie nie pojawil,na mapie tez nie ma zadnego zleceniodawcy:/



Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Gratki Dyziu.
Zbyt prosto by było chyba żeby się coś pokazało:)
Powrzucaj klucze do eq i przejrzyj mapę może coś się pokaże.
Na dniach też będę miał 3 klucze to pokombinuje też co dalej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19550

Gość
Gość
A może będzie to quest w mieście widmo warto sprawdzić .




@down

Właśnie przez tego questa mnie skierowało do miasta widmo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
odwiedzilem lesna polane,miasto widmo,pozmienialem ekwipunek,nic sie nie dzieje
posprawdzalem zakonczone questy w miescie widmo,jeden mnie zaciekawil:

Miasto widmo (Szata zdobi bogatego człowieka)
Po przegraniu kilku dolarów spotykasz zachwycającą kobietę, która po postawieniu jej drinka, opowiada ci pewną historię. Jest to historia o skrzynce z trzema zamkami. Do każdego z tych zamków potrzeba konkretnego, bardzo rzadkiego klucza. Nawet ona nie wie, gdzie ten skarb się znajduje, ale widziała kiedyś jeden z kluczy - pokazał go jej członek armii Konfederatów podróżujący do bazy...

mozna to spokojnie przyjac za wskazowke,klucz nr.3 znajduje sie w forcie(wypada jako drop przy odpowiednim szczesciu i puli-wiec to by sie zgadzalo),pozostaje kwestia znalezienia skarbu
no coz,popracuje kilka godzin przy poszukiwaniu skarbu z kluczem w miejscu na produkty,zobaczymy co z tego wyjdzie-pewnie nic bo to byloby za proste,chociaz kto wie co sie urodzilo w glowach ludzi z innogames...
 

DeletedUser20030

Gość
Gość
moim zdaniem powinieneś pracować w poszukiwaniu skarbu, mieć w ekwipunku wszystkie klucze oraz w okienku na produkt jakąś rzecz (np. łopatę), z pracy wtedy mogła by wypaść skrzynia a w saloonie lub na mapie pojawił by się jakiś quest


przypominam że to tylko moje zdaniepif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm a sprawdziłeś zleceniodawce stry fort. tego który pojawia się u zadań żonierza południowa część mapki
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
ale tylko przy żołnierzu pif paf się pojawia a on to poszukiwacz:traper:



@down


Ale trochę wyżej ja miałem dwa wschodni i zachodni punkt jak robiłem zadanie na Wielkanoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
punkt wschodni i zachodni są tylko dla poszukiwacza a podczas zadania wielkanocneo pojawiły się
 

DeletedUser

Gość
Gość
A założyłeś złoto azdeków,szlachedzki żakiet i sombrerro??
 

DeletedUser16793

Gość
Gość
Może idz na plądrowanie zwłok ? :) albo miej 4 pierścienie ? :p
Bo klucz jest w kształcie "4 pierścieni" :p sam lada chwila zdobędę kluczyk i będę kombinować :p
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tą "inną" mapę podobno już ktoś dropnął. Ale znając developerów, musi być ukryte wymaganie do tego, żeby mapa wyleciała.
Ta "inna" mapa może nam wskazywać drogę do zleceniodawcy do którego trzeba się udać, lub dać jakąś wskazówkę co dalej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19899

Gość
Gość
Ta "inna" to w przetłumaczeniu na Polski : Mapa skarbu , więc może (moim zdaniem na pewno) związane z tą Skrzynią dziadka ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jak byłeś ubrany na tej bitwie ? jaką miałeś broń ?

po prostu mialem szczescie,a jak tak bardzo chcesz wiedziec:
zestaw swiateczny(wszystkie 4czesci)reszty nie pamietam

pierscionki posiadam 4,na razie nic nie dropnelo,szczescie mnie opuscilo bo nawet bryly brudu nie moge znalezc:/

dexteris:
komu na s9 to droplo?
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Tą mapę można znaleźć przy gaszeniu pożarów z założonym 3kluczem jest na stronie db.info w zadaniach
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
dajcie dokładną stronę do db.info bo poprzednia się wiesza, jakies błędy są, nie działa :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zobacz po mapie czy nie ma czegoś lub idź do polany z mapą w polu na p.
 
Status
Zamknięty.
Do góry