klucznik na swiecie2

  • Rozpoczynający wątek Dyzziu
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser628

Gość
Gość
Pewne jest jedno. Notaka o 3 kluczach wypada z gaszenia pożarów z kluczem Nr 3 w slocie na produkt.
Też mam 3 klucze i szukam tej notatki. Niestety nie mam śpiocha a nie wiem czy śpioch jest wymagany...
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Trzy klucze:
numer 1 - seria "skradziona sztuka"
numer 2 - seria "rajd", pierwsza decyzja - znak zapytania
numer 3 - BDB lub można dropnąć z plądrowania zwłok przy 877 punktach pracy plus premium "zarobek" przy ogromnym szczęściu

2. Klucz numer 3 w aktywnym eq i praca" Gaszenie pożaru" - tak długo aż nie dropniemy "mapy z kluczami"
http://de1.the-west.de/images/items/yield/threekeynote.png

3. Mapa z kluczami w aktywnym eq i "pracuj jako konował" - tak długo
aż dropniemy "mapę skarbu"
http://w1.public.beta.the-west.net/images/items/yield/treasuremap.png

4. Mapa ze skarbem w aktywnym eq i praca" poszukiwanie skarbu" - tak długo dopóki nie dropniemy skarbu
http://de1.the-west.de/images/items/yield/treasurebox.png?1

5. Idziemy do "leśnej polany" - oddajemy 3 klucze i skarb a dostajemy dostajemy złotą fortówkę

http://www.imagedose.de/19602/image.png

"by Spaletti"
 

DeletedUser19474

Gość
Gość
Gratulacje Dyzziu :);;)
\Mam pytanie związane z tym złotym zestawem . Czy szabla i colt tez cos dają , Jakieś bonusy?:?::?:pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jako pierwszy masz słotą strzelbę, bo nikt się nie pochwalił u nas:) Gratki Dyzziu
Niedługo dołącze do Ciebie ze strzelbą
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie moge dropnac brylki:/ moze cos i da ale sie nie dowiem poki nie zdobede zlotego colta,chociaz sklaniam sie ku opcji ze set jest 2czesciowy szabla lub colt plus fortowka
 

DeletedUser

Gość
Gość
a Wy jak byliście ubrani, jak Wam wypadł klucz nr 3 ? może pamietacie

klucz numer możesz dropnąć z plądrowania z 874 punktami pracy i premką lub z bdb. Innej metody nie ma. Ja za 2 godziny stanę się posiadaczem złotej strzelby jako 2 po Dyzziu
 

DeletedUser

Gość
Gość


Też jestem w elitarnym klubie obok Dyzzia i mam złotą strzelbę jako drugi
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
No to gratulację :D

Teraz to idź na walkę fortową i pokaż co potrafi to cacko pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pytanko...

Mam takie małe pytanko ...
Mianowicie czy ktoś próbował handlować kluczami nr.1 i nr.2 ???
Wiem że cz.3 można handlować a jak z pozostałymi ???
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to gratulację :D

Teraz to idź na walkę fortową i pokaż co potrafi to cacko pif paf

cacko świetnie się sprawdza:) widać różnicę między złotą strzelbą a pr winczem


Mam takie małe pytanko ...
Mianowicie czy ktoś próbował handlować kluczami nr.1 i nr.2 ???
Wiem że cz.3 można handlować a jak z pozostałymi ???

pozostałymi kluczami nie można handlować, a mianowicie 1 i 2.
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
Kluczy 1 i 2 nie da się sprzedać bo są z questów.


Spóźniłem się :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
strzelba

No to gratulację :D

Teraz to idź na walkę fortową i pokaż co potrafi to cacko pif paf

co on ma na tych bitwach pokazać? z 1400 hp to chyba nie za wiele. prawda jest taka że tej strzelby nie zdobędzie żaden z topowych fortowców z rankingu westforts
żeby wykonać rajd i skradzioną sztukę musisz zapomnieć o dawaniu w siłe a co dopiero w hp...
strzelbę dostaną ludzie którym tak naprawdę nie jest potrzebna
 

DeletedUser

Gość
Gość
co on ma na tych bitwach pokazać? z 1400 hp to chyba nie za wiele. prawda jest taka że tej strzelby nie zdobędzie żaden z topowych fortowców z rankingu westforts
żeby wykonać rajd i skradzioną sztukę musisz zapomnieć o dawaniu w siłe a co dopiero w hp...
strzelbę dostaną ludzie którym tak naprawdę nie jest potrzebna

1400 hp to dobry poziom, jeżeli ma duzo uniku to bedzie radzil sobie dobrze w bitwach fortowych :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
co on ma na tych bitwach pokazać? z 1400 hp to chyba nie za wiele. prawda jest taka że tej strzelby nie zdobędzie żaden z topowych fortowców z rankingu westforts
żeby wykonać rajd i skradzioną sztukę musisz zapomnieć o dawaniu w siłe a co dopiero w hp...
strzelbę dostaną ludzie którym tak naprawdę nie jest potrzebna

byłem w topce ale mnie forty znudziły.
Od kiedy życie jest najważniejsze w forcie - bardziej przydatne jest poruszanie się i szczęście moim zdaniem. Wystarczy dobrze się ustawić a przetrwasz całą bitwe. Jeśli myślisz że nic nie zdziałam w forcie to wyzwij mój fort jakiś - zobaczysz ile to moje 1400 hp jest warte.
Zeby zdobyć strzelbę wcale nie trzeba się natrudzić - wystarczy obmyślić plan i później się go trzymać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry