Kod do premium

  • Rozpoczynający wątek bosskor
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli zakupię z legalnego źródła kody na 5 bryłek złota (te kody kiedyś się wpisywało jak się płaciło przez SMS) to gdzie je wpisać żeby działały???

P.S. Proszę o szybką odpowiedź!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz się ich nigdzie nie wpisuje, po prostu ten kod jest w momencie wysłania sms podpisany pod Twoje konto. Zamykasz okienko i już masz bryłki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale ja nie wysyłam SMS-a, ale jest to robione tą funkcją!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podejrzanie tanie te kody z allegro - albo to kant i oszust, albo naprawdę ekscentryczny sprzedawca ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tanie baryłki?
Policz sobie a zauważysz, że gość zarabia na każdej baryłce w przybliżeniu 1zł.
Uczciwe może i jest bo kupił baryłki ale sprzedaje po dosyć wysokiej cenie licząc hurtem. Jak ktoś ma zamiar kupić więcej ich to lepiej tradycyjnie a nie tamtą drogą ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podejrzanie tanie te kody z allegro - albo to kant i oszust, albo naprawdę ekscentryczny sprzedawca ;)

Hmmm powiedzmy to inaczej, administracja gry wie o tych KP więc jeśli nie reaguje, w postaci interwencji do allegro tzn że osoba ta ma w pełni legalne prawo do ich sprzedaży. Natomiast fakt że osoba ta sprzedaje KP już dość długo i ma sporo komentarzy pozytywnych świadczy, że nie oszukuje nabywców.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak... Po za tym może kupywał na Paypal. Czyli mogły to być usuługi typu Bux.to
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ponownie zadaje pytanie po raz już chyba 3 gdzie wpisać kody????????????????????????
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak administracja to toleruje to spoko, tylko trochę dziwne mi się to wydało :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
lew92 ja nie wiem jak ty policzyłeś, że zarabia 1zł ...
100 bryłek to ok. 100zł, a u niego 100 bryłek to około 45zł
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oj po prostu machnij maila do sprzedawcy jesli sprzedaje legalnie bedzie wiedzial
 
Status
Zamknięty.
Do góry