Kod do premium

  • Rozpoczynający wątek bosskor
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A tak w ogóle, jakby to był taki full legal to po co ktoś miałby przepłacać przy sms'ie aż 5 krotnie jak może sobie na allegro kupić. Zobaczymy co administracja napisze, ale w każdej innej grze zabraniali zakupu KP z allegro.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe co odpisze ten sprzedający a przede wszystkim administracja. Jak odpiszą ta napiszę co napisali.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@haVoc1: Masz rację - mój błąd gdyż 1 kod liczyłem jako 1 baryłkę zamiast 5.
W takim razie trochę dziwna sprawa. No ale nie sami źli ludzie po świecie chodzą :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe co odpisze ten sprzedający a przede wszystkim administracja. Jak odpiszą ta napiszę co napisali.

Niepotrzebny spam w temacie :p

W takim razie trochę dziwna sprawa. No ale nie sami źli ludzie po świecie chodzą :p

Cóż wydaje mi się to nierealne. Jak już wspomniałem wcześniej musi to być zakup KP przez Paypal.
A pieniądze (nie tylko $) musiał zarabiać na stronach click-erskich (kliakaczach).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cóż wydaje mi się to nierealne. Jak już wspomniałem wcześniej musi to być zakup KP przez Paypal.
A pieniądze (nie tylko $) musiał zarabiać na stronach click-erskich (kliakaczach).

Tylko jaki sens by było kupowanie premium za nielegalną kasę i sprzedawanie premium nic nie zyskując a wręcz tracąc?
Po drugie wątpię aby tyle zarabiała na klikaniu. Choć wykluczyć nie można.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Legalny zakup bryłek złota tylko poprzez zakładkę premium w grze. Sprzedaż bryłek, kont w grze, czegokolwiek związanego z The West kończy się stałą blokadą dla sprzedającego oraz kupującego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry