Komplet

  • Rozpoczynający wątek Borik
  • Data rozpoczęcia

Jaki komplet?

  • Komplet Dżentelmena

    Głosy: 186 35,8%
  • Komplet Konowała

    Głosy: 141 27,1%
  • Komplet Farmera

    Głosy: 30 5,8%
  • Komplet Indianina

    Głosy: 85 16,3%
  • Komplet Meksykanina

    Głosy: 78 15,0%

  • W sumie głosujących
    520
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem, który komplet opłaca się najbardziej.

Jaki komplet jest najlepszy?
1-Komplet Dżentelmena
2-Komplet Konowała
3-Komplet Farmera
4-Komplet Indianina
5-Komplet Meksykanina

Jestem poszukiwaczem przygód(traperem), nie wiem czy ma to jakieś znaczenie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
zależy w co masz zamiar inwestować. Dla mnie ( walę w handel i zaskoczenie) najbardziej odpowiadają Komplet Dżentelmena i Komplet Konowała. Mam: 2 rzeczy od kompletu konowała(czarny melonik i brązowa kamizelka, będzie problem z butami i kwasem) i po jednej od kompletu dżentelmena(szlachecki żakiet) i pielgrzyma( śpiewnik)
 

DeletedUser10241

Gość
Gość
Racja. Ja narazie nei mam zamiaru zbierać tych... (..) ;] Ale może kiedyś... ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja chyba był bym za kompletem meksykanina, albo farmera.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja staram się zebrać komplet farmera bo potrzebuje jego umiejętności na prace. A swoją droga myślałem że to będzie inaczej wyglądać :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
komplet indnina

on jest super, bo daje dużo do polowania na kojoty. powinno być też do bizonów od 3 elementów, a inne plusy obniżyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy polowanie na kojoty to jakaś super praca- Ma tylko około 43 expa na godzinne. A żeby mieć zestaw indianina trzeba się trochę namęczyć:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
komplet indjanina jest moim zdaniem bardzo dobry, mam złotty naszyjnik indiański i mustanga (2 żeczy z kompletu) i już mam bonus setowy taki kozacki że...
 

DeletedUser

Gość
Gość
on jest super, bo daje dużo do polowania na kojoty. powinno być też do bizonów od 3 elementów, a inne plusy obniżyć.

Dlaczego chcesz obnizać?!
Te sety to jedyny sposob by zawadiaka lub żolnierz dajacy wszystko w cechy pojedynkow mogl dorwac sie do lepszych prac Drazni cie ze slabsi beda mogli w koncu troche zarobic ??!! Co za sobkostwo!!!:mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
chodzi mi o to, żeby dać punkty pracy do polowań. to się bardziej opłaca. a usunąć po to, żeby wyszło na równo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam mustanga i złoty naszyjnik przydatne zwłaszcza do pracy polowanie na kojoty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to nie tak źle------------spójrz na indiańskie ubranie i sukienkę tancerki-po 7500$
 

DeletedUser4398

Gość
Gość
No to mam już cztery przedmioty z setu Konowała, dziś jeszcze prawdopodobnie kupie Muszke więcj jeszcze tylko uzbierać forsę na buciki :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sądzę że dodadzą coś, aby znaleść laskę.
Do tematu: Mieszanie kompletów jest najlepsze :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja narazie nie zbieram żadnego kompletu, ponieważ w wielu miastach nie ma różnych dodatków. Ale ja osobiście polecam najbardziej opłacalny komplet dżeltelmena.
 

DeletedUser966

Gość
Gość
Ja już posiadam prawie cały komplet dżentelmena
jeszcze tylko laska
beztytuuzfu.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
komplet dżentelmena, ale ciężko go zkolekcjonować :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry