Komplet

  • Rozpoczynający wątek Borik
  • Data rozpoczęcia

Jaki komplet?

  • Komplet Dżentelmena

    Głosy: 186 35,8%
  • Komplet Konowała

    Głosy: 141 27,1%
  • Komplet Farmera

    Głosy: 30 5,8%
  • Komplet Indianina

    Głosy: 85 16,3%
  • Komplet Meksykanina

    Głosy: 78 15,0%

  • W sumie głosujących
    520
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Dżentelmena najlepszy.On daje 50+ do każdej pracy za skompletowanie całego seta.
1-Komplet Dżentelmena nic
2-Komplet Konowała Mam czarny melonik, brązowa kamizelkę i szlachecką muszkę
3-Komplet Farmera nic
4-Komplet Indianina mam mustanga i złoty naszyjnik indiański
5-Komplet Meksykanina cały
6-Komplet Pielgrzyma Czapke i krzyżyk
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tancerka :)

tancereczkaz.jpg


Tancereczka :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pytanie

Gdzie mozna znaleźć rzeczy do kompletu indianina?? Do konowała, gentelmena i innych większość rzeczy można w mieście a dla indianina znalazłem tylko naszyjnik i mustanga!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdzie mozna znaleźć rzeczy do kompletu indianina?? Do konowała, gentelmena i innych większość rzeczy można w mieście a dla indianina znalazłem tylko naszyjnik i mustanga!!

Bo mokasyny i indiańskie ubranie pojawiają się na 9 lvlu krawca. A my widzimy tylko towary z 8 lvlu (w obcym mieście oczywiście).

Napisz w dziale bazar na Twoim świecie ze poszukujesz tych ubrań a ktoś się zgłosi że ma takie ubranka w swoim mieście..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg mnie to dżentelmen najwięcej daje.. 50 pkt pracy to dużo przecież ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeżeli chcesz dużo pracować na opłacalnych pracach (exp) indianina, a do pojedynków (polecam bardziej) konowała.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zebrane zestawy:
1. Koniował (6/6);
2. Dżentelmen (5/5);
3. Indianin (5/5);

4. Meksykanin (4/6);
5. Pielgrzym (4/5);
6. Farmer (3/4)
7. Pielgrzymka (2/5);
8. Tancerka (0/4);

Pierwsze trzy są zdecydowanie najlepsze, bo ich wartość użytkowa jest zdecydowanie największa. Cały Dżentelmen, jak już parokrotnie zostało tu powiedziane, daje duży bonus do wszystkich prac. Jeśli chodzi o Indianina i Koniowała, to ich zaletą jest to, że można je po części założyć jednocześnie, np.: Indianin + kwas oraz eliksir.

Pozostałe zestawy zbieram wyłącznie hobbystycznie, bo wg mnie są o kant stołu potłuc. Oprócz Tancerki rzecz jasna, ale jej nie założę, chyba że operacyjnie usunę sobie kokones... ;)

Oczywiście ta ocena odnosi się raczej do wysokopoziomowych postaci. Dla początkującego gracza taki Farmer może się okazać bardzo atrakcyjny. Podobnie jak pojedyncze przedmioty z Meksykanina. Od pewnego poziomu jednak przy umiejętnie rozkładanych punktach statystyk każdy zda sobie sprawę, że zestawy nr 1, 2 i 3 są zdecydowanie wiodące (przy czym dla kobiet oczywiście Tancerka zamiast Dżentelmena).
 

DeletedUser628

Gość
Gość
Tak się składa że posiadam wszystkie "męskie" zestawy od dłuższego juz czasu (miesiąc).
Z doświadczenia wiem, że używam tylko 3: Dżentelmena, Indianina i Konowała.
Reszta wisi w szafie i nigdy nie była użyta (chyba raz osioł z tequilą był)
A rzeczywiście te wymienione 3 na wstępie warto mieć bo do praktycznie wszystkich prac któryś z nich używam!
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja już tylko muszę poczekać do 45 lvl., żebym mógł buty konowała założyć ;)
I już cały będzie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmmm.. czy z tym setem dzentelmena to prawda? daje +50 do każdej pracy?

100% pewność? bo informacje z weststats sa czasem dosc... dziwne :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prawda, zobacz sobie na pierwszej stronie tego tematu DrGreen wstawił screen z pełnym dżentelmenem i jest napisane +50 punktów pracy, czyli do każdej ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dżentelmena najlepszy.On daje 50+ do każdej pracy za skompletowanie całego seta.
1-Komplet Dżentelmena nic
2-Komplet Konowała Mam czarny melonik, brązowa kamizelkę i szlachecką muszkę
3-Komplet Farmera nic
4-Komplet Indianina mam mustanga i złoty naszyjnik indiański
5-Komplet Meksykanina cały
6-Komplet Pielgrzyma Czapke i krzyżyk

Popieram w 100%:)

Sądze że dżentelmena jest najlepszy jak i najfajniej brzmi :)

//posty połączone /gabidz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14107

Gość
Gość
Konował

Zdecydowanie komplet konowała, dzięki niemu mogę wykonywać służbę w armii, polowanie na grizzly, wydobycie srebra, żołdak. Oczywiście konowała też :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja myślę, że komplet konowała. Jak sie go skompletuje to dodaje fajne bonusiki :)

I trzeba dodać, że jest w miarę tani.

Odnośnie tematu: Uważam, jak pewnie większość graczy za najlepszy Set Dżentelmena. Podoba mi się także Set Farmera, gdyż nie jest drogi i trudny do zdobycia. W ankiecie jednak zagłosowałem na Konowała, gdyż wydaję mi się dla mojej postaci najodpowiedniejszy w tej chwili(schrzaniłem przy rozdawaniu umiejętności).
 

DeletedUser

Gość
Gość
(...) Podoba mi się także Set Farmera, gdyż nie jest drogi i trudny do zdobycia. (...)

O tak...
na s6 dałem właśnie swojemu zawadiace komplet, i lista dostepnych prac zwiększyła się dwukrotnie - nieoceniona pomoc na początku gry
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram na świecie 5 i nie mogę dostać sznuru pereł i butów do kompletu tancerki. Wie ktoś gdzie to dostanę?
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi się wydaje że najlepszy jest meksykanina. Jest nie drogi i raczej dostępny (znalazłem 5 rzeczy w jednym mieście). I choć dje w siłe uderzenia to mam transportowanie amunicji
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie konował. Dżentelmen jest deobry, ale laskę trudno znaleźć. A poza tym +120pkt. pracy do pracuj jako konował jest b. przydatne, a bonusy też są niełe. tylko ten kwas jako broń...
 

DeletedUser13520

Gość
Gość
ja mam 42 lvl i mam komplet dzentelmena ale nie caly bo laski brakuje i butów nie moge załozyć ale mam kupione laske mam nadzieje ze niedlugo zdobede.

______
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry