[konkurs] List do Świętego Mikołaja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Witajcie.

Pamiętacie jak byliście mali i pisaliście listy do Świętego Mikołaja?
Nie pamiętacie już? Najwyższa pora sobie przypomnieć, bo przed Wam małe zadanie. Mikołaj strasznie narzekał, że w dobie cyfryzacji świata już mało kto pamięta o dobrych tradycyjnych listach. Zróbmy zatem Mikołajowi przyjemność i napiszmy naprawdę fajne listy.

Założenia konkursu:

1. Celem konkursu jest napisanie listu do Świętego Mikołaja.

2. Lista prezentów może być dowolna. Nasz Westowy mikołaj i tak wie lepiej i przygotował już prezenty wg własnego uznania. (patrz punkt 7)

3. Przy tworzeniu listu nie można użyć żadnych technik komputerowych. List musi być stworzony w całości ręcznie. Środki jakie wykorzystacie są dowolne. Mogą to być farby, kredki, węgiel, wycinanki, dowolne materiały jakie przyjdą Wam do głowy.

4. Sposób nadesłania prac:
Gdy już nasz list będzie gotowy, skanujemy go (lub robimy zdjęcie). Zapisujemy jako plik jpg lub png, znajdujemy dowolny hosting i nadsyłamy link do mnie w prywatnej wiadomość tutaj na forum. Jedyne dozwolone formaty to jpg i png. Przyjmowane są jedynie linki.
Aby wysłać do mnie wiadomość należy kliknąć >>>TUTAJ<<<

5. Termin nadsyłania zgłoszeń mija w dniu 05.12.2012 o 23:59

6. Komisja złożona z członków TWT dokona wyboru 5 najlepszych listów.

7. Nagrody przewidziano dla 5 osób, które wygrają konkurs. Nagrody są równorzędne i nie są to nagrody związane z naszymi postaciami w grze.
Nagrody to bardzo fajne szaliki InnoGames (plus mała niespodzianka).

Szaliki wyglądają >>>tak<<<

8. Proszę mieć na uwadze, że w przypadku zdobycia nagrody w konkursie, będzie należało podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres), ponieważ nagrody zostaną przesłane pocztą. Przesyłając link do pracy, wyrażasz zgodę na jego publikację na forum (w przypadku wygranej).

Dyskusję można prowadzić w tym wątku.

Wyniki

Oto 5 prac, które zdobyły najwięcej głosów. Kolejność nie ma znaczenia. Nagrody są równorzędne.

Ruti: http://img594.imageshack.us/img594/9456/sam1472s.jpg
kuba28777: http://images46.fotosik.pl/1877/7201a33767019818med.jpg
IBlackWomanI: http://imageshack.us/photo/my-images/543/listlm.png/
Nawaki: http://www20.speedyshare.com/j6BNM/download/List-do-Mikolaja.png
Samantaa: http://img853.imageshack.us/img853/8905/20121205220445.jpg
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Mam pytanie, co to za niespodzianka?

Aby niespodzianka była niespodzianką, to nie możesz się spodziewać co to będzie. Jak Ci powiem co to jest, to będziesz się spodziewał i nie będzie to już niespodzianka. To nie jest nic wielkiego.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ten szalik zaprezentowany jest z Grepolis o ile dobrze kumam. Ten do wygrania będzie miał chyba postacie z TW czy się mylę ?
 

DeletedUser5490

Gość
Gość
interesujące, szkoda że nie będzie nagród pocieszenia w stylu 'pass inno games' w grze lub inne fanty tego typu ;;)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Cytat:
Napisał KANUTO Zobacz post
Ten szalik zaprezentowany jest z Grepolis o ile dobrze kumam. Ten do wygrania będzie miał chyba postacie z TW czy się mylę ?
Nie jest to szalik Grepolis ani żadnej innej gry, jest to szalik Innogames.

Przecie widzę tam Greka, Spartana.

Nie piszę że to nie szalik IG tylko że nawiązuje do Grepolis.
 

DeletedUser29483

Gość
Gość
hahahaha::DD: a co do tgo konkursu to ja pamiętam jak pisłem takie listy :D pytań mam kilka:

1.czy ta "niespodzianka" jest w tw czy w realu???

2.moge zrobić zdjęcie telefonem i go przekopiować na kompa tylko jak format zmienić????
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie chcę szalika bo wygląda jak od legii :p

Tyyy a ja z tym po Krakowie śmigałem. Nawet nie skojarzyłem :)

@zenn123 Ten dodatek do szalika, nie jest wirtualny. Jest to coś realnego. Zdjęcie możesz zrobić nawet suszarką jak masz w niej aparat. Jak zmienić format to byle jaki program praktycznie zmieni. Nawet jak poszukasz w google hasła "xyz na jpg" to Ci znajdzie coś.
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
heh trafna uwaga KZI. Aż strach byłoby zakładać ;]
 

DeletedUser29483

Gość
Gość
moge nawet kompem zrobić :D szybciej będzie :) a paczke kiedy wyślesz???na święta dojdzie???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24357

Gość
Gość
Na szczęście ja w Krakowie nie mieszkam a właśnie, co do paczki to koszty transportu pokrywa wysyłający?
 

DeletedUser29691

Gość
Gość
czyli to ma byc z naszej głowy na papier lub na cos innego ale nei na komputer przelane??
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
na pewno spróbuję coś zrobić, czy wyślę i czy uda mi się zdobyć szalik to już totalnie inny problem. Ale nagroda jest bardzo motywująca :p
 

DeletedUser20619

Gość
Gość
Mam kilka pytań do admina:

1. Czy robiąc zdjęcie ma być widoczny tekst czy będzie to oceniane na podstawie wyglądu?
2. Czy to może być w formie rozkładanej: tzn. czy można kartke A4 zgiąć na pół i zrobić 'stronę tytułową'?
3. Czy można wysłać więcej niż jedno zdjęcie w sytuacji opisanej w pkt 2?

To na razie tyle. :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry